Stranica 110 od 120 PrviPrvi ... 1060100108109110111112 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,451 do 5,500 od 5963

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #5451
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Matt, vidjela sam temu. Želim vam svu sreću u bilo kojem slučaju, bitna je na kraju vaša mala obitelj

    A eto, ide iz dana u dan. Kad bude malo više tjedana i kad krenu ozbiljne pripreme, još ću više uživati

    Gdje ćete na konzultacije?
    tamo gdje smo već bili i tamo gdje si ti uspjela.

  2. #5452
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Baš mi je drago Držim fige. Eto meni je uspio ciklus kad se uopće nisam nadala. Znam da zvuči ofucano, ali ja sam s dr već dogovorila idući postupak, koje lijekove i sve to (što si je sigurno jadna mislila o meni ). A kad ono, iznenađenje
    Posljednje uređivanje od Vrci : 26.08.2013. at 18:31

  3. #5453

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Drage... Raspitujem se za betaplus polikliniku! Za kojeg doktora da se odlučim? Vidim da ih nekoliko radi tamo mpo? Molim vas iskustva? Help

  4. #5454
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Pa ovisi o tome koji su vam problemi. Recimo ja imam pcos, pa smo odabrali Dmitrović jer je to njoj specijalnost. Radončić znam da je dosta za imunologiju, ne znam za Baumana

  5. #5455

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Vrci! Nizak amh 1,14 . To je nas problem

  6. #5456
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Onda mislim da možeš probati i kod dr. Dmitrović, znam još neke parove koji su s niskim amh bili kod nje Meni je ona predobra, najbolja dr kod koje sam bila

  7. #5457

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala vrci.. Tko zna možda se i vidimo. Sretno

  8. #5458
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Meni je dr. Radoncic ipak favorit
    (svaki .... svoga konja hvali ha Vrci? )

  9. #5459
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Erm da ma tamo se ne moze fulati, meni su svi super.

  10. #5460

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    pozz cure,
    evo i ja mijenjam kliniku, bila sam u Cita sad bi pribala kod dr. Radonjčića
    problem kod mm je OAT, pa me zanima kakva je biologica u poliklinici Beta plus??

  11. #5461
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Koliko znam,dobra je

    Nama je uspjela oploditi jednu jedinu js i evo sad raste beba, a imali smo oa dijagnozu,i to malo tezu

  12. #5462
    Ana29 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    395

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Onda mislim da možeš probati i kod dr. Dmitrović, znam još neke parove koji su s niskim amh bili kod nje Meni je ona predobra, najbolja dr kod koje sam bila
    Ovo MORAM potpisati. Zahvaljujući njoj i čarobnoj biologici uskoro ću postati 2 put IVF mama. Sve riječi hvale ne stanu ovdje...(ne zato što sam ja uspjela, nego zaista je tako), evo, tko ne vjeruje, nek sue uvjeri.
    Sretno svima

  13. #5463

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Koliko znam,dobra je

    Nama je uspjela oploditi jednu jedinu js i evo sad raste beba, a imali smo oa dijagnozu,i to malo tezu
    Vrci, hvala ti na odgovoru
    dala si mi sad pozitivan vjetar u leđa...hvala ti

  14. #5464
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Pozdrav svima,
    muz i ja smo odlucili u neku od privatnih poliklinika na mpo, pa me zanima da li ima itko iskustava sa klinikom Podobnik?
    Dosta tu citam po forumu i nisam primjetila da ih je netko spomenuo!!
    i koliko se otprilike ceka na postupak?
    To bi nam bio prvi postupak (mi tek pocinjemo s tim)!
    Pošto kod muža problem (oligo)....koje on još pretrage mora obavit osim spermiograma???

  15. #5465
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Evo i mi se uključujemo konačno. Bili na konzultacijama danas kod dr.D u Betaplusu. Uglavnom draga dobila Estrofem, i Dheu, a ja antioksidanse (eto prvi put da i ja moram piti nešto), 1. dan zovemo gore, startamo s po dvije tablete klomifena, pa ultrazvuk, i onda idu Menopuri. S time da je dr. rekla da ako na uzv-u neče folikuli biti 10mm da prekidamo postupak jer želi da sve bude savršeno.

  16. #5466
    linalena avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    2,401

    Početno

    M@tt sretni i da folikuli budu dobri ili ćemo ih

  17. #5467

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    Evo i mi se uključujemo konačno. Bili na konzultacijama danas kod dr.D u Betaplusu. Uglavnom draga dobila Estrofem, i Dheu, a ja antioksidanse (eto prvi put da i ja moram piti nešto), 1. dan zovemo gore, startamo s po dvije tablete klomifena, pa ultrazvuk, i onda idu Menopuri. S time da je dr. rekla da ako na uzv-u neče folikuli biti 10mm da prekidamo postupak jer želi da sve bude savršeno.
    sretno vam M@tt i da ovaj put bude dobitni!!!!!
    reci mi kakve antioksidanse si ti dobio za piti??? i zašto??

  18. #5468
    M@tt avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Postovi
    1,095

    Početno

    Citiraj anaši1507 prvotno napisa Vidi poruku
    sretno vam M@tt i da ovaj put bude dobitni!!!!!
    reci mi kakve antioksidanse si ti dobio za piti??? i zašto??
    hvala vam svima. BETAIMUNE se zovu. To je prvi put da je meni nešto prepisano. Baš sam se poveselio tome. Nije konkretno rekla zbog čega to pijem ali je rekla da ima veći postotak trudnoća kad je i partner bio na antioksidansima.

  19. #5469

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    M@tt sretno, i ja startam opet za 5 dana.......jedva čekam nakon godinu i pol opet vaditi betu!!!!

  20. #5470
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj Amari prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav svima,
    muz i ja smo odlucili u neku od privatnih poliklinika na mpo, pa me zanima da li ima itko iskustava sa klinikom Podobnik?
    Dosta tu citam po forumu i nisam primjetila da ih je netko spomenuo!!
    ima informacija o toj klinici na starijim stranicama ove teme... kako to da ste se odlucili bas za njih?
    sretno!

  21. #5471
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Amari, Podobnika će ti malo tko preporučiti ovdje (bar za MPO).

    1977, nije li kod tebe bio carski? znaš li da bi trebalo proći bar godinu dana do nove trudnoće?

  22. #5472
    Amari avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    158

    Početno

    Da budem iskrena, Podobnik nikako nije moj prvi izbor...ali imamo dosta lijecnika u obitelji i oni su njega predložili, ne znam zasto...pa me zanimalo da li ima ikakvih iskustava!
    Mislim da cemo odustat od te ideje!

  23. #5473

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Citiraj M@tt prvotno napisa Vidi poruku
    hvala vam svima. BETAIMUNE se zovu. To je prvi put da je meni nešto prepisano. Baš sam se poveselio tome. Nije konkretno rekla zbog čega to pijem ali je rekla da ima veći postotak trudnoća kad je i partner bio na antioksidansima.
    M@tt možeš li mi reći gdje si ih kupio?? može i na pp

  24. #5474

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    Amari, Podobnika će ti malo tko preporučiti ovdje (bar za MPO).

    1977, nije li kod tebe bio carski? znaš li da bi trebalo proći bar godinu dana do nove trudnoće?
    Hah, naravno da nije rekao, prošlo je 8 i pol mjeseci.....jel može prsnuti maternica tj.što je najopasnije da se to želi izbjeći.....

  25. #5475
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    da, najveća opasnost je puknuće maternice, ali i drugi problemi se mogu javiti.

  26. #5476
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    A koliko zapravo mora proci vremena od poroda do sljedeceg zaceca?

  27. #5477
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    za carski kažu minimalno godina dana (neki čak i 2). kod vaginalnog je drugačije, ali veliki je to napor za organizam - trudnoća pa dojenje... osobno mislim da treba tijelu odmora. ali to je individualno.

  28. #5478
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Da, za carski me zanimalo, hvala Frka...

  29. #5479
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    I nama je kod dr Dmitrovic preporucen DHEA radi mog AMHa, a muzu Betaimune. Samoinicijativno sam jos uzimala i cistu maticnu mlijec. I to pred ovaj uspjesan postupak.
    To sam ispricala frendici i ona je to pocela trositi nekih 4 mjeseca pred postupak i eno je na pol trudnoce

  30. #5480
    Moe avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    865

    Početno

    Moze bit da je slucajno a mozda stvarno ima nekog ucinka.
    Sto se tice carskog i nove trudnoce - u bolnici su mi rekli da moze tek za dvije godine a dr Dmitrovic je rekla da dodjemo po drugu bebicu za godinu dana. Vjerojatno cemo se odluciti za neku sredinu

  31. #5481

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj frka prvotno napisa Vidi poruku
    za carski kažu minimalno godina dana (neki čak i 2). kod vaginalnog je drugačije, ali veliki je to napor za organizam - trudnoća pa dojenje... osobno mislim da treba tijelu odmora. ali to je individualno.

    Joj kvragu, pun kufer mi potencijalnih komplikacija više, milijun dijagnoza i prešućivanja činjenica,
    a da si uljepšam dan, tko od vas je zatrudnio nakon manje od godinu dana i preživio ???????????????
    I naravno, da nije bio mlađi kada se to desilo od 35 godina...danas bi trebala početi s tabletama baš------

  32. #5482
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    A čuj, sljedeća trudnoća u manje od godinu dana nakon carskog i nije baš tolika rijetkost, ali uz dodatne parametre "iz IVF-a" i "preko 35." hmmm mislim da uzorak neće biti baš reprezentativan
    Idi probaj na pdf Trudnoća
    i sretno!

  33. #5483

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    vezano uz Betaimune, primjetila sam da mi treba više antioksidansa zbog hashimota pa preporučam Selen od Solgara, ne pretjerivati naravno, jedna svaka dva dana ...

    Razlog u prilogu:http://www.vitamini.hr/1672.aspx

  34. #5484
    strategija avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    489

    Početno

    Ja sam nakon prvog carskog reza nakon nekih 10mj dobila od ginekologa zeleno svijetlo na novu trudnoću (ali nisam je dočekala još 3 sljedeće godine). Sad je samnom u bolnici bila žena kojoj je od prošlog carskog prošlo14mj. Dobro je sve prošlo ali zbog malog razmaka nije niti smjela pokušati vaginalno roditi zbog mogućeg pucanja već odmah opet na carski. Mislim da je svaka osoba individualna pa se savjetuj sa ginekologom oko nove trudnoće. Sretno!

  35. #5485
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    ja sam u bolnici bila sa ženom koja nije poslušala savjet o pauzi nakon carskog. jedva je izvukla živu glavu, a beba je rođena ohoho prerano i s dosta komplikacija. znam da nije rijetkost da se desi trudnoća nakon manje od god. dana poslije CR, ali ja ne bih riskirala (pričam samo teoretski - rodila sam vaginalno). rijetko je, ali hebi ga - nikad ne znaš kog će strefit...

  36. #5486

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    147

    Početno

    ha sada, ja računam da bi ako se ovaj mjesec primi bilo 18 mjeseci od reza do reza, i po meni je malo premalo, da opet imam 22 godine čekala bi i 4 godine da dođem do zraka malo....a i računam da smrzlići nemaju neku statistiku, plus bilo bi mi prerano definitivno da se pikam gonalima.... pijem estrofem od jučer i ovaj put ću računati na sreću budala, prošli put sam sve iskalkulirala i mislila da nema iznenađenja pa hrpu gluposti na kraju a trudnoća prošla kao po putru.....
    ko ne riskira.....barem živim 300 metara od dva rodilišta
    štitnjača će mi biti najveći problem ako još pričekam jer je skroz praktički nestala zadnje 2 godine u postupcima.....hashimoto ju još brže pojeo od kombinacije hormona u postupcima....tsh mi bio 52....mislim da sam rekorder, najbolje mi kada netko napiše da ima 3 pa se brine da to nije malo previsoko

  37. #5487
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Pozdrav svima, nije ne dugo bilo ovdje pa trebam pomoc. Iz postova razumijem da je dr. Radoncic iz Vilija presao u Betaplus? Jel to istina? Zbunjuje me jer je njegovo ime napisano na web stranicama obje klinike.
    Ako je otisao, jel znate tko sad radi IVF u Viliju?
    Naime, ja imam smrznute blastice u Viliju. Mislila sam ove jeseni ponovo krenuti na FET (ako mi drugi nalazi dopuste). Sto mislite, jel bi mogla nekako svoje oplodjene jajne stanice 'prebaciti' u Betaplus pa da mi tamo radi dr.R postupak. I ako je netko nedavno bio na FET-u bila bih zahvalna na dijeljenju iskustava jer ne znam sto me ceka. Hvala svima unaprijed na odgovoru i pomoci.

  38. #5488
    tikki avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,514

    Početno

    Matovila, koliko ja znam Vili ti više ne radi postupke (mislim da su odustali po ovom novom zakonu koji je propisao koliko moraju imati biologa i sl.). Dr. R radi postupke u Beti, a radi i u Viliju (preglede i sl.). Znači samo su postupci prebačeni u Betaplus.
    Ja sam kod njega u postupku, pa na folikulometriju idem kako mi paše, u tu kliniku odem.

    Na FET sam bila kod dr. R relativno nedavno... postupak je bio da sam os 10 DC išla na folikulometrije (10., pa 12., pa 13. i 14. dan) i onda kad je bila ovulacija, dogovorili smo FET 5 dana poslje.

    Ti se najbolje javi doktoru (možeš mailom ili bilo koju kliniku) i sve ćete se dogovoriti
    Nadam se da sam pomogla
    Posljednje uređivanje od tikki : 08.09.2013. at 14:30 Razlog: Tipfeleri

  39. #5489
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Hvala tikki na brzom odgovoru. Pretpostavljam da nase stanice jos uvijek cuvaju. Ipak je proslo 4 god, al rekli su nam da cuvaju 5 pa se nadam da se toga i drze. Nista, sutra zovem prvo Vili da provjerim za stanice. Sad me neka panika lovi da su ih mozda bacili. A nema sanse da ponovo idem na stimulirani...

  40. #5490
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Pa nisu ih mislim smjeli baciti bez vaše dozvole, to bi bilo užas. Vjerujem da još čuvaju, sretno

  41. #5491
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Matovila prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala tikki na brzom odgovoru. Pretpostavljam da nase stanice jos uvijek cuvaju. Ipak je proslo 4 god, al rekli su nam da cuvaju 5 pa se nadam da se toga i drze. Nista, sutra zovem prvo Vili da provjerim za stanice. Sad me neka panika lovi da su ih mozda bacili. A nema sanse da ponovo idem na stimulirani...

    Matovila,
    u jedom postu spominješ stanice a u drugom postu govoriš o zamrznutim blasticama.

    Je li imate smrznute jajne stanice ili blastice?

    U svakom slučaju ništa ne bi smjeli uništiti, ni jajne stanice, ni blastociste.

  42. #5492
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Mislim na oplodjene stanice u zamrznute u stadiju blastociste

  43. #5493
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Ma, sigurno se nitko, ama baš nitko ne bi usudio baciti blastociste.

    Sretno!!!

  44. #5494
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Hvala. Jos jedno pitanje. MI smo zadnji put u postupku bili prije 4 godine (jos po onom starom-starom zakonu, prije Milinovica). Zanima me koliko se sada zametaka smije vratiti u jednom FET-postupku? Hvala.

  45. #5495
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,633

    Početno

    Smiju vratiti 2, u nekim posebnim slučajevima 3.

  46. #5496
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Matovila, po ovom Zakonu vraćaju se dva zametka
    a tri zametka dopušteno je vratiti ženama stariijim od 38 godina,
    kod nedovoljne pričuve jajnika, kod ponavljanih neuspjeha u liječenju,
    onkoloških bolesnica i teških oblika muške neplodnosti...

  47. #5497
    Matovila avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    243

    Početno

    Sto bi se moglo interpretirati da meni (iako jos ispod 38 god) ali pacijentici koja je u proslom postupku zbog hiperstimulacije i torzije jajnika ostala bez jednog jajnika i jajovoda da bi mogli vratiti i 3. Btw, danas nazvala i saznala da je Vili sve sto je imao zamrznuto prebacio u Betplus.

  48. #5498

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Postovi
    297

    Početno

    Jel netko zna gdje mogu kupiti Betaimune???!

  49. #5499
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Matovila, naravno da je sve prebačeno u Betaplus. Logično.
    O mogućem broju transferiranih embrija svakako se konzultiraj
    sa svojim MPO liječnikom.
    Posljednje uređivanje od amazonka : 09.09.2013. at 17:40

  50. #5500
    frka avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2009
    Postovi
    3,141

    Početno

    Matovila, 1 jajnik baš i nije indikacija za vraćanje 3 embrija. koji vam je postupak uspio i koja je dg u pitanju?
    nije za zafrkavati se s vraćanjem 3 embrija...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •