Polozila sam sa 18 godina i od tada, znaci 10 godina, nisam vozila. Razlog- strah.

Prije mjesec dana vozim sa instruktorom ( 1h-80kn), odvozila sam 16h, i kaze da mi vrlo lijepo ide. Nakon 10.sata mislio je da mi vise nije potrebno, ali ja sam si uzela za svaki slucaj jos 10. Mene je i dalje uzasno strah.
Kruzni tok, prestrojavanje, parkiranje.....ja se doslovno gusim za volanom i nisam niti malo sigurna u sebe. Smatram da takva osoba ne bi trebala sjedati za volan jer je opasna i za sebe i druge.
Svi kazu da sa vremenom kako sto vise vozis, strah nestane....meni to izgleda ne moguce.I zasto ovo pisem? Voljela bih cuti vase misljenje.Moje je da nismo svi za Sve. Ako sam zaista antitalent za voznju onda bolje da se mamim tog posla.

Izmedju Marani i instruktora, izabrala sam instruktora zbog manje cijene, ali mi kaze mm da ako mi nece ici, onda mozemo probati sa Marani skolom, bar nekih 10 sati.

Cure, mene je zaista strah! Kako da razlucim je li to samo mentalna blokada ili sam zaista nesposobna?