Ako se netko našao uvrijeđen ili iznenađen sa mojim odgovorom na ovu temu ja se duboko ispričavam, ali ja sam samo napisala šta se meni desilo i šta sam čula vezano za te pilule. Činjenica je da su sve tablete, pilule... opasne i da sve izazivaju nekakve kontra efekte. Neke više a neke manje. Meni se desilo to što je i ponavljam da ne želim ni pomisliti dali bi se desilo nešto gore da nisam slučajno išla prekontrolirati krvnu sliku. Tema jesu yasmin pilule i ja sam napisala moje iskustvo sa njima. Dali je meni kolesterol visok od njih ili ne, neznam ali vjerujem da je jer nakon par mjeseci što sam ih prestala piti išla sam ponovo vaditi krv i on je drastično pao. A sada pada polako pa MOŽDA i postoji još nešto što mi smeta a ja to neznam. A što se tiče onog - navodno je cura umrla od njih.... - neželim i nemogu sigurno tvrditi da je to od toga nego sam napisala šta se pričalo a i šta sam čula od ljudi koji nemaju razlog lagati ni preuveličavati stvari, pogotovo ne takve. Između ostalog, prije par dana je bilo i na televiziji i u novinama o tim tabletama pa ako lažu oni lažem i ja.