Pokazuje rezultate 1 do 50 od 262

Tema: Hidrocefalus

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    14

    Početno

    sta MR nista nije pokazalao? nikakav hematom, cistu, suzenje....ili da nije povecano stvaranje liqora?

    ma uzas!
    ali zbog toga mpozda postoji mogucnost da se nakon nekog vremena uspostavi protok....

    mom F je prirodjeno suzenje tako da smo osodjeni na pumpicu

  2. #2
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj mimich prvotno napisa Vidi poruku
    sta MR nista nije pokazalao? nikakav hematom, cistu, suzenje....ili da nije povecano stvaranje liqora?

    ma uzas!
    ali zbog toga mpozda postoji mogucnost da se nakon nekog vremena uspostavi protok....

    mom F je prirodjeno suzenje tako da smo osodjeni na pumpicu
    Mimich, tek sam sad vidjela tvoj post.
    UZV je pokazao hematom, nekoliko dana poslije je MR pokazao trombozu transverzalnih sinusa, ali nitko nam nikada nije rekao od čega hematom i tromboza.. Prva dva dana njenog života sve je bilo super. Znali su samo da od poroda nije .

    A ja sam sad nakon drugog poroda sigurna da je ipak bio problem u prvom, ali tko će sad ispravljat krive drine..
    Posljednje uređivanje od klaudija : 03.08.2010. at 20:31

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    14

    Početno

    godisnji i ja bez interneta
    u stvari taj hermatom i nije losa opcija....vjerovatno ce se kroz dogledno vrijeme resorbirati i nece biti potrebe za pumpicom (ja se iskreno nadam)
    sin od moje poznanice je imao cistu i u sedmoj godini zivota je "nestala" i sad vise nema pumpicu
    F ima prirodeno suzenje pa ce vjerovatno cijeli zivot biti ovisan o njoj
    javi kad dobijes rjesenje od ministarstva...mi jos nismo dobili....vjerovatno nakon godisnjih

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •