Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2721

Tema: Potpomognuta u SPLITU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj sign prvotno napisa Vidi poruku
    Drage cure,

    lijepi pozdrav svima!
    Molim vas za malu pomoć.

    Naime, ja sam odnedavno u Splitu, soc. gin s kojim sam počela sve pretrage mi je još uvijek u Zagrebu
    Bila sam jučer u Vinogradskoj kod dr. Tomića koji me upisao za 1. mjesec za IVF.
    I sad kako moram ponoviti/obaviti dodatne pretrage, a to mi je neizvedivo da u ovom trenutku to napravim u Zg, moja ginekologica mi je napisala uputnice za sve što moram napraviti.
    E sad, ono što me zanima je - gdje i kod koga u ST bi ja mogla napraviti papu i briseve na uputnicu moje ginekologice?!
    Pliz help!!! hvala!!!!
    Ako ćeš ostat u Splitu za stalno, najbolje ti je uzet karton i upisat se u Splitu kod nekog socijalca-npr moj gin Vulić još prima pacijente i divan je. Inače, s uputnicom svog ginekologa možeš ići u bolnicu na Firule, na uputnici treba pisat KBC-Firule. Preporučam ti dr Budimira, on je četvrtkom u ambulanti na Firulama, a čujem da hvale i dr Šunj.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    sign, iz nekog razloga nemaš opciju primanja privatnih poruka. ja sam iz splita, a pacijent sam dr Tomića u Vinogradskoj, također sam bila pacijent dr Budimira na Firulama i volila bih ti pomoć koliko god mogu. riješi taj pp pretinac da ti pošaljem br mob-a))

  3. #3

    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj kinki prvotno napisa Vidi poruku
    Ako ćeš ostat u Splitu za stalno, najbolje ti je uzet karton i upisat se u Splitu kod nekog socijalca-npr moj gin Vulić još prima pacijente i divan je. Inače, s uputnicom svog ginekologa možeš ići u bolnicu na Firule, na uputnici treba pisat KBC-Firule. Preporučam ti dr Budimira, on je četvrtkom u ambulanti na Firulama, a čujem da hvale i dr Šunj.
    Hvala ti puno na odgovoru - probat ću tako (iako na uputnici ne piše Firule, piše samo PAPA, odnosno koji brisevi)!
    Mislila sam se prebaciti, ali s obzirom da sad imam dosta toga za napraviti, a da me poprilično iznenadilo da bi postupak mogao biti već u 1.mjesecu , nisam sad htjela gubiti vrijeme na prebacivanje kartona.

    Inače, mislim da nemam opcije za privatne poruke jer sam friško registrirana!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Split
    Postovi
    475

    Početno

    Citiraj sign prvotno napisa Vidi poruku
    Hvala ti puno na odgovoru - probat ću tako (iako na uputnici ne piše Firule, piše samo PAPA, odnosno koji brisevi)!
    Mislila sam se prebaciti, ali s obzirom da sad imam dosta toga za napraviti, a da me poprilično iznenadilo da bi postupak mogao biti već u 1.mjesecu , nisam sad htjela gubiti vrijeme na prebacivanje kartona.

    Inače, mislim da nemam opcije za privatne poruke jer sam friško registrirana!
    Ma dopiši sama KBC Split, da te ne bi gnjavili. Mene su nekidan izvozali radi tih uputnica. Pročačkaj malo po profilu, ili ti meni provaj poslat pp)

  5. #5
    medena8 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    337

    Početno

    Evo i mene, buduće Cito trudnice , počinjem sa femarom od sutra (2.dc) budući je menstruacija uranila... Naoružani optimizmom i posuti Dennynom trudničkom prašinom, sigurnim korakom krećemo po svoju bebicu!!!
    Cure, sretno svima i još jednom ovako javno pohvale za Cito team, divni su!!!

  6. #6
    žanet avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    Split
    Postovi
    116

    Početno

    Cure, sretno svima i još jednom ovako javno pohvale za Cito team, divni su!!! [/QUOTE]

    x

    Sretno medena8, za lijepe js,za lijepe blastice i za lijepu,veliku betu!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •