Pokazuje rezultate 1 do 17 od 17

Tema: cudni bebini pokreti

  1. #1
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno cudni bebini pokreti

    Vec dobrih 10 dana, svaki dan moj se bebac "zatrese". Neznam kako da to drukacije opisem. Bas kao da zadrhti, zavibrira. To se ponovi i po nekoliko puta na dan.
    Dogadalo se to i prije ali mozda 2 puta mjesecno pa nisam tome pridavala vaznost. Nije mi jasno sta to radi i kako je moguce da napravi takav pokret. Jel to normalno?
    I inace je jako aktivan i stvarno nikad nema mira, udara me i proteze se na sve strane ali ovo si neznam objasniti. Jel se to jos kome dogada?

  2. #2
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    stucanje si iskljucila kao mogucnost, pretpostavljam. doduse, stucanje osjetis kao ritmicko 'poskakivanje'.
    ako se pokreti razlikuju od uobicajenih, posjeti svog ginekologa cisto da se uvjeris da je sve u redu i da ne brines.

  3. #3
    evita avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Podravina
    Postovi
    639

    Početno

    To sam i ja pitanje postavila nedavno.... Sve je to normalno. I ja sam imala vibratora u trbuhu.- Znao se neoliko puta na dan stresti. Bila sam na uvz-u i sve je bilo ok. To je normalna pojava. Sada sam u 34. tjednu i to više ne osijećam....

  4. #4
    Eci avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb, Gajnice
    Postovi
    2,107

    Početno

    I moj se znao tako tresti. Sada već tjedan, dva se samo proteže i migolji. Čula sam neka objašnjenja da si stisne pupčanu vrpcu. Ne znam, ali znam da je normalno.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    I moj je isto ponekad znao vibrirati,vibrira i sad al rjedje,sad cujem neko pucketanje,cudno,kao kad ja cvaknem noktom od nokat,ne znam kako drugacije de objasnim,kao kad imas malo duze nogte i ondazkacis jedan o drugi,stvarno zanimljivo i jako se cuje,valjda je i to normalno.

  6. #6
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Ako se i vama to dogada onda je valjda normalno.

    evita ja sam isto sad u 34. tj a tek sad je sve cesce.

    Stucanje nije sigurno jer znam kad stuca. Sinoc sam lezala na boku a on se upre rucicom, onako mi krvga iskoci, pa zavibrira, pa se smiri na sekundu pa opet, i tako jedno 3 puta za redom. A mozda se proteze? Znate da kad se i mi onako jako protezemo da nam cijelo tijelo zadrhti.

  7. #7
    jenny avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb,centar
    Postovi
    314

    Početno

    i meni se trese unutra..imam osjecaj ko da mi je trbuh jedna velika zelatina kad swe to dogodi

  8. #8
    M@rtin@ avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    126

    Početno

    Meni se to jučer prvi puta dogodilo. Ako kažete da je to normalno onda dobro

  9. #9

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    13

    Početno

    ja sam u 33.tj.i meni se to skoro svakodnevno događa :?

  10. #10
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Ja sam sad u 32. tj. i isto mi se to zna desiti kada ležim na leđima. Mislim si, kako tako nešto sićušno može mene popriličnu zaljuljati.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Citiraj Ibili prvotno napisa
    Ja sam sad u 32. tj. i isto mi se to zna desiti kada ležim na leđima. Mislim si, kako tako nešto sićušno može mene popriličnu zaljuljati.
    Da,i ja se ponekad zalöjuljam,pa se bas mislim joj koliko ima snage taj mali kad mene ovoliku poljulja :?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    389

    Početno

    I meni se to dešavalo, pa mi se sve više čini da je pravo pitanje je li normalno da toga nema . Šala, nego, sad sam u 35-tom tjednu i beba se miče, sve 5 ali ima dana kad to sve onak, prek one stvari radi. Npr. dva dana za redom ko da je u porculanskoj vazi a ne maternici, nabrojim ja onih 10 pokreta al to je sve lagano, bez entuzijazma, ko da spava dok se migolji i rateže. I onda treći dan podivlja i čak me i probudi, sve me boli kak se rita. Je l' imaju i vaše bebe takve intervale? Inače, rekla bi da se definitivno udara manje nego prije al' to je valjda normalno jer je veća pa se više guzi sam.

  13. #13
    Franciska75 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    279

    Početno

    Ja ko stvarno neka budala osluškujem svaki pokret i uvijek mi se čini da nešto nije u redu! Ali, valjda se trebamo opustiti, sve je to normalno!

  14. #14
    mikonja avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    ST
    Postovi
    393

    Početno

    I meni se nekad bebač zna zatresti-mislim da je to normalno....

  15. #15
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    i moj je to radio, ne brini, sve je to normalno...

  16. #16
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj UdavDave prvotno napisa
    . Npr. dva dana za redom ko da je u porculanskoj vazi a ne maternici, nabrojim ja onih 10 pokreta al to je sve lagano, bez entuzijazma, ko da spava dok se migolji i rateže. I onda treći dan podivlja i čak me i probudi, sve me boli kak se rita. Je l' imaju i vaše bebe takve intervale? Inače, rekla bi da se definitivno udara manje nego prije al' to je valjda normalno jer je veća pa se više guzi sam.
    i moja je beba imala ovakve intervale. mislim da je to ok, ni ti nisi svaki dan isto aktivna... ne brini i uzivaj jos malo u trudnoci...

  17. #17
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja sam čula da je moguće da si je rukicom ili nogicom nekako pritisnuo pupčanu vrpcu pa kad mu fali kisika tak se strese.....niš opasno......i meni se par puta to dogodilo....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •