Stranica 60 od 60 PrviPrvi ... 1050585960
Pokazuje rezultate 2,951 do 2,957 od 2957

Tema: IMUNOLOŠKE PRETRAGE

  1. #2951

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Pozdrav,nova sam ovdje.jucer sam dobila nalaze iz Petrove 3 ovakvi su: faktor V L normalan tip; faktor ll protembin normalan tip; MTHFR normalan tip i PAI-1 (4G/5G) HOMOZIGOT 4G pored toga je doktor mi napisao 100%. I rekao mi da imam trombofiliju,za epljenje krvnih zila. Te sam sve pretage radila jer sam imala prije 4 mjeseca spontani pobacaj na 9 i pol tjedana. Plod mi je odumro. Bila sam kod svog gin i sad pijem tablete andol 100, folacin i od 11 do 25 dana ciklusa Duphaston. Rekao mi kad sljedeci put ostanem trudna da budem morala na inekcije tijekom cijele trudnoce jer bez njih ne bi opet iznjela trudnocu, opet bi imala spontani. Imate nesto mi poruciti,savjetovati me? Kad sam sve to saznala bila sam sva jadna, van sebe

  2. #2952
    Konfuzija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    1,422

    Početno

    Marina7, sve ti je odrađeno, slušaj doktore i ne trebaš biti tužna i uplašena, sad se bar zna u čemu je problem i kako ga riješiti. Sretno dalje!

  3. #2953

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    Citiraj Konfuzija prvotno napisa Vidi poruku
    Marina7, sve ti je odrađeno, slušaj doktore i ne trebaš biti tužna i uplašena, sad se bar zna u čemu je problem i kako ga riješiti. Sretno dalje!
    Hvala na informaciji
    Ja se inace jako bojim inekcija a budem ih uzimala. Pa jel zna neka jesu to velike i bolne inekcije?

  4. #2954
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Pozdrav svima! Nakon 4 spontana ( 2 spontane trudnoće, 1 iz IUI i 1 iz IVF/FET) moj dr. je KONAČNO preporučio dodatne pretrage i to:
    - trombofilijske faktore PCR ( FII, FV, MTHFR; PAI I)
    - trombofilijske faktore protein c i Sm AT III, LAC, homocistein, ACA
    - kariogram
    Zanima me da li je potrebna još koje pretraga ili je navedeno dovoljno, s time da ću na svoju ruku još tražiti pretragu hormona štitnjače.

  5. #2955

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    27

    Početno

    garfield, imala sam i ja spontani pobačaj na kraju 7 mjeseca (bila sam trudna 9 i pola tjedana) i moj me gin odmah slao na sve pretrage. Dobila sam uputnice za Zg, za bolnicu Merkur i Petrovu 3. sve sam nalaze napravila i dobila, ovi iz merkura su dobri, ali iz Petrove baš i ne imam trombofiliju, začepljenje krvnih žila, zgrušavanje krvi.
    ostali nalazi su: faktor V L normalan tip;
    faktor ll protembin normalan tip;
    MTHFR normalan tip
    PAI-1 (4G/5G) HOMOZIGOT 4G pored toga je doktor mi napisao 100%
    Sada sam na terapiji koju mi je gin prepisao i kad ponovo ostanem trudna odmah mu se javiti jer idemo s drugom terapijom koja je inekcije svaki dan do kraja trudnoće (jer bez njih ne bi mogla iznjeti trudnoću do kraja, a kad dođe do toga budem vidla kak to bude, strah me je iskreno), antibiotici i strogo mirovanje. imam još nekih problema pri trudnoći, mamac sam za infekcije koje isto utječu na plod eto
    obavi si sve pretrage radi sigurnosti i slušaj doktora,a ako nisi zadovoljna ili sigurna u to što kaže potraži i drugo mišljenje.
    sretno

  6. #2956
    garfield avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    21

    Početno

    Marina7 samo hrabro i sretno!!!!!
    Ja sam dobila uputnice pa ujutro krećem s pretragama. Koliko dugo se čekaju nalazi?

  7. #2957
    Osoblje foruma BHany avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    5,203

    Početno


Stranica 60 od 60 PrviPrvi ... 1050585960

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •