Pokazuje rezultate 1 do 50 od 890

Tema: Što čitaju?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Elly avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    5,052

    Početno

    Terry Deary: "The Rotten Romans" - uziva!

  2. #2
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Moj je pročitao Planinu tri pećine i Tajnu treće pećine (hvala, vertex!) i sad je krenuo s Kronikama iz Narnije.
    Prvu sam mu odnijela Lav, Vještica i ormar jer mi se činilo da je ta najbitnija i naravno da je on odmah pročitao o kronološkom redoslijedu i Lewisovoj preporuci i sad vodimo rasprave kojim će redom dalje.
    Moja argumentacija u raspravi uglavnom glasi: Ma čitaj kojim god redom hoćeš , ali ipak se nekako tema nanovo nameće. Muy complicado. E moj Lewis, što nisi mislio na vrijeme!

  3. #3
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,090

    Početno

    Dosad sam knjige sinu donosila ja, češće po svom nahođenju, nego po narudžbi jer nikako nismo stizali sa svim njegovim obvezama i mojim smjenama da ga odvedem do gradske knjižnice.
    Primijetila sam otpor kod njega prema takvom načinu - jednom mi je čak rekao da nije pročitao knjigu koju sam mu donijela iako jest - što je očito da se inatio, ali nije odolio knjizi
    Nije posuđivao ništa u svojoj školskoj knjižnici jer je nova škola i u knjižnici ima samo lektirnih naslova, ali sad je ipak krenuo posuđivati tako da je u zadnje vrijeme pročitao Mrvice iz dnevnog boravka, Družbu Pere Kvržice i Winnieja Pooha

    To mi je dakle signal da mu prestanem donositi knjige. Inače nisam control freak, ali mi grijota da čita knjige koje će mu dogodine biti za lektiru.

    Uskoro će mu prestati treninzi pa ćemo se valjda i odvući do gradske knjižnice.

  4. #4

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,144

    Početno

    Ni moj ne voli da mu ja nudim knjige koje će čitati, a ni ja nisam voljela kad mi je mama to radila pa ga šaljem samog u knjižnicu (naša je vrlo blizu kuće pa ga ne treba voditi i uvijek može stići). Samo, on se često tamo pogubi, ne zna što bi posudio, ili posuđuje triput zaredom istu knjigu. Nakon Harry Pottera još uvijek se "traži".

    Citiraj Jurana prvotno napisa Vidi poruku
    Inače nisam control freak, ali mi grijota da čita knjige koje će mu dogodine biti za lektiru.
    Zašto, pa ne mora to biti loše? Moj je još više oduševljen kad za lektiru ima nešto što je već pročitao i što mu se svidjelo.
    Ovaj mjesec su imali slobodan izbor knjige za lektiru (s predloženog popisa), on je pročitao dvije. Doktora Dolittlea i Paukovu mrežu. Obje su mu se jako svidjele.
    Sad čita Toma Sawyera, vidim da mu malo teško ide (Twainov rječnik nije baš najbliskiji današnjoj djeci), ali kaže da mu se sviđa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •