Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 193 od 193

Tema: Kad su vam prestale mucnine?

  1. #151
    palčica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Postovi
    3,249

    Početno

    Imala sam mučnine a istodobno i sada i kad nisam bila trudna pijem po 3 litre vode dnevno. Sada mi jedino paše poprilično hladna voda. Mislim da nije u pitanju žeđ.

  2. #152

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    1

    Početno

    hallo curke...evo da se javim malo...i pohvalim...ja nisam imala nikakve mučnine!!

  3. #153
    ardnas avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    790

    Početno

    Hladna voda paše kod mučnina, meni je pasao sladoled, mučnine su mi prošle oko 20 tjedna, al zato žgaravica me je pratila do kraja trudnoće.
    loovely, blago tebi i uživaj

  4. #154
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Otkrila sam spas za jutarnju mucninu!!! nije bas najzdravije ali mi je pomoglo!! Cim sam se probudila prvo sam popila casu coca-cole!!! Nisam mogla vjerovat da to pomaze,a najbolje je to sto mi ni ostatak dana nije bilo zlo(inace mi je zlo od 0-24)
    JUUUUPIII!

  5. #155
    eva133 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    1,305

    Početno

    Mojoj prijateljici je sestra na ginekologiji rekla da ako stalno povraća da proba sa colom. Kaže prijateljica da joj je pomoglo. Znači da stvarno ima nešto u tome. Samo što ja od gaziranog podrigujem cijeli dan.

  6. #156
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    meni su mučnine napokon prestale
    Sad je na redu žgaravica.. i tako sve do poroda..

    mučnine su mi zapravo bile najgore kad bih bila gladna. Nakon što bi pojela nešto malo bilo bi mi bolje.
    Sad otkako su prestale, zadnjih nekoliko dana, kao da počinjem osjećati svoju bebicu

  7. #157
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Kako znate da su vam prestale mučnine: Možete ponovo poljubiti svog muža!
    Da, do prije par dana nismo se poljubili... pa eto koliko, 4 mjeseca? tako nekako. ne znam jeste vi mogle...
    Ja sam neki dan otvorila Colu, misleći kako bi mi mogla prijati (inače je NIKAD ne pijem), ali nije mi ni prijala. i bolje.

  8. #158

    Datum pristupanja
    Nov 2008
    Postovi
    1,405

    Početno

    ja sam u 35. tt i još me muče mučnine, ne toliko jake kao do 20.-og kad su bile nepodnošljive ali poslije svakog obroka moram leći jer mi je odvratno zlo, a već je počela i žgaravica, tako da je kombinacija paklena. uopće mi nije jasno zašto ovako dugo, jer u prve dvije T mučnine su bile školske- negdje do 16.tt i gotovo. ovo sad me ubija-u čitavoj T nisam uspjela skužiti što mi odgovara, a što ne-čini mi se da mi uvijek nešto drugo smeta i to od jutra do mraka (a uopće nisam neka izbirljivica što se tiče hrane).

  9. #159
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    ja muža ljubim čitavo vrijeme.
    i mučninama se ne nazire kraj

  10. #160

    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    zg posvuduša
    Postovi
    138

    Početno

    Citiraj loovely prvotno napisa Vidi poruku
    hallo curke...evo da se javim malo...i pohvalim...ja nisam imala nikakve mučnine!!
    heheh niti ja!!!

  11. #161
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    Citiraj babyboys prvotno napisa Vidi poruku
    ja muža ljubim čitavo vrijeme.
    i mučninama se ne nazire kraj
    onda mora da je tvoj muž jako fin

    ja sam još suzdržana s ljubljenjem, iako je evo sada barem zamislivo.

  12. #162
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Mogu ga poljubiti ..ali za sada samo TO

    Moje mučnine su nestale..jednostavno već tjedna dana sam super, sad sam 15+3
    Imam još lagane ali vezane isključivo uz odredjenu hranu...to mi je stalna boljka.
    Zapravo se osjećam super..sad imam druge tegobe

  13. #163
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    13 + 1 i još su tu...
    evoluirale su u večernje i jutarnje, preko dana mmi je relativno ok. relativno.

  14. #164
    Rosalinda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    4

    Početno

    Drage djevojke - evo da vas ohrabrim (ako će uspjet jer znam kako je u doba kad ti je wc školjka najbolji prijatelj), sad sau ušla u 18.tjedan i zaista - mučnine su prestale a činilo mi se da NIKAD neće prestati - vrijeme prolazi UUUUUŽASNO sporo kad čovjeku nije dobro. Samo sam htjela to upisati - zaista prestaju te mučnine! Nedajte se, doći će dan kad će bit sve OK.
    Mene je još mučio i zatvor i probavni problemi (pa me je to konstantno tiskalo u trbuhu i bila naduta - probavala sam svašta ali meni definitivno najpouzdaniji lijek - puuuno vode (ja inače pila 1 čašu vode dnevno tako da je meni puno litra i pol), iako realno - neopisivo teško je točit se s vodom u trenucima i danima kad ti je zlo, ali ćim su mi malo popustile jake mučnine, trudila sam se piti vode (pa bar jedan mali gutljaj svako malo (lakše mi je tako nego popit odjednom cijelu čašu) i s povečanom količinom unosa vode, popustili su i crijevni problemi
    Drage moje - držte se, proći će, majke mi!!!

  15. #165
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    evo i mene...14 tjedan i još su tu, pogotovo navečer.

  16. #166
    Nives avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    584

    Početno

    Meni su mucnine bile najgore 7-10 tj. Nakon toga su se veoma ublazile. Evo sada sam na pocetku 12.-og i skoro da ih i nema, mozda samo malo navecer.

  17. #167
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    14+3 i tu su , ne daju se. ujutro čim ustanem, i od kasnog popodneva dok ne zaspem.
    ja ZNAM da će proći, nije meni ovo ništa nepoznato, ali ja ne mogu dočekati kada će proći. a da ne pričam da se danima borim sa jadom i grižnjom savjesti jer nisam skoro za ništa sposobna i zbog toga ispaštaju djeca koja trenutno nemaju mamu na kakvu su navikli. možda me to muči i više od same činjenice da mi je muka.

  18. #168
    Zara1 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,545

    Početno

    Meni su u prvoj T. trajale do 16-17. tjedna. A u drugoj trudnoći skoro do kraja. Do 20.-og tjedna mi je bilo prestrašno, a ni kasnije mi nije bilo baš super. Ništa mi nije bilo fino i stalno sam jela naranče, šipak, mandarine, jabuke i sl. da neutraliziram gadan okus u ustima. Srećom je sve nestalo kad sam rodila.

  19. #169
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    17 tj i jos ne prestaju...jutarnje grljenje skoljke je neizbjezno,a ponekad i po danu i usred noci....

  20. #170
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    16 tjedan i upravo ostavila dušu u wc-u + teža upala grla, to znači svako kašljanje i iskašljavanje = povračanje. veselo.

  21. #171
    Franny avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    izgubljena u svemiru
    Postovi
    2,847

    Početno

    ja sam tek 13 +2 i još uvijek imam mučnine, ali zanimljivo - samo kad nešto pojedem!! kad ne jedem, ili ako jedem neko voće ili nešto kiselkasto (naranču, limun, grožđe) - nemam mučnina i ko da ni nisam T. totalno različito od prve T, kad mi je bilo isključivo muka kad ne bih jela, pa sam mučninu rješavala klopanjem. možda je to sadašnje nejedenje razlog da sam od početka trudnoće skinula 7 kg-a, ali ne povraćanjem ili slično, nego jer ne bih baš jela...

  22. #172
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Jucer sam mislila da cu umrjet!! Sta god sam pojela ili popila je izaslo istom brzinom van!!!! Gladna sam a ne mogu jest jer odma idem povracat!!! Jos uz sve imam opake glavobolje,a ne smijem popit nikakvu tabletu osim lekadola!!! UZAS!!!

  23. #173
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam danas usla u 17. tjedan i kako unazad par dana imam samo mucnine bez povracanja vec sam se ponadala da je gotovo, ali jutros ponovno povracanje i zloooo. Mozda su to zadnji trzaji!

  24. #174
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    joooj sve teze podnosim to povracanje....nadam se da ce prestat uskoro jer me vec bole misici na trbuhu!!!!!!

  25. #175
    manal avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Vukovar
    Postovi
    1,683

    Početno

    jadne cure, ja vam svima držim fige da brzo prođe! znam kako je to grozno. ja sam zbog prehlade i kašlja neki dan opet povraćala, pa se sjetila što je sad na svu sreću prošlo, ali mnoge od vas još mori... uh...
    drž'te se!

  26. #176
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    16+2 i još sam tu...
    ujutro i navečer, po jednom, i knedla u grlu čitav dan. a najgore mi je kad sam gladna, i tad najčešće povratim.
    slatko očima vidjet ne mogu

  27. #177
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    da mi je samo jedan dan da ne povracam i da me ne boli glava.....uh...

  28. #178
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    Meni je fenomenalno, osjećam se neopisivo dobro, od 15 tjedna mučnina nema, sad sam od sutra u 19

    OK. nisam nijednom povraćala, ali mučnine su bile nesnosne..
    Meni se jedino još uvijek strašno pije cola i strašno je izbjegavam

    Želim vam svima da vam što prije prodju, držite se

  29. #179
    Danonino avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    146

    Početno

    još traju, a sad sam 26 tt
    zadnji put povratila u 20 tt

  30. #180
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    Sad skoro 23 tt...jos se druzim sa skoljkom...nekad i po cijeli dan!!!!!

  31. #181
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Citiraj nivesa prvotno napisa Vidi poruku
    Sad skoro 23 tt...jos se druzim sa skoljkom...nekad i po cijeli dan!!!!!
    neka te tješi da nisi sama,ima nas još takvih

  32. #182
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Ja sam u 21. tt i isto jos povracam i mucno mi je... Znaci ima nas. Zelim svima da im sto prije prestanu ove muke!

  33. #183
    Shania avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    202

    Početno

    23 tjedan u subotu..počele žgaravice, ajme kako pečeeee....

  34. #184
    klaudija avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    1,294

    Početno

    Citiraj Shania prvotno napisa Vidi poruku
    23 tjedan u subotu..počele žgaravice, ajme kako pečeeee....
    znam kako ti je.. upravo sam popila šalicu mlijeka, ali trenutno ni to ne pomaže.. razmišljam šta ću sljedeće..
    nekad je tako jaka žgaravica da mi se od nje povraća.

  35. #185

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    108

    Početno

    sad ova trudnoća žgaravica prva tri mjeseca i nekad navečer

  36. #186
    mačkulina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    1,625

    Početno

    sa prvom bebom - nikakve mučnije
    sa drugom bebom - u salu su me vozili na CR i povraćala sam u onu posudu i držala je u ruci
    sa trećom bebom - stale su sa cca 25 tjedana

  37. #187
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    sada sam valjda 25 tj (dr.se nemogu tocno dogovorit) Ali mucnine su tu...jedino sto nisam vec tjedan dana povracala!!!!!!!
    KOJI USPJEH!!!! mucnine cu podnjet koliko btreba,samo da vise na povracam jer nisam mogla izac iz kuce jer sam non-stop trcala u wc!!!!

  38. #188
    Idnom avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    756

    Početno

    Sada sam 22 tjedna trudna. I dalje svakodnevne mucnine, a povracanje se smanjilo pa nije vise svaki dan, nego svakih par dana. Jako me iznenadi svaki puta i uopce ne kuzim s cime je povezano.
    Sad vec 2 dana imam jake zgaravice.

  39. #189
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    14 tjedana i već su se smanjile ali je osjećaj neopisive gladi čak i nakon obroka još uvijek prisutan...

  40. #190
    latika avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Postovi
    491

    Početno

    prva trudnoća - blizanačka i oba dečka - puno manje mučnine nego u ovoj jednoplodnoj- možda je ovo curka

  41. #191
    nivesa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    ...ni na nebu ni na zemlji...
    Postovi
    3,293

    Početno

    konacno ne povracam!!!!!!!!!!!! samo kad pojedem prejaku hranu ali izbjegavam maximalno bilo sta sta moze izazvat bljuvanje ili mucninu!!!!!!!!
    zelim vam svima da sto prije prestanu te mukotrpne mucnine i povracanja!!!!!

    latika
    i ja stalno imam osjecaj da sam gladna, zato jedem manje obroke ali cesto...Mozda i tebi pomogne.

  42. #192
    naniluc avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Prigorje
    Postovi
    381

    Početno

    Povraćanje je prestalo sa oko 22 tjedna, osim kad bih pojela jaku hranu, a mučnine i općenito slabost organizma su bili prisutni do poroda ( valjda sam takva )

  43. #193
    anita rain avatar
    Datum pristupanja
    May 2011
    Lokacija
    ...na lijepom plavom Dunavu...
    Postovi
    464

    Početno

    Curke protiv žgaravice probajte badem,meni je uvelike pomogao....I da, moja trudnoća dok sam nosila curku, bila je ajme,mučnina i povraćanje non stop, cijelo ljeto bila sam kao živi bolesnik, nisam mogla mrdnuti nigdje, jer mi je sve smrdilo, nisam čak mogla podnijeti sunce na sebi,jedino bih slavila kad pada kiša, onda bi mi bilo ok, a pošto sam zatrudnila u 6 mjesecu, baš tih par ljetnih mjeseci sam umirala,poslije 16 tjedna se normaliziralo. A druga trudnoća bio je dečkić, sve super prošlo, dva puta mise dignuo želudac na neki intezivniji miris i to je bilo to, takvu trudnoću bi svakome poželjela. Meni je ginička rekla da kad nosiš curu, previše ženskih hormona, pa je loše, a kad je dečkić neki balans se napravi i bude ok. Ne znam da li je to istina, ali eto meni se potrefilo.... Držte se curke i puno sreće vam želim....

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •