Stranica 18 od 29 PrviPrvi ... 8161718192028 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 851 do 900 od 1410

Tema: Testovi za rano otkrivanje trudnoce..2.dio

  1. #851

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    31...kasne mi 3 dana, tribala san dobit 16tog

  2. #852

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Postovi
    63

    Početno

    Napravila san jutros jos 1 i pozitivan odma

  3. #853

    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj hope123 prvotno napisa Vidi poruku
    Sad sam 7tt i jajnici me još uvijek tu i tamo malo probodu dok su me prije par tj znali i jako probost!A probava je dosta ok, 1-2 puta dnevno ali imam nekad osječaj koda me crijeva bole dok ne odem na wc.Sve je to normalno, ipak je to drugo stanje!Uživaj u čarima trudnoće
    hvalaa
    imam i sluzbenu potvrdu sad vec ulazim u 8 tj trudnoce
    prije 3 mj sam se udala i hvala Bogu odmah nam je uspjelo

  4. #854

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Pozdrav svima. Ja i moj m pokusavamo vec godinu dana skoro i nista. Sutra bi trebala dobiti mengu a nadamo se da nece doci. Imam simptome pms-a i mislim da je opet trud pao u vodu.

  5. #855
    Maja. avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    3

    Početno

    @ Ivana 87 - držim fige za plusić čim prije.. ne želim govorit one izlizane fraze jer ih je i meni bilo previše s PCOS-om, samo izazivaju onu nelagodnu muku. ali svakako, samo pozitivno i s puuuuno ljubavi
    @ angel89 & JoMI- čestitkeeeee
    neću sad listat puno unazad

  6. #856

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Hvala ti,ali opet nista od mene Nastavljamo dalje!

  7. #857

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    1

    Početno

    pozdrav cure.. eo ovako,ja sam nova ovdje.. imala sam kitotazu,zadrzani pobacaj 31.5,bila sam trudna 3 mjeseca.. zadnjih mjesec i pol dana imam bolne grudi,stomak mi je jako poceo rasti,stalno jedem,idem na wc.. menstruacija mi kasni vec 6 dana a inace svaki mjesec dobijem na isti datum.. iskoristila sam tri testa ali su svi ispali negativni.. molim pomoc,jako zelim bebu.. hvala

  8. #858

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    20

    Početno

    pozdrav svim curkama-budućim mamama, redovno pratim ovaj forum, ali rijetko pišem, zašto ne znam....e ovako moja borba traje 4 godine, kaže dr. minimalni problemi i kod muža i mene, muž sada dobro ja policistični jajnici, ali zadniih nekoliko mjeseci poprilično uredna menga......zadnja 22.6 obilna a 21.8 oskudno ništa 2-3 dana i jak bol samo u donjem dijelu leđa bez bola stomaka i od tada leđa me stalno bole ne uvijek ali više da nego ne. U zadnjih 10 dana bol podnu stomaka, lagana napuhanost i da vjetrovi stalno, i pomalo bolne grudi, šta da radim test ili još da čekam, koji datum da pratim, ah taj test mrzim ga toliko je negativnih bilo ne želim još jedan help

  9. #859
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj ajma prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav svim curkama-budućim mamama, redovno pratim ovaj forum, ali rijetko pišem, zašto ne znam....e ovako moja borba traje 4 godine, kaže dr. minimalni problemi i kod muža i mene, muž sada dobro ja policistični jajnici, ali zadniih nekoliko mjeseci poprilično uredna menga......zadnja 22.6 obilna a 21.8 oskudno ništa 2-3 dana i jak bol samo u donjem dijelu leđa bez bola stomaka i od tada leđa me stalno bole ne uvijek ali više da nego ne. U zadnjih 10 dana bol podnu stomaka, lagana napuhanost i da vjetrovi stalno, i pomalo bolne grudi, šta da radim test ili još da čekam, koji datum da pratim, ah taj test mrzim ga toliko je negativnih bilo ne želim još jedan help
    Ajma, s obzirom na neredovite cikluse, mozda najbolje da napravis betu

    Razumijem te u potpunosti za strah i mrznju prema (negativnim) testovima, been there, done that...

    Ali doci ce uskoro i jedan pozitivan!

  10. #860

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Pozz curke,
    Jedno pitanje ako se ikad ikome desilo slicno ili mozda znate nekoga kome se to desilo.
    2 testa za trudnocu oba pozitivna,ovo bi bila 4 beba,malo mi je sumnjivo jer smo stvarno pazili i svaki put do sad kad smo htjeli bebu znali smo i nismo se cuvali,naime muz nije u mene svrsio,pa da li je moguce da se desi trudnoca samo iz ono malo tekucine sta se luci tjekom odnosa?
    Jel vam test ikad bio pozitivan a nije bilo trudnoce?
    Hvala puno

  11. #861

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    naravno da je moguce. testovi ne mogu biti lazno pozitivni ako su ispravni i ispravno uradjeni.

  12. #862
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Ma znači 4. beba tooooootalno slučajna? I zdravoj pameti nemoguća? Protivno zakonima biologije?

    Blago tebi! A ako ti je žao zbog +, onda je meni žao zbog toga što je tebi žao. Ja bih rado +!!!!!!!

  13. #863

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    33

    Početno

    Bi i ja rado + ali jos nista...

  14. #864

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Cao svima nova sam na forumu 18 mjeseci sam u braku i nisam uspjela da ostanem trudna sve do ovog mjeseca... Kad mi je ciklus po prvi put u zivotu zakasnio 7 dana. Uraila sam test i pokazao mi je jednu tamniju a drugu svjetliju crticu da li ste imale iskustva sa time?

  15. #865
    Darija_os avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    88

    Početno

    Pozdrav drage mame i buduće mame duže vrijeme već pratim ovaj Forum, ali eto sada sam se odlučila i "zvanično" pridružiti ...naime, MM i ja smo "friški" bračni par, on 28 god., ja 26...od prošlog mjeseca prakticiramo nezaštićeni odnos i radimo na svojoj prvoj bebici svjesni smo da rijetko kojem paru uspije "iz prve", ali eto kad nešto jarko želiš naravno da se tomu i nadaš imam pitanje za vas mogu li test trudnoće napraviti 3 dana prije izostanka menstruacije (što bi bilo sutra)? po vašim iskustvima pročitala sam da je među najosjetljivijima gravignost mini, pa sam taj i kupila...

  16. #866

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Dobrodosla!
    Mozes, al ako bude negativan i dalje postoji mogucnost da si trudna. Ako je pozitivan, onda si trudna Sretno!

  17. #867
    Sreća_83 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1,312

    Početno

    Citiraj bejbi bu prvotno napisa Vidi poruku
    Cao svima nova sam na forumu 18 mjeseci sam u braku i nisam uspjela da ostanem trudna sve do ovog mjeseca... Kad mi je ciklus po prvi put u zivotu zakasnio 7 dana. Uraila sam test i pokazao mi je jednu tamniju a drugu svjetliju crticu da li ste imale iskustva sa time?
    Meni je tako bilo. Što je dalje bilo: VIDI MOJ POTPIS DOLJE.

    Čestitam!

  18. #868
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Koji je najosjetljiviji test za trudnoću, odnosno koji otkrije trudnoću tjedan dana prije očekivane menstruacije, ako takvi postoje?

    Nestrpljiva sam, želim već testirati....

  19. #869
    Darija_os avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    88

    Početno

    Tayla - razumijem te u potpunosti ja sam napravila test tri dana prije očekivane M (nisam mogla izdržati) i bio je negativan ( nadam se da sam prerano napravila, jer evo danas sam trebala dobiti M (još uvijek nisam ) ) nadam se da će M izostati, te da će na drugom testiću idući tjedan biti 2 crtice

  20. #870

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Citiraj Tayla prvotno napisa Vidi poruku
    Koji je najosjetljiviji test za trudnoću, odnosno koji otkrije trudnoću tjedan dana prije očekivane menstruacije, ako takvi postoje?

    Nestrpljiva sam, želim već testirati....
    ne postoji test koji bi detektirao trudnocu tjedan dana od ocekivane menstruacije jer tada mozda jos nije doslo ni do implantacije, a tek nakon implantacije se pocinje luciti hormon bhcg kojeg detektiraju svi testovi za trudnocu - oni kucni iz urina, ali i oni u laboratorijima, iz krvi.

    postoje testovi koji su jako osjetljivi i omogucuju testiranje do 4 dana prije ocekivane menstruacije, ali to opet nije garancija - ako je negativan i dalje postoji mogucnost trudnoce - ali je ovulacija mozda bila kasnije ili je razina hormona jos preniska (moguce zbog kasnije implantacije).

    neke zene testiraju vec od 8 dana od ovulacije - sto bi otprilike odgovaralo tjedan dana prije ocekivane menstracije, ali pozitivan test tako rano je velika rijetkost.

    sto se pak krvnih testova tice, oni ce SIGURNO pokazati cim je doslo do implantacije, 10-11 dan nakon ovulacije, odnosno 4-5 dana prije ocekivane menstruacije ce bhcg vec biti vidljiva u krvi.

  21. #871
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Darija_os drago mi je da me razumiješ. Ipak sam uspjela nekako odoljeti, još uvijek nisam čak ni kupila test.

    Bubekica, tako sam i mislila. Morat ću pričekati barem do petka, tada bi M trebala stići. nadajmo se ipak neće...

  22. #872
    Darija_os avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    88

    Početno

    Ja sam evo danas radila test i opet je negativan (((, M sad već kasi 2 dana ... imam stalo grčeve u doljnjem dijelu trbuha kao da ću dobiti i nemogu spavati na grudima...

  23. #873
    Sani1612 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2009
    Lokacija
    blizu zg
    Postovi
    2,582

    Početno

    Darija_os osjetljivost grudi i grčevi u trbuhu mogu biti znak pms-a i rane trudnoće. Ako znaš kada si imala ovulaciju,i sumnjaš da si trudna, test napravi 14 dana od ovulacije.

  24. #874

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

  25. #875

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

    Početno


  26. #876
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Pa čestitam,lijepo se vidi!

  27. #877

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    i ja čestitam ! Trudna si !

  28. #878

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Pozdrav cure. Imam jedan problem. Menstruacija mi kasni 3 dana. Napravila sam 2 testa i oba su bila negativna. Prvi (primastick) sam napravila 4 dana prije ocekivane mjesecnice tj 17 dana nakon 'rizicnog odnosa' i moguce ovulacije ( prekinuti snosaj, svrsio je izvan mene). Drugi (gravignost) sam napravila prvi dan kasnjenja menstruacije. Inace mi ciklusi nisu bili uredni, te su trajali 33,35,37 dana, ali su posljednja 4 mjeseca trajali po 32 pa se stoga bojim jer trudnoca nije zeljena trenutno, radi obaveza i mnogih drugih problema. Grudi su mi cvrste kakve budu i inace u pms a drugih simptoma nemam. Nekoliko dana oko ocekivane mjesecnice bila mi je muka te sam imala klasicne bolove pred men ali nije dosla. Nakon toga sve je to prestalo. Danas me pocelo nesto kao da steze u donjem dijelu stomaka :S Zanimaju me vasa misljenja jer trenutno nisam u mogucnosti posjetiti ginekologa. Hvala

  29. #879

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    3

    Početno

    Citiraj nana.lolic prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure. Imam jedan problem. Menstruacija mi kasni 3 dana. Napravila sam 2 testa i oba su bila
    negativna. Prvi (primastick) sam napravila 4 dana prije ocekivane mjesecnice tj 17 dana nakon 'rizicnog odnosa' i moguce ovulacije ( prekinuti snosaj, svrsio je izvan mene). Drugi (gravignost) sam napravila prvi dan kasnjenja menstruacije. Inace mi ciklusi nisu bili uredni, te su trajali 33,35,37 dana, ali su posljednja 4 mjeseca trajali po 32 pa se stoga bojim jer trudnoca nije zeljena trenutno, radi obaveza i mnogih drugih problema. Grudi su mi cvrste kakve budu i inace u pms a drugih simptoma nemam. Nekoliko dana oko ocekivane mjesecnice bila mi je muka te sam imala klasicne bolove pred men ali nije dosla. Nakon toga sve je to prestalo. Danas me pocelo nesto kao da steze u donjem dijelu stomaka :S Zanimaju me vasa misljenja jer trenutno nisam u mogucnosti posjetiti ginekologa. Hvala
    Bok,
    ne bih te htijela plašiti obzirom da ne želiš trudnoću ali i na činjenicu da ti M kasni 3 dana stoga savjetujem najpouzdaniji test je beta hcg iz krvi pa ako si u mogućnosti odi u neki privatni lab i izvadi krv. Cijena je od 100,00 do 200,00 kn, nalaz gotov odmah.
    Ukoliko je pozitivan to se može rješiti tabletama koje će ti gin. dati ali moraš onda odmah gin.

  30. #880

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala vam mnogo na odg. Tek bih iduce sedmice mogla otici... ALi kako izdrzati do tada ( A negativni testovi ne znace nista?? I kakve su te tablete, koji je rok za pocetak pijenja? nadam se da nisam dosadna i hvala

  31. #881
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,385

    Početno

    Citiraj nana.lolic prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala vam mnogo na odg. Tek bih iduce sedmice mogla otici... ALi kako izdrzati do tada ( A negativni testovi ne znace nista?? I kakve su te tablete, koji je rok za pocetak pijenja? nadam se da nisam dosadna i hvala
    Najvjerojatnije negativni testovi su tocni i nisi trudna. Navjerojatnija mogucnost je da se u ovom ciklusu produzio ciklus za koji dan.

  32. #882
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Xsenia,i mene zanima kakve su to tablete koje se mogu dati nakon pozitivne bete (pretpostavljam da misliš na prekid trudnoče?)..
    Znam za pilulu za "dan poslije" al za ovo nikad čula.

    nana.lolic,i ja mislim da bi test trebao pokazati,ako si trudna.Možda neki hormon. poremečaj,cista koja je produžila ciklus...Ako menga ne dođe svakak posjeti liječnika.Sretno.

  33. #883

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Najvjerojatnije negativni testovi su tocni i nisi trudna. Navjerojatnija mogucnost je da se u ovom ciklusu produzio ciklus za koji dan.
    Hvala na odgovoru. Pa i meni djeluje glupo da ne bude vjerodostojan 20tak dana nakon odnosa, tada bi hcg valjda trebalo da bude dovoljno visok, ovaj je test bio osjetljiv na 25 mIU ili kako vec. :/

  34. #884

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Hvala na dogovoru. Cekam jos koji dan, pa ako ne dodje idem ginicu. Kazu da je svakako do 7 dana normalno da kasni. Meni je uvijek kasnila prije, nekad 37. dana je ciklus trajao,nekad ga nisam imala jedan mjesec nikako. Uredovao mi se prije nekih pola godine od tablete za dan poslije. I sve do ovaj mjesec je trajao 32. dana. A valjda ima veze i to sto partner nije ejakulirao u mene. I ranije se isto desavalo pa nikad nije bilo nista. A svi testovi koje sam radila do sada su uvijek bili negativni i nisu me slagali. Valjda i ovima mogu vjerovati. Hvala vam mnogo

  35. #885
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Citiraj nana.lolic prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala na dogovoru. Cekam jos koji dan, pa ako ne dodje idem ginicu. Kazu da je svakako do 7 dana normalno da kasni. Meni je uvijek kasnila prije, nekad 37. dana je ciklus trajao,nekad ga nisam imala jedan mjesec nikako. Uredovao mi se prije nekih pola godine od tablete za dan poslije. I sve do ovaj mjesec je trajao 32. dana. A valjda ima veze i to sto partner nije ejakulirao u mene. I ranije se isto desavalo pa nikad nije bilo nista. A svi testovi koje sam radila do sada su uvijek bili negativni i nisu me slagali. Valjda i ovima mogu vjerovati. Hvala vam mnogo
    Slažem se sa ovime što su ti Sirius i Žužy napisale, samo bih dodala, s obzirom da spominješ da pilulu za dan poslije prije 6 mjeseci, da možda razmisliš o nekoj sigurnijoj metodi kontracepcije?
    I sama si svjesna da prekinuti snošaj i nije baš neka kontracepcija, a treba li ti doista stres jesam/nisam trudna svaki mjesec i povremeni hormonalni šokovi od pilule za dan poslije!?

    Ne osuđujem te nimalo, samo ti želim da opušteno i potpuno uživaš u seksualnom životu

  36. #886

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj maca papucarica prvotno napisa Vidi poruku
    Slažem se sa ovime što su ti Sirius i Žužy napisale, samo bih dodala, s obzirom da spominješ da pilulu za dan poslije prije 6 mjeseci, da možda razmisliš o nekoj sigurnijoj metodi kontracepcije?
    I sama si svjesna da prekinuti snošaj i nije baš neka kontracepcija, a treba li ti doista stres jesam/nisam trudna svaki mjesec i povremeni hormonalni šokovi od pilule za dan poslije!?

    Ne osuđujem te nimalo, samo ti želim da opušteno i potpuno uživaš u seksualnom životu
    Da, znam da je neodgovorno. Mnogo puta sde to desilo kada nismo imali kondom. Da sada bude ok sve pa cu preci na kontracepcijske pilule. Mnogo vam hvala na savjetu. Da uradim jos jedan testic u ponedjeljak ako ne bi dosla ? i ako bude negativan a menga ne dodje da odem ginicu? hvala
    vam

  37. #887

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    jesi napravila test? ako je negativan, svakako ginicu. a i ako je pozitivan

  38. #888

    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Postovi
    6

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    jesi napravila test? ako je negativan, svakako ginicu. a i ako je pozitivan
    Danas sam napravila 3.test, gravignost ultra osjetljivosti 10mlU/mL. I negativan je :/
    Posljednje uređivanje od nana.lolic : 16.12.2013. at 16:02

  39. #889
    Asper avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2014
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    196

    Početno

    Bok curke,

    citam danima al evo da se pridruzim jer ce sigurno doci dan kad cu ponovo biti u slatkom iscekivanju, nadam se ubrzo
    ZM 27.12, planirana akcija 06.01 , ciklusi 28-30, nemrem docekati datum testiranja, jos malo, al nekako imam osjecaj da brojim minutice.
    Tri trudnoce iza mene, uredne hvala Bogu, tri poroda, tri cuda - veca i srednje veca hehe, sad bi jos jedno maaaalo cudo
    Nemam posebnih pitanja, samo potrebu podijeliti to s nekim osim s MM, nekako klincima jos nis ne govorimo da ne bude presinga i suzica, kad bude znat ce

  40. #890

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Pozdrav svima...
    Ja friško registrirana na ovoj stranici..
    O trudnoći do sad (iako imam preko 30 godina) nisam ozbiljno razmišljala, kao već ću ali ne još.. Par puta razgovarala sa dečkom o tome ali kao ni on ne zna šta bi...
    I sad mi kasni M
    inače ciklusi uredni na 28 dan (uvijek ispod 30)
    Zadnju M imala 10.01. što znači da mi je danas 32 dan odnosno da mi kasni 4 dana..
    Moram napomenut da već tjedan dana osjećam bolove u donjem dijelu trbuha i tu i tamo me boli lijevi jajni. Ti boliovi su slični kao kad trebam dobit. Trbuh mi je nadut a u Wc-u sam više nego u uredu..
    Kako smo imali nezaštićem odnos znači postoji neka šansa da sam trudna. Prvo je bila panika. Pa nagovorila dečka da ide kupit tester. U apotecu su mu dali Prima stick. napravila ga odmah u ponedjeljak (ne sa prvim urinom, ali ni netreba) i bio je negativan. I tad slijedi istina.. Razočaran on i to jakooo a na kraju skužim da sam i ja razočarana.
    Kao on se već ufurao da je to to i bio je jadan sretan (nije on to rekao prije ali po reakciji nakon testa sam skužila..)
    Ja i dalje imam osjećaj pritiska u donjem dijelu trbuha..
    Ginekologa ne mogu dobit na telefon (to je kod nje ravno SF..) pa ako M ne stigne mislila sam otić nenajavljena drugi tjedan..
    Od ponedjeljka pročitala sve forume na tu temu..
    Ovo piše više da se nekom požalim nego da tražim neki savjet.. Probat ću napravit test preksutra ako M ne stigne, a ako ne bude pozitivan tek onda me strah (zašto onda stvari kasne)
    ....
    Uglavnom eto kašnjenje M mi je očito dalo do znanja šta dečko želi a i šta ja želim...
    Do kupnje novog testera...
    Pozz

  41. #891
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    odi privatno izvadi betu, pa ćeš znat na čemu si! ili od do dr da ti da uputnicu. betu može vaditi u bilo kojem privatnom laboratoriju, npr. sunce...oko 200kn

  42. #892

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Bok drage moje,
    nova sam ovdje i ovo je moj prvi post! Nadam se da sam na pravom mjestu za odgovor!
    Imam cikluse takve da mi M dolazi između 22 i 26 DC, nikad baš nije zakasnila, dva put je došla na 28. dan. Obzirom na to, mogu li napraviti test na 25. ili 26. DC, jer 28-i skoro nikad ne dočekam!
    Inače, trudilica sam već neko vrijeme i jeeedva čekam svoj plus!!
    Pozdrav svim curkama i puno sreće svima!!

  43. #893

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav nova sam tu, ne znam ni da li sam na dobroj temi :p naime, 14.02 sam imala smeđi iscjedak 4 dana. Radila sam test (baby check) 19.02. I pokazao je blijedu, jedva vidljivu rozu crticu. Međutim isti dan sam počela puno obilnije kvariti do jučer. Jucer jos nesto malo ujutro i to je to. Danas sam ponovila test od istog proizvođača i opet je pokazao blijedu jedva vidljivu crtu. Svakako cu se naručiti kod ginekologa, ali me zanima da li je tko imao takvo iskustvo? Hvala vam

  44. #894

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Cure, bok!

    cisto bih htjela s vama podjelit svoje iskustvo, a mozda i dobila koju rijec utjehe i savjet.

    Ovako, prije 5mjeseci rodila sam prekrasnog djecaka, a kako jor nisam sremna na novu trudnocu odlucila sam se za kontracepcijske pilule. prvu sam popila prvi dan M 27.01, i nekih 2 nakon imala odnos s muzem. Eh, sad, zanimljivo je da mi se sutradan pojavio ovulacijski iscjedak i bol u lijevom jajniku (?!)..to je sve trajalo dva dana, treci dan sam dobila smedji iscjedak a cetvrti prokrvarila. I 5 dana ram krvarila, zvala ginekologa i rekao je da je sve to normalno u prvim mjesecima koristenja pilula, i da ne postoji mogucnnost trudnoce, iako sam dan prije 'ovulacije' imala odnos. Na pregled sam bila narucena 21.02., a noc prije opet me zabolili jajnici, ovaj put jace desni, i opet sam imala O iscjedak. Dva puta u jednom ciklusu. I to sve pod tabletama. (tablete protiv zaceca, ne ya plodnost.. ). Na pregledu je ginekolog rekao da je ipak bila O, sto je cudno, prvo je sumnjao na spotting od tableta, i da po onome sto vidi na uzv-u vjerojatno nisam trudna, ali je jos prerano za reci. U zadnjih tjedan dana napravila sam tri testa, zadnji danas ujutro, i sva su bila negativna. Ono sto mene muci jest da ja neznam tocno kada bih trebala napraviti test, s obzirom da je na tabletama sve nekako pomaknuto za tjedan dan i s obzirom da sam zadnju pravu M imala 27., a iducu 'zbog tableta samo 15 dana kasnije, a od yadnjeg odnosa proslo je 17 dana.

    Vjerujem da nije bilo slicnih iskustava, ali vas barem molim za preporuku nekog pouzdanog testa.

    p.s.zbog tableta neznam kada trebam dobiti iducu M, a i i imam dosta simptoma koji mogu biti i simptomi trudnoce.

    p.p.s.sad sam scrojlala i skuzila da sam pretjerala s tekstom. I oprostite na gnjavazi.

    p.p.p.s.citam vas i stvarno sam odusevljena. Divne ste jedne prema druoj!

  45. #895
    Tayla avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Lokacija
    Jug
    Postovi
    405

    Početno

    Nadam se da nije nešto do baby checka.. ali jutros sam se i ja s njim testirala i pokazao mi je jedva vidljivu rozu crticu. Jednake debljine kao i kontrolna linija, ali jeeeedva vidljiva.

    Samo neki dan sam također koristila Baby check i nije bilo apsolutno nikakve druge linije.

    Nadam se da smo trudne!

  46. #896

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    2

    Početno

    Ja sam danas ponovila intim plus i bio je negativan

  47. #897

    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Postovi
    1

    Početno

    Ovdje sam nova molim vas jedna pomoc...
    Muz je svrsio u mene...i kako se test za trudnocu radi dan nakon ocekivanja menstruacije ja odem na wc da napravim test i vidim dobila sam menstruaciju..pa me zanima dali mogu test napraviti kada mi menstruacija prode?? Molim vas za pomoc hitno!!

  48. #898
    kalemica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2014
    Lokacija
    karlovac
    Postovi
    87

    Početno

    siba aliu. cemu delati test ako si dobila mjesečnicu po tome znas da nisi trudna.. možeš ti napraviti test poslije ali nema potrebe

  49. #899
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    Citiraj kalemica prvotno napisa Vidi poruku
    siba aliu. cemu delati test ako si dobila mjesečnicu po tome znas da nisi trudna.. možeš ti napraviti test poslije ali nema potrebe
    to baš i nije točno jer može biti krvarenje u ranoj trudnoći, a ne menstruacija. a za takvo krvarenje je potreban posjet dr.
    ako imaš simptome trudnoće, pišaj ili vadi betu. ne smeta to krvarenje ništa...

  50. #900
    dundo avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    435

    Početno

    Cure može molim vas link gdje se naručuju ovi testici sa neta da ne tražim hvala

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •