Pokazuje rezultate 1 do 50 od 128

Tema: Boli, jako boli

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    snelly85 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2011
    Postovi
    622

    Početno

    Citiraj jasam prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno je prerano, kada sam ja tek zatrudnila svog anđelića bila sam toliko nestrpljiva da mi je tek 3 test bio pozitivan, jer sam prva dva isto tako rano napravila,
    ali od prvog dana sam imala osjećaj da sam trudna...
    Samo sam se iživcirala kada bi vidila da je negativan...
    Bolje da sačekaš malo ili otiđi da ti preko krvi provjere
    Napravila sam danas test i negativan je Danas je 12. dpo,a 27. dc,obično su mi ciklusi svakih 29 dana.Mislim da nije prerano jer u prvoj trudnoći napravila sam test isto 2 dana prije menge i bio je plus odmah vidljiv.Sad mi je žao kaj sam išla radit test jer tak mi je ružno bilo vidjet onaj veliki minus Danas sam čak proučavala kak se mjeri bazalna,opet me uhvatilo ludilo da želim bebu odmah i sad.I opet ću sad sama sebe izluđivat

  2. #2
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    ...opet me uhvatilo ludilo da želim bebu odmah i sad.I opet ću sad sama sebe izluđivat
    micica, znaš i sama da beba ne ide po narudžbi (nažalost)...
    nađi neku zanimaciju koja će te zaokupiti i polako radi na bebi...a bebuška će sama doći!

  3. #3
    Optimisticna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj snelly85 prvotno napisa Vidi poruku
    Napravila sam danas test i negativan je Danas je 12. dpo,a 27. dc,obično su mi ciklusi svakih 29 dana.Mislim da nije prerano jer u prvoj trudnoći napravila sam test isto 2 dana prije menge i bio je plus odmah vidljiv.Sad mi je žao kaj sam išla radit test jer tak mi je ružno bilo vidjet onaj veliki minus Danas sam čak proučavala kak se mjeri bazalna,opet me uhvatilo ludilo da želim bebu odmah i sad.I opet ću sad sama sebe izluđivat
    Nemoj si to raditi. Pričekaj još koji dan. Zabavi se nečime. Uvjek ćeš nešto čekati i očekivati. Prvo plus na testu, pa prvi pregled, pa ćeš se izluđivat dal se vidi srčana akcija, pa češ pratiti milimetre dal se razvija u terminu itd. Trudnoća će ti proći u grču. A nije niš bolje ni kad se djete rodi. Dal dobiva na težini, dal kaka, zašto povraća....... Opusti se.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •