Pokazuje rezultate 1 do 50 od 1712

Tema: nogometni navijaci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    valjda ja kako nemam previse slobodnog vremena ne razumijem da ljudi tako provode vrijeme.
    možda neumjesan komentar, ali ovo me baš iznenadilo, znam da si napisala u nekim postovima da ne radiš i da imaš domačicu (tetu čistilicu)...

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    nl
    Postovi
    3,371

    Početno

    Citiraj Deaedi prvotno napisa Vidi poruku
    možda neumjesan komentar, ali ovo me baš iznenadilo, znam da si napisala u nekim postovima da ne radiš i da imaš domačicu (tetu čistilicu)...
    aha

    i imam dijete sa autizmom kojeg svakodnevno vozim u skolu i natrag, i svaki dan uz skolu hopsamo po terpaijama ili slobodnim aktivnostima. najcesce sa sobom nosim komp pa imam internetam. najcesce su mi teme autizam, sensory integration disorder i razlicite humanitarne akcije. imam psa i 2 macke koji isto tre vrijeme.

    a bas mi je super sto smo od fenomena navijanja stigli do vjecne teme, kako ja potrosim 24 sata svaki dan.

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj stray_cat prvotno napisa Vidi poruku
    aha

    i imam dijete sa autizmom kojeg svakodnevno vozim u skolu i natrag, i svaki dan uz skolu hopsamo po terpaijama ili slobodnim aktivnostima. najcesce sa sobom nosim komp pa imam internetam. najcesce su mi teme autizam, sensory integration disorder i razlicite humanitarne akcije. imam psa i 2 macke koji isto tre vrijeme.

    a bas mi je super sto smo od fenomena navijanja stigli do vjecne teme, kako ja potrosim 24 sata svaki dan.
    Stray, najcesce teme su ti iscudjavanje nad primitivizmom i uvjetima zivota u RH, te neki opskurni clanci iz internetskog bespuca o vezi autizma i cjepiva.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •