Stranica 14 od 16 PrviPrvi ... 41213141516 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 762

Tema: Kazaliste - preporuke

  1. #651
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Realisti Teatar Exit, sad je li baš veselo ne znam, ali je jako smiješno.

  2. #652
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Inače i mene zanima Mnogo vike ni za što, pa ako je netko gledao ..
    Komedijine predstave su često ubitačno dosadne. Za vrijeme Revizora sam skoro umrla od dosade. Ne znam kako im je to uspjelo uz takav tekst ??

  3. #653
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Mjuzikl Ljepotica i zvijer.
    Bude u Lisinskom.
    Isto Kazalište komedija.
    Kći i ja smo uživale.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #654
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

  5. #655
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    "Bila je to ševa" je ok za to što tražip. U Kerempuhu Ja od jutra nisam stao. U Ludoj kući je sve takvo kakvo trebaš

  6. #656
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,328

    Početno

    Hvala!

  7. #657
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,982

    Početno

    Uh, "Bila je to ševa" je za moj ukus baš onaj najniži humor, teško sam izdržala do kraja.
    "Raspad sistema" je, naprotiv, slično slapstick komediji, vrlo zabavno i neočekivano.

  8. #658
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,328

    Početno

    A bračna terapija u Ludoj kući? Mislim da cu to uzeti.

  9. #659

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    A bračna terapija u Ludoj kući? Mislim da cu to uzeti.
    Nemoj, meni je ta daleko najbezveznija iz Lude kuće.
    Potpuni stranci?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #660
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj mašnica prvotno napisa Vidi poruku
    A bračna terapija u Ludoj kući? Mislim da cu to uzeti.
    Luda kuća ti ima Ludu kartu (možeš kupiti za jednu ili dvije osobe), vrijedi 6 mjeseci i korisnici sami odaberu što žele gledati
    Na karti su upute što treba napraviti

  11. #661

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Predstava "Moj muž" u ZKM, prema pričama Rumene Bužarovske - nova predstava ove sezone, izvrsna je, odlično komponirano uprizorenje zbirke priča tako da su odabrane priče sve nekako povezane, a ipak se jasno razaznaje koja je koja priča iz zbirke. Velika pohvala dramaturgu Tomislavu Zajecu. Odlična glumačka ekipa, angažiran je gotovo cijeli ansambl ZKM.

    Ako je nekome bitan podatak, predstava traje 3 h s jednom pauzom (na stranicama ZKM piše 140 min, ali malo su se preračunali s procjenom ).

  12. #662

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,368

    Početno

    jooj bas sam je jucer rezervirala jer mogu tek u svibnju..

  13. #663
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    Sjajna je predstava Moj muž, baš je vješto posložena, duhovitija je nego sama knjiga, a istodobno je trpka i mučna na momente. Ja bih ju svakako preporučila, dapače mislim ju ići pogledati još jednom.

  14. #664

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Predstava "Posljednji Čehov u Hrvatskoj", diplomska produkcija studenata ADU (opet klasa Dore Ruždjak Podolski), sjajna je, duhovita i zabavna predstava napravljena po predlošku Čehovljevih humoreski, ali ne predstavlja samo njihovo prepričavanje, već je svaka humoreska polazni motiv za glumačku igru, improvizaciju, razradu i na kraju suvremeni doživljaj tih priča.
    Osim odlične inscenacije, stvarno je užitak gledati te mlade glumce kako se snalaze u različitim ulogama. Nakon gledanja "Ane Karenjine" u ZKM i ove predstave, mogu zaključiti da se itekako isplati pogledati te studentske diplomske predstave jer su jedinstvene, originalne, i pružaju doživljaj kakav nećete dobiti u standardnom kazališnom repertoaru.

  15. #665
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,419

    Početno

    Moj muž - ZKM
    meni je predstava razočaravajuća
    predugačko, prerazvučeno. Ima boljih i lošijih dijelova, al sve u svemu - loše
    prvi dio gledam i čekam da mi se počne sviđati, mislim si ajde valjda će se u drugom dijelu razigrati, vidjet ću smisao svega
    drugi dio - nikad završiti

    očekivala sam puno od dvojca Tomislav Zajec/Dora Ružđak Podolski - valjda mi je tim teže palo ovo što sam vidjela

  16. #666

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Meni je Moj muž fenomenalna, isprepleli su price maestralno, svaka čast.

    Prošlo mi je u tren.

    Gostovanje HNK Varaždin sa Matanicevim Bogovima - to mi se nikako nije svidjelo, mogla bih upotrijebiti riječ -grozno!

    Krležina Leda također meh.

  17. #667
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,419

    Početno

    Pogledala sam i Ljepoticu i zvijer u Lisinskom (Komedijin ansambl) - prekrasno, vrhunski, svjetski izvedeno

  18. #668

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Gledala sam Krležinu Ledu, ne bih rekla da je predstava loša, zapravo, ima više toga dobrog nego lošeg.
    Jedini ozbiljan minus koji sam primijetila bila je činjenica da su se glumci (neki manje, neki više) dosta borili s tekstom, čulo se da im nije sjeo, brzinski ispravci u dugim replikama, itd. Ali nadam se da će im i to sjesti na svoje mjesto ako predstavu budu imali duže na repertoaru.
    Neka dramaturška rješenja mi se čine dobra (lik Lede uveden na početku i na kraju), neka baš i ne (songovi koji nemaju previše smisla).
    Ženske uloge su odlično odigrane (J. Đokić, I. Jerković), kao i u zadnje vrijeme sveprisutni Igor Kovač kao Aurel. Urban me baš i nije impresionirao.

    Gledajući tu predstavu (i obnavljajući poznavanje teksta neposredno prije), shvatila sam da prije dosta godina, kad sam čitala "Ledu" za lektiru u 4. gimnazije, nisam od svega toga shvatila - ništa ili gotovo ništa. Tako da mi je jako dobro sjelo i ponovno čitanje drame i njezino uprizorenje, kakvo god bilo.

  19. #669
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Jedini ozbiljan minus koji sam primijetila bila je činjenica da su se glumci (neki manje, neki više) dosta borili s tekstom, čulo se da im nije sjeo, brzinski ispravci u dugim replikama, itd.

    Pa treba te krležijanske rečenice popamtiti! Nije to baš "peace of cake" ...
    Uvijek se s velikom dozom udivljenja sjetim kako je svojevremeno Dragan Despot izvodio monodramu "Na rubu pameti" , genijalno!

    Ledu sam gledala i ja, a ne znam što bih rekla, nije me baš oduševila.
    Malo me prvo nanerviralo što je u predstavu uopće uveden lik Lede... No dobro, nazovimo to dramaturškom intervencijom, ali oni šlageri, e to mi je fakat bilo too much . Gluma totalno flah, ne znam koga bih izdvojila... evo, recimo, mislim da su mi Đokićka i Kovač bili okej, ali samo okej, ostalo preloše (uz dužno poštovanje za pamćenje tolike količine teksta).

  20. #670
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    No, zato sam sinoć izašla iz HNK doslovno ozarena nakon odgledanog Seviljskog brijača.
    Jako volim operu, međutim, ova je vesela i totalno drugačija, i točno se kuži da ju je Krešo Dolenčić režirao. akat me oraspoložila!
    (Usput, bio mi je gušt otkrivati i suptilne fore, kojih ima prekonekoliko...)
    Uglavnom, ako baš niste neke volje, idite na Seviljskog brijača, ljekovit je!

  21. #671

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Pa treba te krležijanske rečenice popamtiti! Nije to baš "peace of cake" ...
    Pa to im je posao, da zapamte tekst

  22. #672
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Pa to im je posao, da zapamte tekst
    A, znam... ali ipak - respect!

  23. #673
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Zato sam ja gledala, valjda najgoru predstavu ikad. Razmišljala sam hoću li tu napisat, al kak svi nekako malo pišemo, nisam. Al sad kad ste oživile temu, radi se o Bogovima, predstava HNK Varaždin je gostovala u Zagrrbačkom HNKu, režirao ju je Dalibor Matanić. Uglavnom, ak me pitate o čemu se radi, teško mi je opisat, al je, barem meni, predstavu bilo teško gledat (i slušat). U jednom momentu sam začepila uši, i nisam bila jedina. Sreća u nesreći za mene je kaj traje relativno kratko. Sat i 10 minuta.

    Na kraju sam malo gledala reakcije publike i mislim da se nekima i svidjela.

  24. #674

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Moj dojam o Mataniću kao (doduše filmskom) redatelju je vrlo neujednačen - od izvrsnih filmova, do onih jedva gledljivih.
    Tako da me ne čudi da je kazališna predstava ispala loša. Uklapa se u cijelu sliku.
    ("Bogove" nisam gledala, nekako me nisu ni privlačili.)

  25. #675

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Zato sam ja gledala, valjda najgoru predstavu ikad. Razmišljala sam hoću li tu napisat, al kak svi nekako malo pišemo, nisam. Al sad kad ste oživile temu, radi se o Bogovima, predstava HNK Varaždin je gostovala u Zagrrbačkom HNKu, režirao ju je Dalibor Matanić. Uglavnom, ak me pitate o čemu se radi, teško mi je opisat, al je, barem meni, predstavu bilo teško gledat (i slušat). U jednom momentu sam začepila uši, i nisam bila jedina. Sreća u nesreći za mene je kaj traje relativno kratko. Sat i 10 minuta.

    Na kraju sam malo gledala reakcije publike i mislim da se nekima i svidjela.
    Već sam ja napisala par postova iznad. Strašno. U rangu toga mi je samo Teorija zavjere iz ZKM, to sam odgledala ne vjerujući da je moguće, Al evo sad još jedne takve.

  26. #676
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Citiraj angelina1505 prvotno napisa Vidi poruku
    Već sam ja napisala par postova iznad. Strašno. U rangu toga mi je samo Teorija zavjere iz ZKM, to sam odgledala ne vjerujući da je moguće, Al evo sad još jedne takve.
    Nisam gledala Teoriju zavjere, al sam u živiotu svašta gledala. Ili sam ostarila ili je ovo prestrašno.

  27. #677
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    No, zato sam sinoć izašla iz HNK doslovno ozarena nakon odgledanog Seviljskog brijača.
    Jako volim operu, međutim, ova je vesela i totalno drugačija, i točno se kuži da ju je Krešo Dolenčić režirao. akat me oraspoložila!
    (Usput, bio mi je gušt otkrivati i suptilne fore, kojih ima prekonekoliko...)
    Uglavnom, ako baš niste neke volje, idite na Seviljskog brijača, ljekovit je! [emoji813]
    Jao sad mi je tako krivo da ja propuštam u subotu, ići će kćer s prijateljicom. Idemo muž i ja na Urbana, nismo uspjeli pretplatu prebaciti na neki drugi dan (baš nelijep odgovor HNK-a sam dobila, a kod kupovine pretplate su mi rekli da najčešće nema problema s promjenom datuma).

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  28. #678
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Gledali smo u petak Ledu u HNK, malo dosadnjikavo. Nisam baš gledala takav žanr, možda mi je Krleža u ovoj fazi života previše, ne znam. Jel tko gledao, da podijeli svoje mišljenje?

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  29. #679

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    Gledali smo u petak Ledu u HNK, malo dosadnjikavo. Nisam baš gledala takav žanr, možda mi je Krleža u ovoj fazi života previše, ne znam. Jel tko gledao, da podijeli svoje mišljenje?
    Evo napisala sam ti ja malo ranije gore Meni se predstava uglavnom svidjela, ali Forki, npr., nije.

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Gledala sam Krležinu Ledu, ne bih rekla da je predstava loša, zapravo, ima više toga dobrog nego lošeg.
    Jedini ozbiljan minus koji sam primijetila bila je činjenica da su se glumci (neki manje, neki više) dosta borili s tekstom, čulo se da im nije sjeo, brzinski ispravci u dugim replikama, itd. Ali nadam se da će im i to sjesti na svoje mjesto ako predstavu budu imali duže na repertoaru.
    Neka dramaturška rješenja mi se čine dobra (lik Lede uveden na početku i na kraju), neka baš i ne (songovi koji nemaju previše smisla).
    Ženske uloge su odlično odigrane (J. Đokić, I. Jerković), kao i u zadnje vrijeme sveprisutni Igor Kovač kao Aurel. Urban me baš i nije impresionirao.

    Gledajući tu predstavu (i obnavljajući poznavanje teksta neposredno prije), shvatila sam da prije dosta godina, kad sam čitala "Ledu" za lektiru u 4. gimnazije, nisam od svega toga shvatila - ništa ili gotovo ništa. Tako da mi je jako dobro sjelo i ponovno čitanje drame i njezino uprizorenje, kakvo god bilo.

  30. #680
    Jelka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,006

    Početno

    Hvala tanja, priznajem da nisam redovno čitala temu
    Vidiš, kad ne znam prenijeti dojmove drugima, onda tek u tuđim komentarima shvatim što mi se je ili nije svidjelo. Petljanje s tekstom, da, primjećeno. Songove nisam razumjela pa pripisala neshvaćanje tomu.
    Upaljači su me izluđivali [emoji1787]

    Poslano sa mog SM-A515F koristeći Tapatalk

  31. #681

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Citiraj Jelka prvotno napisa Vidi poruku
    .
    Upaljači su me izluđivali [emoji1787]
    Meni se čini da je uloga tih upaljača da izluđuju, samo ne znam koga - likove na sceni ili publiku

  32. #682
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    U malu je usa djava, gostovanje HNK St na Danima satire. Bila sam meh jer ne volim.komedije, rijetko koja bude ok, plus obicno knjiga bude bolja. Demantiralo me, glumci, posebno baba i dida, scenografija, glazba - super.

  33. #683
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj ina33 prvotno napisa Vidi poruku
    U malu je usa djava, gostovanje HNK St na Danima satire. Bila sam meh jer ne volim.komedije, rijetko koja bude ok, plus obicno knjiga bude bolja. Demantiralo me, glumci, posebno baba i dida, scenografija, glazba - super.
    Da, predstava je bas prava za prisjecanje na djetinjstvo u Splitu. Jesi i knjigu procitala? Kakva je?

  34. #684
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj Jadranka prvotno napisa Vidi poruku
    Da, predstava je bas prava za prisjecanje na djetinjstvo u Splitu. Jesi i knjigu procitala? Kakva je?
    K

    Knjiga je genijalna!

    Žao mi je da sam kasno skužila najavu predstave, kad su karte već bile rasprodane ...

  35. #685

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    856

    Početno

    Meni je predstava bila pomalo dosadna i preduga. Knjiga mi je nemjerljivo bolja.

  36. #686
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    K

    Knjiga je genijalna!

    Žao mi je da sam kasno skužila najavu predstave, kad su karte već bile rasprodane ...
    Onda se moram sjetit uzet je u knjiznici

  37. #687
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Meni pak predstava bolja od knjige, mislim da je do glazbene podloge ili preniskih ocekivanja (komedije su mi ugl ajme meni, cringe, ova me uvukla i bila smijesna. Predstava se vjerno drzi knjige.
    Posljednje uređivanje od ina33 : 12.06.2023. at 10:14

  38. #688
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Trebala sam tu predstavu imat u svojoj pretplati, al su je izbacili. Valjda zbog prevelike navale

  39. #689
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,986

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Trebala sam tu predstavu imat u svojoj pretplati, al su je izbacili. Valjda zbog prevelike navale
    Bila je ispunjena do zadnjeg mjesta, ja sam uletila slučajno na neke poklonjene karte jer su ljudi ipak odlučili pospojit praznik, nisam bila spretna pa nešto ciljala, samo sam imala sreće.

  40. #690
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Da, al su je stavili u pretplatu. Kad smo kupovali pretplatu. I onda na kraju samo izbacili

  41. #691
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj NanoiBeba prvotno napisa Vidi poruku
    Da, al su je stavili u pretplatu. Kad smo kupovali pretplatu. I onda na kraju samo izbacili
    Meni je baš jako čudno da su predstavu postavljenu u splitskom HNK odlučili u Zagrebu prikazati u Kerempuhu

  42. #692

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je baš jako čudno da su predstavu postavljenu u splitskom HNK odlučili u Zagrebu prikazati u Kerempuhu
    Nije ništa čudno, predstava je prikazana u sklopu Dana satire koje organizira Kerempuh.
    Isto kao što se u Kerempuhu tim povodom često prikazuju i predstave drugih zagrebačkih kazališta (najčešće Gavelle, ali bilo je i drugih).

  43. #693
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Meni je baš jako čudno da su predstavu postavljenu u splitskom HNK odlučili u Zagrebu prikazati u Kerempuhu
    Nisam ni skužima da jd u Kerempuhu.
    Imam novu HNK preplatu 13 - gostovanja. I ta predstava je najavljena u sklopu pretplate

  44. #694

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    To je ona pretplata 13, K-HNK? Koja je u međuvremenu misteriozno nestala s weba HNK u Zagrebu

    Mislim da ste u zamjenu dobili Cavalleriu rusticanu u sklopu Opera Zagreb festivala

  45. #695
    NanoiBeba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,651

    Početno

    Da, ta pretplata. U sklopu nje je bila i ona grozota kd Matanića.
    Imamo još jednu predstavu, al nisam zapamtila koju

  46. #696

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Sad me zbilja zanima zašto te pretplate odjednom više nema ni na popisu HNK. Znam da sam prošle godine i sama razmišljala o njoj, na kraju je nisam uzela.

  47. #697
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Nije ništa čudno, predstava je prikazana u sklopu Dana satire koje organizira Kerempuh.
    Isto kao što se u Kerempuhu tim povodom često prikazuju i predstave drugih zagrebačkih kazališta (najčešće Gavelle, ali bilo je i drugih).
    Začudila sam se jer sam slučajno nedavno čitala da je nacionalnim kazalištima čak zakonski propisana međusobna suradnja i gostovanja temeljem reciprociteta, pa bi mi bilo posve logično da splitski HNK gostuje u zg HNK, kako je i bilo planirano...

  48. #698
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Sad me zbilja zanima zašto te pretplate odjednom više nema ni na popisu HNK. Znam da sam prošle godine i sama razmišljala o njoj, na kraju je nisam uzela.
    Možda su je ukinuli , kao što su ukinuli i Bijeli ciklus u Lisinskom .

  49. #699

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,147

    Početno

    Citiraj Forka prvotno napisa Vidi poruku
    Začudila sam se jer sam slučajno nedavno čitala da je nacionalnim kazalištima čak zakonski propisana međusobna suradnja i gostovanja temeljem reciprociteta, pa bi mi bilo posve logično da splitski HNK gostuje u zg HNK, kako je i bilo planirano...
    A tko zna zašto je to gostovanje jednog HNK u drugom otkazano. Dani satire očito s tim nemaju veze. Vjerojatno je neki trivijalni razlog u pitanju.
    Ali sad me stvarno kopka, ne to što su možda ukinuli neku pretplatu, nego to da se o njoj više ništa ne može naći ni na webu

  50. #700
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    A tko zna zašto je to gostovanje jednog HNK u drugom otkazano. Dani satire očito s tim nemaju veze. Vjerojatno je neki trivijalni razlog u pitanju.
    Ali sad me stvarno kopka, ne to što su možda ukinuli neku pretplatu, nego to da se o njoj više ništa ne može naći ni na webu

    Da, baš zanimljivo...

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •