Evo moj prijedlog je da se na papir stavi par pravila npr. Na RR nije dozvoljeno - rušiti i gaziti po robi, - ostavljati robu na mjestima koja za to nisu predviđena, - miješati robu različitih brojeva na štandovima, - mahnito puniti vrećice robom, koju kasnije prebirete na podu dok drugi čekaju da se roba koju ne želite vrati u prodaju... i sl.... svi koji se ne pridržavaju pravila biti će zamoljeni da se upute na blagajnu i kupe što su si do tada izabrali ili da napuste RR. Napraviti plakat koji će stajati na vratima i leteke koje sam voljna dijeliti vani dok stoje u redu i čekaju prije nego se otvori rasprodaja kao i onim novima koji dođu poslije. Dva volontera bi bila zadužena da kruže i gledaju prebiračice, Imaju pravo na 2 opomene ili cca 15 min da si odaberu što žele iz tih svojih vrećica, ako nema pozitivne reakcije na to, zamoli ih se da izaberu što žele - sa tim što su si izabrale na blagajnu i da si to kupe, ili ako ne žele - da napuste rasprodaju i puste ostalima da si izaberu i kupe robu. Mislim da će biti možda dvije do četiri intervencije, ali kada se pročuje da se to više ne dozvoljava jednostavno će to ljudi prihvatiti i to je to.

To je onako na brzaka... dalo bi se raditi na tim idejama, sigurno se može nešto dodati, bolje složiti. Ali nema se što izgubiti, po meni... Ako mislite da bi zbog toga ljudi manje kupovali, da bi bio manji odaziv ili nešto negativno za RR, neka ostane kako je, a mi osjetljivije na nepravdu ćemo se već snaći ili izbjegavati ovakva mjesta.