Stranica 14 od 71 PrviPrvi ... 412131415162464 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 651 do 700 od 3542

Tema: Potpomognuta u privatnim klinikama

  1. #651
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    micamaca30, selila sam ti postove na Nakon transfera http://forum.roda.hr/threads/83286-N...fera-II/page37
    ovdje samo informativno o klinici, o tijeku postupka samo na Odbrojavanju i Nakon transfera

  2. #652
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Citiraj Vrci prvotno napisa Vidi poruku
    Škvorc isto nije neko wow super rješenje za promjenu. I trenutno ne radi postupke na uputnicu preko hzzo-a
    Zašto, imaš neke info o Škvorcu?
    I produžen mu je ugovor sa HZZO-om.

  3. #653
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Mi smo bili kod dr. Skvorca preko hzzo-a i odusevljeni smo i njime kao doktorom i covjekom, svim osobljem, prostorom... Nastavila sam pratiti trudnocu kod njega i uvijek sam u soku koliko vremena odvoji za svakog pacijenta. Tamo nikads nisam imala osjecaj da sam na pokretnoj traci ("sljedeci!").
    Sada imaju nekakve radove, pa zato mislim da nema postupaka 2-3 mjeseca, ali sto se tice ugovora s hzzo-om, koliko znam i dalje ga imaju.

  4. #654
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Pa koliko čitam, nemaju baš nešto previše uspjeha. I uopće ne žele s nikakvim podacima ići u javnost, koliko su odradili, kakav je uspjeh. Osobno znam nekoliko parova koji su bili tamo, niti jedna nije zatrudnila.
    Malo se njihovih pacijentica javlja

    A to da je doktor super, kao i prostor - ja nekako već takve stvari i očekujem od privatnika Znam puno cura koje kod njega idu na preglede, vode trudnoće, kažu da je jako dobar čovjek i liječnik. I naravno da je to drugačiji tretman nego u bolnici.


    Baš sam gledala na fejs, dobili su produženje ugovora
    Poštovani,
    obavještavamo Vas da je Poliklinika Škvorc, Malinska 1, Samobor, dobila PRODULJENJE Ugovora o provođenju specijalističko-dijagnostičke zdravstvene zaštite s Hrvatskim zavodom za zdravstveno osiguranje do 31.03.2015. radi smanjenja Nacionalne liste čekanja za slijedeće postupke:
    Naziv postupka
    IVF/ICSI u prirodnom ciklusu
    IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu – blagi protokol
    IVF/ICSI u stimuliranom ciklusu – standardni protokol
    Za narudžbe molimo nazovite brojeve telefona: 01/3385 222 ili 01/3385 220
    Posljednje uređivanje od Vrci : 29.01.2015. at 15:18

  5. #655
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Ne znam o statistikama, mogu reci samo ponesto o svojem iskustvu tamo. Dr. nas je pripremao za fet u Postojni, a poslije smo isli na ICSI kod njega (zbog mojih ludih ciklusa i endometrija, stitnjace... potrajalo je par mjeseci) i kroz to vrijeme sam osobno svjedocila pozivima zena koje su javljale pozitivne bete i cak 2 vesela dolaska gdje su im parovi osobno donijeli rezultate. Takoder stalno sam u cekaonici s njihovim ivf trudnicama.

    Osim ako netko ima osobno negativno iskustvo ili saznanje o necijoj nekompetenciji, ne vidim razloga zasto omalovazavati dr. nazivajuci ga pastorom. To sto se voli doista posvetiti svakoj pacijentici/paru, ne znaci da je nestrucan.

    I za kraj, opet osobno mogu posvjedociti da je on prvi doktor kod kojega sam imala brz i potpuno bezbolan transfer. Imam velikih problema s transferima inace, zeznut mi je cerviks, cudno zavinut i moji su transferi u svih 7 dosadasnjih postupaka bili vrlo traumaticni, uzasno bolni, dugotrani i poslije sam znala krvariti danima. Dr. je napravio probni transfer, zapisao podatke, odabrao instrumente koji su bili najpogodniji za moj slucaj i tako je pravi transfer prosao u 5 minuta, njezno, bez kapi krvi i potpuno bezbolno.
    Posljednje uređivanje od ValaMala : 29.01.2015. at 17:30

  6. #656
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    Moram dodati i da je dr odgovorno procijenio moju sklonost hiperstimulaciji i dozirao lijekove tako da smo imali optimalan broj stanica, a bez ulaska u HS, cak ni nakon pozitivne bete. S mojom curkom sam zavrsila u bolnici nekoliko dana nakon pozitivne bete s iznimno teskom HS i jajnicima preko 20cm (bez pretjerivanja). Donekle je to doslo u normalu tek nakon mjesec i pol lezanja u bolnici na infuzijama i fragminu. Ovaj put nije bilo ni malog traga tome i to upravo zbog odgovornosti i iskustva doktora i vrlo kvalitetne procjene.

  7. #657

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Pastorom?

  8. #658
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    Pastorom?
    valjda "prostor"
    osim ako se pojavio pastor koji se bavi mpo-om

  9. #659
    ValaMala avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,310

    Početno

    A hebiga
    Procitala sam pastor, okrivit cu trudnicki mozak. Dakle sori za ono o omalovazavanju doktora, zanemarite, ali ostalo o mojem iskustvu stoji.

  10. #660

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Imala sam inseminaciju 27.1.(uto)..i tijekom vikenda me bolio donji dio trbuha i jajnici..nisam znala od cega..da li od utrogestana, da li mozda implantacijska bol..sto li..pisala sam giniću..rekao je da je normalno da jajnici malo bole..ali pocelo me boljeti i kod mokrenja pa sam dala urin na analizu..danas mi dokica veli 'jaca upala mokracnih puteva'..zvala ginića, veli- kud bas sad?..i dao mi atb..i sad se ja pitam kako sam to dobila...da li je to inseminacija pogorsala i zasto nisam radila briseve..kakva su vasa iskustva kod privatnika? Znam da po bolnicama ne daju u postupak dok brisevi nisu cisti..
    Bojim se i kako ce mi to djelovati na plod ako sam trudna..i mogu li uopće zatrudniti s infekcijom?

  11. #661

    Datum pristupanja
    Jan 2012
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    10,989

    Početno

    Kakve veze vaginalni brisevi za postupak imaju s urinoinfektom?
    Mozes zatrudniti s urinoinfektom, cesti su u ranoj trudnoci.

  12. #662

    Datum pristupanja
    Jun 2014
    Postovi
    414

    Početno

    Pa ne znam..mislila sam da ima veze jedno s drugim..sve je to blizu..

  13. #663
    sushi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Lokacija
    zg
    Postovi
    918

    Početno

    Citiraj fuksija prvotno napisa Vidi poruku
    zasto nisam radila briseve..kakva su vasa iskustva kod privatnika? Znam da po bolnicama ne daju u postupak dok brisevi nisu cisti..
    nama su preduvjet za inseminaciju bili čisti brisevi i hsg - kod privatnika.
    općenito je neodgovorno raditi aih bez hsg-a, prvenstveno zbog cijene postupka, odnosno troškova pacijenata.

  14. #664

    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Lokacija
    zg
    Postovi
    614

    Početno

    Bakterije iz cervixa mogu tijekom gin.zahvata dospjet u mokračni sustav...

  15. #665
    Vrci avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    6,620

    Početno

    Betaplus objavila statistiku, tj.prvi dio. Drago mi da i oni objave stopu poroda, a ne samo uspješnost postupaka

    http://betaplus.hr/arhiva-vijesti/18...baby-rate.html

  16. #666
    Varnica avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    331

    Početno

    Da li je netko išao u Betu plus kod prof. Vlaisavljevića na konzultacije ili postupak?

  17. #667
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Pozdrav cure, za dva dana MM i ja idemo na konzultacije i prvi pregled kod dr.Lučingera..... Nestrpljiva sam i ne mogu dočekati da saznam sve što me zanima...Može li mi netko reći, ako je netko bio nedavno kod njega.??..Radi li on sve ostale pretrage, kao hsg, spolne hormone itd. ili ćemo to morati obaviti negdje drugdje pa njemu samo donijeti nalaze....????

  18. #668
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Citiraj Romeo85 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure, za dva dana MM i ja idemo na konzultacije i prvi pregled kod dr.Lučingera..... Nestrpljiva sam i ne mogu dočekati da saznam sve što me zanima...Može li mi netko reći, ako je netko bio nedavno kod njega.??..Radi li on sve ostale pretrage, kao hsg, spolne hormone itd. ili ćemo to morati obaviti negdje drugdje pa njemu samo donijeti nalaze....????


    Sve obavljate drugdje, osim spermiograma (a i to mozete drugdje na uputnicu).
    On ce vam reci sto trebate...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #669
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Hvala...
    Mi bi obavljali sve privatno, jer nam se neda cekati na red u bolnici..
    Jel mi mozete preporuciti gdje obaviti ostale pretrage?

  20. #670

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Romeo85, bude vam dr.rekao i napisao koje pretrage sve trebate vaditi. Ima par priv.labosa u ZG kao npr. Lab.Breyer, Poliklinika Sunce, itd.
    Sretno!

  21. #671

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    5

    Početno

    Isla sam kod prof. Vlaisavljevica na konsultacije. Divan covjek kao i svi zaposleni u Beti+, samo rijeci pohvale imam za njih.
    U cetvrtak sam kod profesora na ultrazvuku i dogovoru za inseminaciju

  22. #672

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Bog cure! Ja sam nova, imam 42 g, nemam djece.Nazalost, dugo sam bila solo i lani sam upoznala muza..tako da smo uskoro pokusali ici na dijete, ali nije islo.isli na pretrage i: meni su hormoni jadni amh2,7. Njemu spermiogram uredan.bila sam kod dr. Kasuma na 2 klomifenska ciklusa, reagirala dobro, ali nista od oplodnje. Rekao je da idemo odmah na ivf.ja postupak placam 15500 kn, rekla mi je sestra.mislila sam ici i privatno kod Lucingera na konzultacije i ev. SVe, sto vi savjetujete? Da ostanem u Petrovoj ili idem privatno? U mojoj familiji ima nekoliko slucajeva kasne trudnoce, eh da sam barem napravila pretrage ranije, al nisam...nisam imala partnera, a sad sam uzasno tuzna jer sam mozda ipak zakasnila za majcinstvo.tek stigla, a vec kuknjava zesca! Pozdrav drage cure.

  23. #673
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Polina, dobrodošla na forum. Ako već nisi, odi na konzultacije kod privatnika, i svakako bih kod privatnika na tvom mjestu, na kraju i išla u postupak. Kad već moraš plaćati,plaćaj onda ako ništa drugo bolji tretman i prije svega individualan pristup pacijentu.
    Uvjeti u hrvatskim bolnicama nisu bog zna što, dapače, sve su više ispod prosjeka, na žalost.

  24. #674
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    potpis na amazonku
    kad vec placas, onda nema smisla ostajati u Petrovoj
    u privatnim klinikama ces sigurno za te novce dobiti bolju skrb

  25. #675

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Hvala Ginger i amazonka.ici cu kod dr.l pa cu vidjeti sto on kaze. U pravu ste, kad placam, barem da me tretiraju najbolje sto se moze.

  26. #676
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Polina,
    ja bih svakako išla ka privatnim liječnima.

    Sretno.

    Radi čega ste u Petrovoj išli na postupke sa klomifenom? Zašto nisu dali punu stimulaciju jer si svakako imala pravo na liječenje do napunjene 42. godine.

    Ne gubi nadu u roditeljstvo. Ako ne uspijete imati djecu u postupku sa tvojim jajnim stanicama, ima i drugih načina za ostvarivanje roditeljstva (budući da smo na mpo pdoforumu spomentut ću donaciju jajne stanice)

  27. #677

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Inesz, dr.je tako rekao, pila sam klomifene, nadala sam se da ce lh trakice pokazati tu drugu crticu ali nisu.nije me pratio uzv, samo jednom sam bila 10 dc i rekao je da sam super reagirala, da pratim ovulaciju, ali nazalost ja je nisam uhvatila i ako je bilo.rekao je da idem na ivf sto prije ali ionako moram placati pa je bolje da idem privatno. Sad u pon krecem na novi posao, ne znam kako cu sve izdrzati, nadam se da hocu.trenutno sam nezaposlena ali kratko, od 1.1. Tako da mi je i to jos na glavi. Muz radi i nekako cemo se stisnuti. Nadam se jos uvijek da cemo uspjeti.o dpniranim js jos nisam razmisljala..

  28. #678
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Hvala... Sve smo danas saznali... Ah ta moja nestrpljivost

  29. #679

    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,860

    Početno

    potpisujem iznad rečeno

    svakako odi na konzultacije, i to po mogućnosti kod više privatnika pa vidjeti tko će ti bolje "sjesti"

  30. #680
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    I svakako biraj privatnika koji ima bolji lab i biologa.

  31. #681

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    25

    Početno

    Cure hvala na savjetima, idem u ivf na razgovor pa brzo dalje.

  32. #682
    Zima77 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2013
    Lokacija
    velika gorica
    Postovi
    416

    Početno

    Bok zenice zanima me dali je netko u postupku u ivf centru ,da li je gužva i koliko se čeka mi bi probali još jednom,,,

  33. #683

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    392

    Početno

    I mene to zanima...
    Je da još cicamo i da nema vještice, ali svejedno. Barem da čujemo što kaže naš čarobnjak...

  34. #684
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Mi jos nismo u postupku, ali cemo biti ako ne popravimo spermiogram, nama je dr preporucio ICSI, sokirali smo se, nismo mislili da smo slucaj za taj postupak...
    Za prvi pregled smo cekali 10 dana.

  35. #685
    Bubimitka81 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    1,522

    Početno

    Mi smo u postupku trenutno..
    Guzva je kao i uvijek, ali brzo to ide


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  36. #686
    Romeo85 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    321

    Početno

    Bubimitka81 sretno, nek urodi plodom...

  37. #687
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    vidim da su neke neše privatne klinike na svojim web stranicama objavili statistiku vezanu uz mpo postupke.


    na donjem linku je primjer na koji način neovisno tijelo koje prati mpo (HEFA) u Ujedinjenom Kraljevstvu izvještava o uspješnosti mpo postupka u klinikama.
    klinika Assisted Conception Unit, King's College Hospital London, podaci za žene svih godina, postupci sa vlastitim stanicama, svježi transfer. ova klinika u Londonu porovodi oko 550 navedenih postupaka godišnje....

    vrlo poučno je, pogledajte

    http://guide.hfea.gov.uk/guide/Close...sCancellations


    .... a onda se možemo zapitati gdje su izvještaji o uspješnosti hrvatskih klinika, tj. kako izgledaju oni izvještaji koji su nam dopstupni na webu

  38. #688
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Hmmm statistike..........
    A tko ti garantira da su to točni podaci? Gdje ih možeš provjeriti?
    Ja u te podatke uopće ne vjerujem!

  39. #689
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Iva, kojim podacima ne vjeruješ? Onima koje klinike u UK prosljeđuju središnjem regulatorom tijelu za humanu embriologiju i oplodnju (HEFA), ili statistikama koje na svojim web stranicama objavljuju naše privatne klinike?

  40. #690
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Ne vjerujem nikakvim statističkim podacima u HR.

  41. #691
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Pa, to sam i ja htjela napisati gledajući oskudne podatke o postupcima i njihovoj uspješnosti na web stranicama naših privatnih klinika. Prvi dojam takvih nepotpunih podataka je da služe za marketinške svrhe.
    Javne bolnice niti ne objavljuju statistiku na webu.

  42. #692
    s_iva avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    703

    Početno

    Inesz, slažem se sa tobom.
    Nikada ne bih odabrala kliniku prema njihovim objavljenim podacima, već po tome je li mi je dr "sjeo", prema biologu, iskustvima poznanika i sl.

    Samo da nadodam da sam bila u Škvorcu na konzultacijama jer imaju postupke preko HZZO-a (ali ih trenutno ne rade jer imaju nekakve radove u labu, a ugovor je do 31.3. i ne znaju da li će biti produžen). Uglavnom, doktor je pristupačan, konzultacije dosta traju, sve super. Kaže da imaju neku novu mladu biologicu i da je zadovoljan sa njom.
    Zna li netko nešto o njoj, koliko je iskisna, rezultati?
    Zar ne bi trebao imati 2 biologa?

  43. #693

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure pa zar u skvorcu neradi dr. R i njegov embriolog ili sam ja to nesto pobrkala!!???

  44. #694
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Radi, ali ne radi preko HZZO-a. Odnosno u laboratoriju kod Škvorca svojim pacijenticama vrši punkcije i transfere.

  45. #695

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pa zar u skvorcu neradi dr. R i njegov embriolog ili sam ja to nesto pobrkala!!???
    Dr.Radončić radi u Polikliniki Vili. Konzultacije ima u prostorijama poliklinike Vili, a za postupke koristi prostor poliklinike Škvorc.

  46. #696

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Posto krecemo ponovo u postupak takodjer smo se poveselili dr.R u skvorcu ali se razocarali da nije on ukljucen u hzzo postupke. A transfere i punkcije pocinju se tamo obavljat oko 10.03 zbog preuredjenja.

  47. #697

    Datum pristupanja
    Dec 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    434

    Početno

    Njuskalica, da li mozda znas da li dr.R za postupke koristi trenutno drugi prosotor?

  48. #698
    Osoblje foruma amazonka avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2012
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,050

    Početno

    Koliko ja znam ne. Ako se u međuvremenu nije nešto promijenilo.

  49. #699

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    257

    Početno

    Konzultacije i folikumetriju obavlja i obavljat ce u viliju.a ostalo u skvorcu.ujutro cu bit kod njega pa cu znat i detalje gdje sta i kako.

  50. #700
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Zna li tko da li kod Škvorca uopće više ima postupke na teret HZZO-a?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •