Stranica 83 od 92 PrviPrvi ... 33738182838485 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 4,101 do 4,150 od 4557

Tema: bronhiticari, astmasi, sinusasi - kako je? 3. dio

  1. #4101
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    ja sam prošle godine imala par seansi kod klinca alergičara, u zagrebu.

    inače sam klinku kad je bila 3.5 godine i klinca s njegovih 4 mjeseca testirala u rijeci kod jelića putem krvi, poslala sam mu a on mei vratio alergene, maloj se poklopilo sve s ristevima, izbacili smo njeno zamjensko mlijeko i dematitis ošo, ali astma je tu.

  2. #4102
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Citiraj tanja i jelena prvotno napisa Vidi poruku
    U stalnoj potrazi za prirodnim resenjem naisla sam na upotrebu etericnog ulja lavande. Saljem link. http://www.youtube.com/watch?v=aZEkWuBQ3qw Za one koji ne razumeju, majka daje detetu dve kapi etericnog ulja u kasicici meda. Kaze da kad to daje, mali nema simptome sezonske alergije.

    Ako neko ima iskustva sa ovime, molim vas javite. Ili ako znate bilo sta o ovome.
    napokon sam bila licem u lice s našim biljarem i veli da je bolje na žlicu meda ubaciti 2 kapi ravensare, ali da on preporuča da se to dobro izmješa, jel ak se ne izmješa da se pretežno zna zalijepiti za nepce i bit neugodo, reko i neki naziv na m, ali sam zaboravila.

  3. #4103
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    evo napravili smo obradu za reflux konacno i to nije nas uzrok. ni jedna ga nema. iako l. se cesto dize kiselina. sto nas opet vraca na pocetak , opet ne znamo uzroke nasih problema, opet ne znamo sto je kod lune okidalo one jake napade gusenja ljetos i proljetos. sad ju je skinula s controloca, pa cemo vidit kako ce dalje ici. jos cekamo nalaze phd nakon gastroskopije. uglavnom ph metrija nije nis posebno kod veceg djeteta, ne boli i stave ju bez problema. kod veceg djeteta.isto i gastroskopija u klaicevoj jer ih sediraju pa nema nikakvih trauma. uglavnom odlucila sam da necu ici sad na kontrolu 24.10 kad imamo termin na srebrnjaku nek cu cekat proljece, mozda se nesto rijesi sa hzzoom u meduvrqemenu. ionako su sada ok i do proljeca ne ocekujem probleme ako ce biti ko svake godine.

  4. #4104
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Lunahor, baš sam ti na topicu gastroskopija postavila pitanje a sad vidim da si se i tu javila.
    Pitanje je što ćete sad ako se simptomi vrate nakon ukidanja controloca?

  5. #4105
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ostavit cu ju na svoju ruku na controlocu da zavrsim lijecenje do 2 mj sto je minimum za terapiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  6. #4106
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Dr kaze da je moguce da ima kiselinu iako ph metar ne pokazuje i daju ostavim na controlocu.Sad sam ju pustila da jede kaj hoce, pojela je cips od paprike i stalno cisti grlo, i trazi donat , dize joj se kiselina.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  7. #4107
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    http://www.hzzo-net.hr/dload/novosti...ica_za_NMU.pdf
    Evo novosti, izuzeli su djecu astmaticare , srebrnjak i ostali , mogu narucivat na kontrole djecu astmaticare i ne odnosi se na djecu . Cure koje imate problem isprintajte si ovo i ono od ranije , nerijetko dr nemaju pojma sto smiju sto nesmiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  8. #4108
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    sva sreća da za sve kaj mi treba prvo moram provjeravati okolo

  9. #4109
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Da predivno zar ne moras bit upucen u sve nazalost.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  10. #4110
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    http://www.hzzo-net.hr/dload/novosti...ica_za_NMU.pdf
    Evo novosti, izuzeli su djecu astmaticare , srebrnjak i ostali , mogu narucivat na kontrole djecu astmaticare i ne odnosi se na djecu . Cure koje imate problem isprintajte si ovo i ono od ranije , nerijetko dr nemaju pojma sto smiju sto nesmiju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
    Puno ti hvala!!!!

  11. #4111
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Čisto da drugi ne ćoraju - na naše kikiće se odnosi dio 3. (dg J45 - astma). Nego, jel' kužiš, lunahor, odkad je to datirano (jer to će aministracija pitati - ako već sama ne zna tu info), a ja ne kužim na tom linku - tj. odkad je točno izmjena?

  12. #4112
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    http://www.hzzo-net.hr/
    rekla bih od datuma objave posto nema drugog datuma , pa si isprintaj odavde naslovnicu

  13. #4113
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Što se tiče novih regula za naručivanje na kontrolu (Srebrnjak) evo prošlotjednog iskustva:

    Ja sam nalaze s nedavne kontrole odnijela liječnici opće medicine. Sestra je mog sina pokušala naručiti na kontrolu u predviđenom terminu (piše u papirima sa Srebrnjaka "Kontrola za 7 mjeseci") ali nije uspjela jer su u sustavu nudili termine samo za iduća tri mjeseca. Dobila sam uputu da dođem za 2 mjeseca s tim papirima pa će pokušati ponovno.

  14. #4114
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    peterlin a jel se nemozes sama naruciti putem obrasca ili telefonom na srebrnjak ? mislim kaliceva najnormalnije tako funkcionira. a frendica se isto najnormalnije neposredno narucila na srebrnjaku na centralnom upisu prosli tjedan.

  15. #4115
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    peterlin a jel se nemozes sama naruciti putem obrasca ili telefonom na srebrnjak ? mislim kaliceva najnormalnije tako funkcionira. a frendica se isto najnormalnije neposredno narucila na srebrnjaku na centralnom upisu prosli tjedan.
    Probala sam zatražiti termin za iduću kontrolu na Srebrnjaku čim smo obavili ovu, ali rekla je sestra da su nove regule i da narudžba treba ići iz ordinacije primarne medicine (pedijatar ili obiteljski liječnik). Ovo sa samostalnim centralnim naručivanjem nisam probala, a baš bih mogla. Ništa ne košta. Hvala!

  16. #4116
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Citiraj lunahor prvotno napisa Vidi poruku
    mislim kaliceva najnormalnije tako funkcionira. a frendica se isto najnormalnije neposredno narucila na srebrnjaku na centralnom upisu prosli tjedan.
    klaićeva tak funkcionira samo za određene grane a to su kardiologija, gastrologija, ortopedija ( bar od onih kaj mi radimo), alergo ima svoje narudžbe i svako 2mjeseca dobijaju plan za iduća 2 mjeseca, tak da sam se ja na slijepo prošli četvrtak naručila u nadi da tu noć ili noć iza doktorica ne bu u noćnoj. Kod dermičke i ginekologa se naručuje posebno ja u 7 mjesecu jedva naručila kod dermičke za početak 11mjeseca

  17. #4117
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Probala sam zatražiti termin za iduću kontrolu na Srebrnjaku čim smo obavili ovu, ali rekla je sestra da su nove regule i da narudžba treba ići iz ordinacije primarne medicine (pedijatar ili obiteljski liječnik). Ovo sa samostalnim centralnim naručivanjem nisam probala, a baš bih mogla. Ništa ne košta. Hvala!
    Mislim da je zato bitan datum ovih iznimaka. Ja imam termin na Srebrenjaku u listopadu, papir s iznimkama printnula i označila žutim kome treba i ko bude gledao. Inače, uvijek se naručim na kontrolu na licu mjesta pa kad god termin bio (za 6-8 mjeseci ili kad mogu). Napišem kako sam prošla.

  18. #4118
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    17.9.2013 je datum tih izmjena ako ko gleda - hvala, Lunahor!

  19. #4119

    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Postovi
    61

    Početno

    U svom vecitom pokusavanju da nam olaksam disanje nocu naisla sam na sledece:

    http://www.gaps.me/

    Ukratko, rezim ishrane koji omogucava lecenje sluzokoze creva i time leci mnoge bolesti ukljucujuci alergije, intolerancije, astmu.

    Cini se jako privlacno zbog rezultata koje daje, ali zahteva izbacivanje svih zitarica na duzi period sto se nama ne cini lako.

    Da li neko zna nesto o ovome?

  20. #4120
    vitika avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    205

    Početno

    u vezi narucivanja na srebrnjak...
    ja se uvijek narucujem mailom, tako sam i jucer i dobili smo termin za 6 mjeseci kako sam molila.

    lunahor, puno hvala na linku u vezi kontrole astme, to stvarno treba imat uz sebe jer recimo moja pedijatrica nije bas informirana.

  21. #4121
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    moja je zacudo , al ja ti uvijek sve provjerim kad nesto trazim, iskopam sve zakone i slicno :lol profesionalna deformacija uvijek idem full pripremljena ko neka sajko

  22. #4122
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Samo da prijavim - uredno sam uspjela naručiti termin za kontrolu na Srebrnjaku za travanj 2014. Lunahor, hvala!

  23. #4123

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,742

    Početno

    Mi sutra idemo na kontrolu na Rebro, dr. RIchter nas naručio još na prošlom pregledu.
    Neugodno sam se iznenadila kod naše pedice, koja je do sad bila sasvim ok - jedva s dušom nam je dala uputnicu Ona, naime, misli da dijete uopće nema dijagnozu astme, bez obzira što to lijepo crno na bijelo piše na specijalističkom nalazu iz bolnice, zato jer nije pokazana nikakva alergija??? I da čemu svi ti pregledi po bolnicama??? Da ona vjerojatno ima bronhitise koji će ionako kad-tad proći. Ko je ovdje lud?

  24. #4124
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    I nama je pulmologinja rekla: To je onda nešto prolazno - kad se nije pokazala nikakva alergija, ali svejedno mu misli dati stalnu terapiju i idemo na preglede. Ponavljajući opstruktivni bronhitisi su u pitanju.

  25. #4125

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,742

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Ponavljajući opstruktivni bronhitisi su u pitanju.
    ovo je i kod nas bio slučaj
    tek su nam na Rebru uspostavili dijagnozu

  26. #4126
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Spominje se i u nas astma, ali više usmeno.
    A svejedno mi je koja je dijagnoza, terapija je ista.

  27. #4127

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,742

    Početno

    ma ni mene ne brine naziv, samo me brine stav nase pedice, koja drzi da je svo ovo natezanje po bolnicama i pregledima bespotrebno (da je jedva napisala uputnicu)

  28. #4128
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Što kažete na ono naše - da je ukupan IgE visok (391), a nije se pokazala nijedna konkretna alergija?
    Opstruktivni bronhitisi koji se ponavljaju.

  29. #4129
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ni mi nemamo alergije a imamo vec 11 g. pa se vodimo ko astma. jer po nekim teorijama ne postoje ponavljajuci opstruktivni bronhitisi vec cim se ponovi to je astma i potrebno je pratiti stanje.

  30. #4130
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    jurana pa na taj ige se vidi alergija iz aviona. mi cak imamo ige 14 , dakle normalan pa svi misle da je ipak alergija u pitanju.

  31. #4131
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Što kažete na ono naše - da je ukupan IgE visok (391), a nije se pokazala nijedna konkretna alergija?
    Opstruktivni bronhitisi koji se ponavljaju.
    To samo znači da to na što je dijete alergično nije bilo na popisu tvari za koje je testirana osjetljivost. Ili mu je jako nizak imunitet.

  32. #4132
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Što kažete na ono naše - da je ukupan IgE visok (391), a nije se pokazala nijedna konkretna alergija?
    Opstruktivni bronhitisi koji se ponavljaju.
    možda nisu dobro ciljali, a možda je i alergična na nekaj kaj nema testera

    tak je bila jedna emisija o alergijama, i veli čovo kak je alergičan na topolu, veli mu voditeljica emisije da ne može bit alergilčn na nju, i tako se oni natežu 2-3 minute, i veli ona ne može jer mi nemamo testere

    moji klinci imaju jaaako visoke ige
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 27.09.2013. at 12:02

  33. #4133
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    evo i ja isprobala narucivanje na srebrnjak. narucila cure za 26.3. u pol 8 navecer otkazala ovaj termin 24.10 i uzela novi na proljece. kaj cu sad na kontrolu bezveze jer smo mi sada ok. mi cemo bit lose od 3 mj. uglavnom putem obrasca odmah dobila termin po izboru tocno kako sam htjela ( popodne -zadnji termin u danu ).

  34. #4134
    oka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    3,306

    Početno

    Lunahor a sumnjate na kakvu alergiju ako ste do 3mj ok, a da controloc ne uzimate isto bi bili ok?

    Mi nismo cijelu godinu ok, a od 10-3mj je k o m a. Treći mj smo već dvije godine zaredom svi bolesni i zatvoreni unutar 4 zida.

  35. #4135
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    ak je od 10-3 mjeseca onda je vjerovatno grinje u pitanju, ili možda još koja kombinacija s ljeskom
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.09.2013. at 08:24

  36. #4136
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ne znam oka sad ga pijemo prvi put. I to samo l. I ok je hdb. Treba ga pit do 1.11.
    Izluduje me cekanje nalaza . Z. Kaslje pa je na flixotidu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  37. #4137
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Hvala svima na odgovorima!

  38. #4138
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala svima na odgovorima!
    Probaj voditi dnevnik, zapiši što je dijete jelo i gdje ste bili u trenutku kad mu je se pogoršalo. To ti može ukazati na što je dijete osjetljivo.

  39. #4139
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,279

    Početno

    Tražim, pa ne mogu naći kako se vodi taj dnevnik... Tu sam samo našla opis: http://www.adiva.hr/peludne-alergije.aspx

    Moji nemaju prehrambene nego dišne alergije, pa nismo to striktno vodili jer se odmah vidjelo: cvate breza - naglo se pogorša, cvate lipa - isto... Za hranu nije tak jednostavno.

  40. #4140
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    ja imam žutu bilježnicu u koju pišem od rođenja 2 djeteta, upisujem sve prehlade, temperature, kašljanja, obstrukcije , terapije, uvođenje prehrane, komentare vezane i za druge članove obitelji ako se nešto podudara u isto vrijeme, važne brojeve koje pišem na korice, hospitalizacije.......

  41. #4141
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    ja imam žutu bilježnicu u koju pišem od rođenja 2 djeteta, upisujem sve prehlade, temperature, kašljanja, obstrukcije , terapije, uvođenje prehrane, komentare vezane i za druge članove obitelji ako se nešto podudara u isto vrijeme, važne brojeve koje pišem na korice, hospitalizacije.......

    . Kad smo MM i ja išli na 4-dnevni put ostavili smo čitavu isprintanu čitabu za slučaj panike - dijagnoze, terapije itd. - ono.... ako hitna uleti da se ne gubi vrijeme. Budemo se i mi opustili, kod mene to već lagano ide... Plešemo s tom astmom neki valcer - malo mi se čini da ja nju, malo da ona mene, živimo nekako u suživotu.

    Nego, curke, zna li ko jel' Srebrenjak u štrajku? Bliži nam se termin kontrole pa se pitam "should I stay or should I go". Ako što neovisno čeknem, napišem tu povratnu info.

  42. #4142
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Evo mene odmah s povratnom - današnji telefonski info je da nisu u štrajku.

  43. #4143
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    kad idemo na put uzmem alergijski list za klinca i klinku( popis hrane koju jedu i ne jedu) ako se slučajno desi da se mora nekud, uzmem žutu bilježnicu ( ko mali rječnik take je dimenzije, tak da stane u džep), zadnje nalaze klinaca.

  44. #4144
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    doslo nam je otpusno pismo ; l. je naden ipak blaze upaljen jednjak u donjoj trecini, i povecan broj eozinofila pa se savjetuje atopy patch test na kravlje mlijeko, soju, kikiriki, gluten i jaja, i nastavak terapije controlocom, kontrola za 2 mj. gdje da sada to obavim . srebrnjak moze ali nakon pregleda kod dr a taman sam otkazala termin u 10 mj a novi sam uzela u 3 mj. mislim..
    nalaz bioptata zeluca pokazuje preosjetljivost.

    kod z. pak preporuca visekanalnu intraluminalnu impendancu jednjaka kako bi se procijenio ukupni refuks a ne samo kiseli te pokusala odrediti granica refluksa. kontrola za 2 mj.

    gdje rade taj atopy test , jel tko bio , kako se to radi ? gdje se najmanje ceka ?

  45. #4145
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    koje komplikacije.
    nazivala sve bolnice i svi nas odkantaali redom. na srebrnjaku sam imala termin 24.10 i posteno ga otkazala na vrijeme da ne propadne jer nisam planirala ici. nenadano je nalaz takav da treba prije 11 mj obaviti testiranje na alergije.i molim ih kumim da me ubace i objasnjavam kako sam posteno otkazala termin i fucka se njima., hladno me odkantaju. kazu svi im otkazuju isti dan. ok ja kazem zapisite me pa me ubacite , ja mogu bilo kad doci. nece, kao sori.
    u klaicevu bi mogla al mi obiteljska neda uputnicu jer smatra da moze napisat samo uputrnicu za ono sto je gastricka napisala tj za atopy pathc test a dr alergologica smatra da je to najlosiji test i da taj tek nis ne pokazuje, i da taj nis ne bu pokazao i da treba rist napraviti, a rist je skup i za njega moja ne da uputnicu na nenapisano. i tak. vrtili se u krug , i na kraju sam uspjela 30.10 dobiti termin na srebrnjaku gdje cemo onda na testiranje i kompletnu obradu. nista nemozes redovnim putem obaviti nista tuga i jad od zdravstva. uglavnom treba mi c1 uputnica jer na nju na sreb. onda mogu sve pretrage raditi.

  46. #4146
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    ta c1 to je za dnevnu bolnicu?

  47. #4147
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Ne to ti je pregled i obrada, na temelju nje imas 1 kontrolu poslije a dijagnosticke mogu koje hocu ti pisat na pregledu( spirro, feno testirsnje rtg i sl .. )


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  48. #4148
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    Jelena tvoji su bas jako alergicni, kako je moguce da prick i vama bude nikakav? A rist vam znaci pokazuje veliku alergiju? A kakav vam je ukupni ige? Ja sam se bas iznenadila na otpusno pismo , od kud sad opet eozinofili u zelucu tj i dublje koliko kuzim. Eozinofile imaju pozitivne i u nosu inace , samo ne u krvi. Bas cudno sve to. To nas vraca na alergiju. Ja osobno mislim da je neki E u pitanju , jer vidim kako reagira na neku hranu. Npr na cips od paprike se uvijek osuje po licu oko usta i nosa..


    Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

  49. #4149
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,511

    Početno

    gle kaj vidiš da joj smeta ne daj joj jesti, najbolje bi bilo da jedu samo kaj se napravi doma bez vegeta i sličnih gluposti

    moja klinka je imala ravno 6 mjeseci kad se prvi put prickala i prick je bio stvarno ništa jedino histamin je bio prek više od pol ruke, rastevi su jako veliki tad joj je bio 390, pa se za pol godine spustio na 100 , a sad s skoro 8 godina je oko 600, klincu su rastevi oko 2500,a velikom su tek ovo ljeto narasli na nekih 500.

  50. #4150
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    Samo da prijavim - uredno sam uspjela naručiti termin za kontrolu na Srebrnjaku za travanj 2014. Lunahor, hvala!
    Evo, odradili kontrolu, bio suprug i nije se sjetio ovoga od lunahor iako sam mu isprintala i hajlajtirala i na šalteru je dobio odgovor, ako sam ga skužila, da ga mora pedijatar naručiti. Kako se bojim da imamo novog peda (to bi bio 4.-ti u djetetovom 5,5-godišnjem životu), a ne da mi se više pedijatru pjevat pjesmu (ako ne moram ) "my name is Luka, I live on the 2nd floor", pls hint - kako ste vi ovo izvele?

    Za to samostalno internetsko naručivanje treba "nova uputnica" ili samo sken nalaza pedijatra? Oprostite ako ste to već gore napisale.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 09.10.2013. at 15:37

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •