Pokazuje rezultate 1 do 50 od 63

Tema: Krađa bicikla

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    mala-vila avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,235

    Početno

    sva tri bicikla (dječji, od mm i mene) stoje ispred naših ulaznih vrata, nevezani
    bicikli od drugih stanara stoje nevezani ispred lifta (3-4komada), sve lijepi novi bicikli, to je ono sto vidim na svom katu
    isprva sam drzala na balkonu, ali sam vidjela da su u ovoj mojoj zgradi svi jako nonšalantni i sigurni u kameru i zaključavanje ulaznih vrata pa sam se i ja okuražila
    za sad nismo pokradeni
    mislim si ovako- nasa tri bicikla ne vrijede zajedno ko jedan od onih sto stoje ispred lifta (novi skupi bicikli), pa ce valjda lopina prvo uzeti te koje cak ne treba voziti po hodniku nego samo ubaci u lift

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    202

    Početno

    Citiraj mala-vila prvotno napisa Vidi poruku
    sva tri bicikla (dječji, od mm i mene) stoje ispred naših ulaznih vrata, nevezani
    bicikli od drugih stanara stoje nevezani ispred lifta (3-4komada), sve lijepi novi bicikli, to je ono sto vidim na svom katu
    isprva sam drzala na balkonu, ali sam vidjela da su u ovoj mojoj zgradi svi jako nonšalantni i sigurni u kameru i zaključavanje ulaznih vrata pa sam se i ja okuražila
    za sad nismo pokradeni
    mislim si ovako- nasa tri bicikla ne vrijede zajedno ko jedan od onih sto stoje ispred lifta (novi skupi bicikli), pa ce valjda lopina prvo uzeti te koje cak ne treba voziti po hodniku nego samo ubaci u lift


    hahahahaha, bas sam se od srca nasmijala! Dobra ti je ta teorija
    Posljednje uređivanje od kina : 13.06.2013. at 15:19

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •