Pokazuje rezultate 1 do 50 od 73

Tema: Ishrana bebe 8-9 mjeseci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Anemona avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sjeverozapadna
    Postovi
    11,052

    Početno

    Citiraj pirica prvotno napisa Vidi poruku
    jes to je to, ali nisam napisala količinu koliko pojede. a zanimljivo nikada nije tražila sama jest.
    apricot pojede 600ml mlijeka i kaže naša ped da je to ok, jednostavno imam dijete koje nikad nije gladno nadam se da će se to promjeniti kad prohoda
    dobro napreduje, nije bila bubana do sada puj, puj da se ne ureknem, valjda joj je to dosta
    Kako pojede 600 ml???
    Ima dva obroka mlijeka (2 x 300 ml)???
    Ili ponekad i jednu mliječnu kašicu, pa u njoj ne može biti više od 100 ml mlijeka, ili može???
    To bi bilo 2 x 250 ml + 100 u kašici.
    Meni to nije malo, nego ogromne količine hrane po obroku. Ne kužim. Ako ti se da pojasni.
    Ponavljam, ja "mjerim" prema svojem djetetu koje niti dan danas sa skoro 3 godine ne pojede preko 200 ml po obroku.
    Meni je i nekako logičnije dok su mali da imaju manji želučić i puno malih obroka.

  2. #2
    pirica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    2,873

    Početno

    Citiraj Anemona prvotno napisa Vidi poruku
    Kako pojede 600 ml???
    Ima dva obroka mlijeka (2 x 300 ml)???
    Ili ponekad i jednu mliječnu kašicu, pa u njoj ne može biti više od 100 ml mlijeka, ili može???
    To bi bilo 2 x 250 ml + 100 u kašici.
    Meni to nije malo, nego ogromne količine hrane po obroku. Ne kužim. Ako ti se da pojasni.
    Ponavljam, ja "mjerim" prema svojem djetetu koje niti dan danas sa skoro 3 godine ne pojede preko 200 ml po obroku.
    Meni je i nekako logičnije dok su mali da imaju manji želučić i puno malih obroka.
    točno to, ima malo obroka ali puno pojede

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •