Stranica 9 od 78 PrviPrvi ... 78910111959 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 401 do 450 od 3900

Tema: Potpomognuta u PETROVOJ

  1. #401

    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Postovi
    76

    Početno

    Ni u otpusnom pismu ne pise broj punktiranih folikula
    samo da se zbog triplodnih stanica prekida transfer.

  2. #402
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Strelec je bio i moj doktor..i mogu reči da mi je simpa,i to je sve. Isto su me dodijelili k njemu kod prvog naručivanja jer nisam znala za nikoga i bilo mi je svejedno.
    Nije me htio poslati na nikakve pretrage unatoč dvjema izgubljenima trudnočama iz prva dva postupka,i jedva sam se izborila za preporuku na pismeno da bi dobila up.
    No to je još i bilo riješivo...ono zbog čega smo mi otišli od njega je činjenica da mi nije bio ni na jednoj punkciji,ni na transferu a bome ni na inseminaciji,mada me to jutro pregledao. Odredio bi protokol i to je to...jako često je izbivao i uvijek me kačio drugi dr na fm. I to mi se nije svidjelo,da o meni ne odlučuje moj dr.
    Sve nalaze koje smo mu donijeli je priznao (hsg,papa,brisevi,i dva s-grama iz naše bo),jedino što je htio da još napravimo je bio pct test. Hormone nisam nikad trebala vaditi.
    Znači,moj dojam je da se da s njim razgovarati,i odgovoriti će ti na sva pitanja,i jako je ljubazan. Ali trebaš znati što pitati,sam neće puno reči,ali ne govore niti drugi,jel.

  3. #403

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Hvala na odgovorima!! Mislim da ćemo ipak napraviti novi s-gram, pokušat ću ga naručiti na isti dan kad idemo na moj pregled i konzultacije.. svjesna sam da je mala šansa-ali eto,treba probati

    Ja ni vas divne cure neznam što pitati-a kamoli doktora.. nekako se sva uspaničarim, postane mi neugodno i tek kad dođem doma počnu navirati pitanja.

  4. #404

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    možete mi reći gdje se nalazi ordinacija dr. streleca?? I dal moram ja otvoriti košuljicu za bolničko liječenje?
    za labos sam našla upute na 1. strani, ali za doktore ne.

  5. #405

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    Humana reprodukcija ti je: uđeš na glavni ulaz i ideš ravno u prizemlju, mislim da i piše,onak pored lifta lijevo i ući ćeš u jedan mali hodničak, s desne strane su ti liftovi, a ravno imaš dva prolaza, ti ideš na lijevi i tu ti je hol s ordinacijama,javiš se na treća vrata tu ti sjedi sestra. uh jesam ga zakomplicirala
    a imaš i ćim uđeš na glavni ulaz s desne strane nekakav info pa možeš i tamo pitati

  6. #406
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Citiraj inada prvotno napisa Vidi poruku
    hm sad si mi dala misliti.... radio mi je 3 ivf-a a svaki put isto bez transfera i jako malo js. u otpusnim pismima mi piše atrezija ocita a tebi
    Znaš kaj? I meni je na zadnjem postupku bio na zadnjoj folikulometriji i naručio me za štopericu prekasno. Prekasno sam imala punkciju i naravno da su stanice već bile prezrele, odn. atreizija oocita! Pa on to radi namjerno!

  7. #407

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    127

    Početno

    E pa nije valda da su mi tri postupka otišla u vjetar zbog nečije traljavosti..... i to ne samo meni, već koliko vidim dosta cura je tako prošlo. Ustvari možda i bolje da je dr. pogriješio nego da su mi jaj.st. loše iz nekog drugog razloga. Sad sam promjenila kliniku pa ćemo vidjeti kakvo će stanje biti u slijedećem postupku

  8. #408
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Meni je taj postupak propao. Još sam mu napomenula da kad je folikul oko 18-19 taj dan dobivam štopericu. I ne, naravno da mi je štopericu dao sljedeći dan. I to je bilo prekasno. Aljkavi su užasno.
    Meni je propala cijela godina jer se ovaj moj sad sjetio da ponovim neke hormone koji naravno nisu ni dobri. Svi nalazi su mi iz 2011. i na proljeće sam pitala da li da ponovim hormone jer su stari. Ne treba. I sad kad sam jedva dočekala taj postupak nakon Streleca, ni to nisam dočekala. Sram ih može biti što se tako igraju sa našim životima.

  9. #409
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Dr Strelec je li Vas zabe oko srca ako pročitate ovo?

    Profesore Vrcic, znano je da čitate ovu temu, djelujte da se stanje u Petrovoj popravi!

  10. #410
    ljube avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2010
    Postovi
    1,498

    Početno

    U Petrovoj ništa novo... kako mi je to sve dobro poznato... ravnodušnost, nemotiviranost za dobro odraditi stimulaciju, pogrešan timing štoperice, prekidanje stimulacije na pola pa onda pacijentice (naravno ako si to mogu priuštiti) odlaze u privatne poliklinike da odrade stimulaciju do kraja... tužno i sramotno.

  11. #411
    ljubilica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,779

    Početno

    Imam feeling da se svi dodjeljuju Kasumu i Strelecu. Ja svoju profesoricu iz Petrove nebi mjenjala nizasto na svijetu. Neznam da li se dugo ceka za nju, ja sam cekala oko 3 tjedna. Ja sam s njom plakala i od srece i kad je bilo tesko (nije ona plakala da nebi bilo) i moram priznati da je jako cijenjena. Sto se tice Vrcica, on mi je bio na zamjeni kad moje dr nije bilo. Prije nego je dr otisla na bo, pitala me ds li zelim njega za zamjenu? Takodjer je i on jedan od zasluznih za moju trudnocu. Nikad me nije s visoka gledao. Odradio mi je sve fm, punkciju i transfer sad zadnji put kad sam ostala trudna. a vidim da je vecini trn u oku

  12. #412
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Ja sam dva puta bila kod dr R i oba puta dobitna kombinacija . Nije puno pricljiv, ali bio mi na obje punkcije i transferima i vodio cijele postupke pa i trudnoce.

  13. #413
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Ono što mene izuzetno živcira je taj stav da je njihovi vrijeme više vrijedno od mojeg. Jer ja sam tu tek tako da mi prođe vrijeme. A tko će meni nadoknaditi izostanke s posla jer za dvominutne konzulatcije čekam po 3 sata? Ako ne znaš što dalje, uzmi moje sve nalaze kojih imam milion pa ih prouči! A ne svakih pola godine pred postupak se nečeg "dosjetiti".
    Sve je jasno. Kraj godine je i nema se novaca pa hajmo odgađati postupke zbog nalaza koji su by the way isti kao i prije tri godine i na koje se nije reagiralo do jučer.
    Nakon 4 godine stvarno mi se više neda natezati.

  14. #414

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    ...ja sam isto kod Presvetlog, i mogu reci da mi je ok.( sto se komunikacije tice ne ocekujte seanse, ali ako imate pitanje potrudit ce se reci rijec-dvije).
    Jedino sto sam oko godinu i pol cekala da me uopce pripusti u postupak, i svaki fakin mjesec hodocastila tamo zbog nekih nalaza opce prirode.
    Kad sam konacno dosla do postupka, bio je i na aspiraciji ( u nedjelju) i na transferu, i mislim stvarno je sve savrseno odradio. Ali, eto, zametak se nije primio
    Ovo sto sad citam, kako se drugi doktori ponasaju tijekom vodenja postupka, mi je nepojmljivo. Logicno mi je da ti tvoj doktor vodi sve. Ili se slucajno dogodilo da on bude tada, ne znam.
    Zanima me sad, buduci da jos nisam bila na stimulaciji, kako to funkcionira? Pr., bude nekoliko js, - oploduju li ih sve, ili samo koliko ih namjeravaju vratiti? I, pr.ako ih bude recimo 5 - 6, zamrznu li ih same ili ih sve oplode pa zamrznu? Onda, ako se ove vracene ne odrze, vracaju li onda te koje su vec izvadene...? Pa onda ne moram opet na stimulaciju taj put...?
    Nadam se da sam donekle razumljivo napisala ( ne znam gdje su 'smajlici', ako ovdje uopce ima smajlica??)

  15. #415
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Može mi netko reći da li trebam za prv put imati kopije svih nalaza ili samo osobne i vjenčanog lista?

  16. #416

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Donesi sve sto imas. Bolje to nego da te posalju doma zbog nepotpune dokumentacije, a ne mozes doci na red opet prije nego sto prode mjesec dana, najmanje.

  17. #417

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Nego, nema moje poruke os sinoc???

  18. #418
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Ma donjet ću sve,nego,jel moram imati i orginale nalaza i kopije?

  19. #419
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Donesi i originale i sve kopije pa ce oni uzeti kopije. Inace meni su to sve uzeli tek kad sam isla na punkciju

  20. #420
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Hvala

  21. #421
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Kako funkcionira kad vam odgode postupak? Da li ga odgode do sljedećeg dobrog nalaza ili ga odgode do nekog fixnog mjeseca ?

  22. #422

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    1. Sestra ti da onaj papir gdje pise koje sve nalaze moras imati za postupak. Nazvala bih to nekim temeljim nalazima, jer ukljucuju hiv, hepatitise, kopiju osobne, vjencanog lista i spermiogram. ( pise da ti nalazi vaze 2 god)
    2. Doktor ti na prvim konzultacijama odredi jos X nalaza za napraviti. E, sad, koji su to, ne znam ovisi li to od doktora do doktora ili svi isto? Ja sam morala napraviti hormone stitnjsce ( tsh, ft3, ft4), hormone jajnika, briseve, papa test i spermiogram.
    3. Kad to sve imas, i ako je dobro, doktor te naruci za postupak. To je odmah po prvoj mengi, a ne za 6 ili kaj znam koliko mjeseci.
    ( s tim da me moj doktor kad su ti svi nalazi bili dobri poslao na vadenje kompletne krvne slike, i tek kad je i to bilo dobro isla sam u postupak).
    Velim, samo za skupljanje tih nalaza ti prode dobra godina dana, ako bilo sto nije dobro. A, pogotovo ako ne znas uzrok nemogucnosti zanosenja. Onda ce te slati na sve moguce pretrage da se to utvrdi.
    4. Ako neki od nalaza nije dobar, to cete morati popravljati i nece vas pustiti u postupak dok god nalaz ne bude dobar.

    Za, svaki slucaj nosi originsle i kopije svega. Kopije sestra spremi u neki kartonski omot, a originale doktor gleda kad si kod njega. S tim, da ako ih jednom pogleda, nemoj mislit da ih vise nece traziti i gledati, jer se ionak niceg ne sjeca kad mu opet dodes. Tako da ja vec cijelu knjiznjicu nosim sa sobom.

    Nadam se da sam bila jasna.

  23. #423
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Lajka, mene zanima samo ovo pod br. 4 ,ovo drugo sam sve obavila. Tnx

  24. #424

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Iz prvog pitanja sam shvatila da pitas dal da samo doneses kopije osobne i vjencanog lista, pa sam rekla da bolje da nosis sve sto imas..., jer nikad ne znas sto ce te traziti?
    Nisam znala da imas vec neke nalaze, mislila sam da ides prvi put.
    A, znam kako je meni bilo kad sam krenula u to... ko tele u sarena vrata.
    Koliko god i da trazis po internetu, nigdje nitko ne spominje korak po korak, nego svi odmah u glavu, i opet nista nisam razumjela, a glupo ti je stalno zapitkivati. Naravno, objasnjenje od tamo zaposlenih se svodi na to kao da sve razumijes pa im je preveliki napor ista objasniti.
    A svaka info mi je zlata vrijedna.
    Pr. Sto je ta famozna 'stopetica' sam saznala tek tu, i to vec kad je prosla baba s kolacima. Ja mislila da je to neki sat koji cu dobiti.. o(

  25. #425
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    da, istina . Obavila sam sve, i trebala krenut za koji tjedan s pikanjem po prvi put, ali mi je nalaz hormona loš pa vjerujem da će mi dat neku terapiju i odgodit. Na onom papiru što je sestra dala piše samo kod osobnih i vjenčanog da treba kopije, i onda skroz dole na dnu debbelim i velikim slovima da se nose kopije i orginali, pa mi niš više nije jasno bilo šta treba kopirat :D. Uglavnom, kopirat ću sve, od viška glava ne boli.
    A što se tiče štoperice LOL ,imam istu viziju sata u glavi. Još ne želim se tim zamarat da skužim šta je, stignem kad dođe red :D
    Posljednje uređivanje od popsy15 : 28.10.2014. at 12:17

  26. #426

    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Postovi
    148

    Početno

    Vidis, za razliku od zeljke33, mene je sestra svaki put pitala jesam li predala sve kopije tih nalaza pod 1. Dok to nisam imala, nisu se uopce htjeli razgovarati sa mnom. ( s tim da sam dosla s gotovom dijagnozom, sto sam isto predala kopirano)
    Dalje sam ja i sve pod 2. predala kopirano, i to je spremila.
    Ovo dalje sto je dr trazio nesto specificno bas za mene, nisam kopirala ni davala tamo nego je to on gledao i kad je odlucio da je dobro, pustio me u postupak odmah sljedeci mjesec. A, to i napise na papir kad si na pregledu i po tome se sve dalje odvija.

    Velim, vrijeme ode ko nista, a nikad ne znas sto ce novo iskrsnuti pored svega...

    Sretno!

  27. #427
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Meni je ovo bilo za drugi postupak nakon pet godina, pa me nisu toliko gnjavili za neke papire...ili mozda slucajno tako ispalo...cak ni mm nije morao ponavljati spermiogram a on je glavni razlog postupka . Inace ja sam ponavljala sve pretrage od hormona, briseva i zarazne bolesti. Istina je da uvijek sa sobom sve nalaze kod doktora jer uvijek me sve pita ko da sam prvi put pa sad i za trudnicki pregled nosim cijlu fasciklu . Mogli su to malo bolje organizirati pa da imaju na pv- u a ne da svaki put tipkaju iste info i pitaju

  28. #428
    Zeljka33 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,244

    Početno

    Pc-u

  29. #429
    snupi avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    2,247

    Početno

    drage moje i ja sam imala krtenje u Petrovoj zato ih bombardirajte zato su tam da i odgovaraju na postavljena pitanja, zakaj ih placamo da su za "ukras" tamo! I ja sam bila pacjentica dr Strelca bio je jako rezerviran i to mi se kod njega nije svidjelo pa sam se preselila k Velikom bossu koji sam cula otisao u penziju, hvala mu , zahvaljujuci njemu imamo nasu caricu! Kome su uopce pripali Šimini pacijenti?Ja imam jos jednog smrzlića pa da znam sto me ceka, hvala Patriku sto zenamam uljeva nadu - biolog aako vas zapadne na punkciji i transferu i striceku aneseziologu!

  30. #430
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    Možda malo bedasto pitanje, ali ,cure, kakve vi to ogrtače nosite na punkciju i transfer ?? Ja ne posjedujem takvo šta, jel neki deblji ,tanji,dugački,kraći?? :D
    i da, da li se to mora javljat sestri Ireni prije pikanja?

  31. #431
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    Hej popsy15, ogrtač po želji, obučeš ga da ne ideš u spavaćici kroz hodnik, poslužiti će kakav god bio..
    Ovisi kako su ti rekli, ja sam u jednom postupku zvala jer sam morala 2dc doći vaditi krv, drugi put nisam zvala nego išla na folikulometriju 8dc...a rekla mi ju da ju zovem samo ako mi 1. folikulometrija pada u subotu, inače ne..
    Da li se sama pikaš ili ćeš ići u bolnicu? to im je bitno znati, koliko sam skužila..
    pozdrav i sretno pikanje!!

  32. #432
    popsy15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    88

    Početno

    To me pitala sestra Vesna (mislim) da gsje ću se pikat,pa sam rekla da ću sama i sve mi je objasnila. A sad , za vađenje krvi, to ne znam, nešto je dr spominjo za P4 na 2. Dc ,al na kraju nigdje ne piše i sestre nisu komentirale pa ne znam
    Posljednje uređivanje od popsy15 : 11.11.2014. at 12:49

  33. #433
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    nazovi ti Irenu pa si na miru

  34. #434
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Citiraj popsy15 prvotno napisa Vidi poruku
    To me pitala sestra Vesna (mislim) da gsje ću se pikat,pa sam rekla da ću sama i sve mi je objasnila. A sad , za vađenje krvi, to ne znam, nešto je dr spominjo za P4 na 2. Dc ,al na kraju nigdje ne piše i sestre nisu komentirale pa ne znam
    To se riješava u hodu,odnosno kod folikulometrija..kad bude dr smatrao da moraš izvaditi P4,bude ti rečeno nakon uzv-a.
    Ali da,kad god ti nije nešto jasno samo nazovi sestru Irenu,ona sve lijepo objasni.

  35. #435

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    Curke, jedno pitanje.
    za folikulometrije mi treba uputnica od gina?? Zaboravila danas pitati doktora.

  36. #436

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    i ima koja od vas iskustva s puregonom??

  37. #437
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    suncokret19,folikulometrije ti pokriva uputnica za MPO postupak,koju si vjerojatno več predala..sad samo dolaziš na uzv,javiš se sestri i to je to.
    Kaj te točno zanima u vezi puregona? Moja druga stimulacija je bila na njemu,dobili smo 7 js,od kojih se 4 oplodilo.
    Imaš negdje i temu o puregonu..
    http://forum.roda.hr/threads/71637-P...ht=puregon+pen
    Posljednje uređivanje od žužy : 12.11.2014. at 20:41

  38. #438
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    jel tko krenuo u postupak u Petrovoj?

    što ima s novim IVF centrom u toj bolnici, otvaraju li sad u rujnu taj kompletno novi centar i laboratorij za MPO?

    Sretno svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~1
    Ja bila juče i još ništa

  39. #439
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj sven&iva prvotno napisa Vidi poruku
    Pozz curke...
    Za nekih desetak dana krecem na svoj prvi ivf (menopur )
    Nekako mi se cini da i to nije bajna stimulacija"imali koja djevojka da je imala stim sa menopurom??
    Ma nije Menopur ništa ni bolji ni gori od drugih, oni samo isprobavaju koja stimulacija bolje paše kome. Ja sam bila na Gonalu i na Menopuru i isto!

  40. #440
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj Lajka prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav!
    isto sam u postupku u petrovoj, zanima me što je to "štoperica", kad se daje i zašto?;
    čujem da ju žene dobivaju. Meni sestra Irena nešto bila spomenula da ću je dobiti, kad sam došla više ni riječi o štoperici, a ja zaboravila pitat?
    izluđuje me što mi nitko ništa ne govori, nemam pojma ni o čemu - što, kako, kada... ????
    Samo me pošalju sim-tam, a zašto, što će biti... - nitko se ništa ne trudi objasniti.
    katastrofa
    Ma to dobiješ 36 sati prije aspitacije i to je obično inekcija Ovitrele Ne sekiraj se misli sestra Irena na sve!

  41. #441
    NelaR avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2014
    Lokacija
    Našice
    Postovi
    142

    Početno

    Citiraj suncokret19 prvotno napisa Vidi poruku
    i ima koja od vas iskustva s puregonom??
    I mene zanima!! Ja sam za treču stimuliranu sad dobila Puregon, inače na Gonal i Menopur slab odaziv jajnika, 2-3 folikule.
    Sad mi je propisala 300jedinica puregona uz DHEA tablete 25mg dnevno.

  42. #442

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    227

    Početno

    Moj zadnji postupak je bio sa puregonom, čak mi je i na papirima dr. naglasila da najbolje reagiram na puregonom, s njim sa dobila 4 js ( toliko sam js dobila ukupno u svim prijašnjim postupcima s gonalom) a samo mi je jedan jajnik dostupan za aspiraciju i to sa jako malom površinom zdravog tkiva i povećim endometriomom.

  43. #443

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    a poslala sam im mail i rekli su mi da trebam uputnicu za folikulometrije. Sad neznam ako ću ići svaki dan il dva pa onda treba svaki put nova?? Budem nazvala sestru Irenu.
    Kupovat ću puregon sama jer su dr. I sestre tamo predložili da ne trosim besplatne postupke na puregon, jer ako cu biti nekoliko puta na stimulaciji u slucaju da trebam i ivf ili slicno, mozda potrosim besplatne pokusaje. A lijekovi samo za stimulaciju su jeftiniji nego za ivf ili slične. Valjda sam dobro objasnila. Sad smo u potrazi za jeftinijim ljekarnama. U petrovoj je puregon 2300 kn. Kod nas u gradu je 3700kn!!!!
    A mozda cu trebat i dva pakiranja

  44. #444

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ja imam 100i.j. puregona do 1.folikulometrije. onda cemo vidjrti reakciju jajnika i dogovoriti dalje kolicinu.
    Zanima me dal ste imale kakve nuspojave? ni klomifen mi nije bas "sjeo" pa se sad malo bojim.

  45. #445

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Suncokret, ti ides na inseminaciju?

  46. #446

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Čakovec
    Postovi
    351

    Početno

    ne, za sada samo stimulacija ovulacije.

  47. #447
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Suncokret - i ja sam išla u prvom postupku s Puregonom - dobila sam 7 JS što je ok - međutim imala sam strašne nuspojave: jake,jake ovulacijske bolove od 3. Dana uzimanja a stomak mi je bio napuhnut kao u 6. Mjesecu trudnoće! Ne pretjerujem: kod svakog pokreta me je boljelo. S Gonalima nemam tih nuspojava,ali ti ne brini za sebe jer kod svakog lijekovi drugačije reagiraju! Nekome neki bolje paše.
    Sretno!

  48. #448
    kameleon avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    576

    Početno

    evo da se javim samo radi usporedbe s puregonima,i ja sam imala 7 stanica na njima...baš čudno da smo sve tri ovdje isto reagirale...vjerovatno smo imale i slične doze,ja prva tri dana 300ui,a onda cca 5 dana 150ui

  49. #449
    nestrpljiva anka avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Slavonija
    Postovi
    960

    Početno

    Kameleon- takav protokol sam i ja imala! Mislim da je to neki standardni!

    Jesi ti dobro? Kako se osjećaš? Odnosno osjećaš li nešto drugačije?

  50. #450
    žužy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Lokacija
    kc
    Postovi
    6,455

    Početno

    Ja sam bila prva tri dana na 300 jedinica,a sljedečih 5 dana po 200 jedinica. 12. dc je bila aspiracija 7 oocita.
    Ni na puregonu,niti na gonalima nisam imala nikakve nuspojave...dok sam prvu stimulaciju,sa menopurima podnijela koma.
    Stalni bolovi i užasna nadutost.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •