Pokazuje rezultate 1 do 50 od 6095

Tema: Potpomognuta u Makedoniji

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    948

    Početno

    Leptirica, vadis one klasicne hormone od 2.do 5.dc...fsh lh tsh estradiol prolaktin.... AMH obavezno
    Ja sam hzzou slala i vag.briseve i papu i sgram od muza i sve nalaze koje sam imala i sve šta sam radila ovih godina

  2. #2

    Datum pristupanja
    Sep 2019
    Postovi
    128

    Početno

    Rikku - kod mene uvijek treba biti nešto komplicirano 
    U petak, 30.8. sam bila naručena u Petrovoj za ispunjavanje obrasca (d. Tomičić). Nakon 10 min čekanja, došla sam na red i bila time oduševljena. Kako mi je rekao da on prvi put to ispunjava, ko da sam znala da će biti problema.. Ispunio on to meni kako je znao i ja sam odmah odnijela taj formular u Magaretsku. Tamo isto ko po špagi .. I onda kreće drama.. Već u ponedjeljak, 2.9. sam dobila odgovor iz Ministarstva da mi je dovoljno dobro ispunio formular – točno su po točkama napisali što fali – odmah otišla u Petrovu da mi dopuni, ali šipak  Naručili me danas, 9.9. ujutro da dođem.. Dođem ja u 7,30 i za par minuta me zvao.. Ali u točki 7. ili 9., ne sjećam se, treba neki Referentni centar valjda ispuniti.. Kaže on, ovaj formular ostavljam i zvati će Vas netko danas da je gotovo. Ali, opet , zvali me i rekli da u srijedu tek imaju konzilij il tako nešto, pa da će tada biti gotovo i da će me zvati iza 12.. Nadam se da hoće i da mi formular neće zgubiti jer sam već luuddaaa.. A da ne govorim da imam vremena do max 16.9. da vratim ispravljen i točan formular u HZZO kako bi me mogli „voditi“ s 30.8… U protivnom , sve nanovo … Muka mi je već 
    Ja sam HZZO-u predala sve, a bome je bilo dosta toga: hormoni (progesteron, TSH, LH, FSH, estradiol, testosteron, Shbg, dhea, prolaktin, anti-mullerov hormon), obična krvna slika, , krvna grupa, ultrazvuk dojki, markeri za spolne bolesti (Petrova), ultrazvuci, papa, nalazi neuspjele umjetne oplodnje, nalazi iz a. Štampara.. Za zaručnika – krvna grupa, markeri za spolne bolesti, nalaz ejakulata, spermiogram.. I zajedno smo kod javnog bilježnika išli po ovjeru da smo u izvan bračnoj zajednici..
    Nadam se da sam pomogla..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •