Znaš da bi, ali sestra i ja ćemo krenut tek poslije tri (nema mi tko pričuvat Petra dok Mika ne dođe s posla). Možemo Petar i ja kad se malo ustabili vrijeme doći do vas, pa nas odvedeš na turistički obilazak po Sv. Križu, ha?
Alergologica sa Šalate nas otkantala nakon što mu je otkrila alergije na lateks, gumu i instillagel. Sestra nam je predala nalaz i neka općenita uputstva i rekla da se javimo opet dermatologici Pustišek u Klaićevu, koja nas je i uputila na testiranje. Inače sam već zvala u međuvremenu sestru dr. Pustišek, ali ona nam je rekla da sada ostajemo na Šalati. Kad sam to rekla onoj na Šalati, ona nas je svejedno izgurala van i rekla da idemo u Klaićevu. Dakle, ne znam kako da primjenim svoju odluku da sada od njegove 3. godine neću dopustiti dr.ima da budu nemarni prema nama i svom poslu, ali jednostavno nisam znala što ću. Da nisam bila s Petrom, otišla bih još kod ravnatelja se žalit', iako znam da to ne bi imalo puno smisla. Opet smo osuđeni na internet i knjige, kom trebaju dr.i
Mirjana, jel dolazite skoro Zgb? Mi smo blizu centra (kod Vinogradske bolnice), pa možete do nas na kavicu.
ps kako si ubacila Eninu sliku?