Keyti ne bi ti nažalost znala dati savjet jer nemam iskustva sa PCOS, ali ako želiš dijete mislim da je najbolje da se konzultiraš sa mpo liječnikom jer ovi socijalni ginekolozi nisu toliko upućeni u cijelu materiju.

Cure molim vas i ja za pomoć/savjet ako ima tko. Naime, ovaj mjesec sam bila u svom prvom stimuliranom ivf-u. Prvo sam primala estrofem od 19 dana prošlog ciklusa jer sam na početku prethodnog ciklusa na 2dc imala već folikul od nekih 11mm pa smo morali odustati taj mjesec od postupka i odgoditi za sljedeći. Znači estrofem sam primala od 19dana prošlog ciklusa do 2 dana ovog ciklusa, zatim od 2-12 dc Menopur 150, te sam 10-11 dc primila Orgalutran. Štoperica je bila 12dc i 14dc aspiracija. Ono što je najgore je što sam na početku ciklusa imala 6-8 antralaca koji su prvo sporo rasli i na kraju prestali, desni jajnik nije više reagirao na terapiju te sam na kraju imala samo dva folikula na lijevom jajniku (i to navodno jedan u drugom) koji su bili prazni, nije bilo stanice. Malo je reći kako sam šokirana i razočarana bila, srušio mi se cijeli svijet jer ovakav rasplet nisam očekivala. Znam da mi amh nije bajan (7,00 pmoi/l) ali opet mislim da nije baš tako loš da uopće ne reagiram. Dali je moguće da mi lijek/doza nisu odgovarali? ili je to sve zbog niskog amh pa jajnik ne reagira... molim vas da podijelite savjet, iskustvo jer ne mogu prestati razbijati glavu pitanjem zašto je baš ovako ispalo....