Stranica 15 od 19 PrviPrvi ... 51314151617 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 701 do 750 od 922

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #701
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Joj jos cekam m.ovaj mjesec mi kasni, valjda od stresa na poslu.cekam pa da se krenem pikati!

    Sent from my SM-G935F using Tapatalk

  2. #702
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Sretno! Navijam i zelim lijepe stanice,odlicnu oplodnju,a onda veliku betu! Sad ce to s proljecem sve ici!

  3. #703
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Evo danas prvo pikanje sa elonovom , najjednostavnije pikanje do sad , u cetvrat sam na folikulometriji pa cemo vidjeti kako napreduje.jel ima koga gote ovih dana? cure sretno svima!

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  4. #704
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva sretno. Od kojeg dana ciklusa si dobila pikanje? Drugog?

  5. #705
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa od 3dc u vecernjim satima, kaze doktrorica da joj se to najbolje pokazalo. sad cemo vidjeti.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  6. #706
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva kakve su vijesti? Jel guzva gore?

  7. #707
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    nema guzve .dosla sam u 7 30 bila je jedna cura ispred mene .vec je od 7 15 pocela primati, znaci par cura samo.idem opet sutra , jer imam samo par folikula velicine 10 mm , na 6dc.a 3dc u vecernjim satima sam dala injekciju. sutra cu znati vise hoce li pojacavati terapiju ako se sporo razvijaju, a moguce da su mali jer su.mi ciklusi 31 dan.

    Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk

  8. #708
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva to je sigurno jer ti je duzi ciklus. Razvit ce se. Javljaj vijesti.

  9. #709
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Naravno , javim se vec ujutro!

  10. #710
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    evo da javim situaciju : danas malo guzva dosla sam oko 7: 15 na folikulometriju, kroz malo vise od pola sata dosla na red .u 8 h dr.radi pauzu, ima sastanak ali vraca se kroz 15 mix max. kod mene stanje : 2 folikula 11, 12 na lijevom j. a desno 5 folikula 14, 13,12,11,11. u ponedjejak sam opet gore
    danas je 7 dc i puno je bolje nego jucer .nadam se da je ovo ok s obzirom.na dan ciklusa.danas.krecem.sa cetrotide i tako sljedeca 3 dana.

  11. #711
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva meni se to cini ok za 7 dc. To bi sredinom sljedeceg tjedna mogla biti punkcija. Sretno u ponedjeljak!

  12. #712
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Nisam pitala,hoces li uzimati anesteziju za punkciju?

  13. #713
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa tako sam i ja racunala , po meni ce biti u srijedu 12dc, tako je bilo i prosli put.uzet cu anesteziju, nema potrebe da se patim.prosli put me nisu ni pitali, dobila sam je.

  14. #714
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    danas na folikulometriji 7-8 cura i 2 punkcije, sve ide dosta brzo, Dr.Turudic se vratila( nisam je vidjela cijeli prosli tjedan)Stanje kod mene: 10 dc 2 vodeca folikula 16mm - ostali malo manje 15, 14mm ( ima ih dosta- nisam pitala broj) - kaze dr.blaga hiperstimulacija, moguce da ce nakon punckije ici na zeledjivanje pa kad se situacija smiri na transfer, al vidjet cemo.dobila sam jos jedan cetrotide i overleap. jel imao netko slicno iskustvo ?

  15. #715
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    ovaleap , a ne overleap

  16. #716
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva s tim iskustva nemam. Dr T je bila na goo vjerojatno. Ja dam narucena u srijeu na dogovor. Rekli mi da je 15.3nema.

  17. #717
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Aha zato je nije bilo, nekako sam mirnija kad je ona tamo. vec u srijedu si na dogovoru! ma super! s obzirom da nema guzve brzo ces krenuti

  18. #718
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Nadam se da hocu. Nacelno sam dogovorila postupak na lijekove. Sad se samo nadam da ga nece odgoditi zbog Uskrsa. Jer taman bi to tako nekako islo.

  19. #719

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Bok djevojke, i ja sam trenutno u postupku ovaj 3. mjesec i na folikulometrijama. Svaki dan čitam razne forume, pratim kakvo je stanje, posebno na sv.Duhu ali nikako nisam pisala.. Moja priča je malo drugačija...Da ne duljim, vrlo brzo sam uspjela zatrudniti, ali dva puta vanmaternična trudnoća je rezultirala gubitkom oba jajovoda u jednoj godini. Relativno mlada sam ostala bez mogućnosti prirodne trudnoće, srećom, nalejela sam na jednoj operaciji na dr. Baumana, koji me je uputio na IVF (tada sam pomislila, Bože, je li se to stvarno meni događa). Prvi IVF, stimulacija Puregonom, Orgalutranom, 1mjesec 2015, punkcija 15 dc, 9 oocita, 2 oplođene, osmostanične, jedna se primila, prva trudnoća i dijete <3. Bilo je tu i ružnijih strana, hiperstimulacija, ležanje u bolnici, sve u svemu najbolji mogući ishod Nakon carskog reza sam malo čekala na novi pokušaj, i evo, došli smo na red ponovno. Nikakvih drugih problema nemamo, osim tehničkih (dakle, bez jajovoda). I ovaj put to ide malo sporije nego kod nekih drugih žena, u smislu da mi je ovulacija malo kasnije i folikuli sporije rastu, ali rastu i ima ih dovoljno. Ne brinem se puno, trudim se biti pozitivna cijelo vrijeme iako mi ovaj put inekcije malo teže padaju, smuče me, i napuhnuta sam, vjerojatno sam sklonija hiperstimulacijama. Želim vam sreću svima da doživite sreću kao i ja i da napokon zagrlite svoje dijete.

  20. #720
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    aj drzim fige da se ne poklopi bas sa blagdanima.. ja sam opet ujutro gore, ipak hiperstimulacija, petak punkcija, rekla je dr da cemo vidjet hocemo odgoditi ili ne

  21. #721
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj katekate prvotno napisa Vidi poruku
    Bok djevojke, i ja sam trenutno u postupku ovaj 3. mjesec i na folikulometrijama. Svaki dan čitam razne forume, pratim kakvo je stanje, posebno na sv.Duhu ali nikako nisam pisala.. Moja priča je malo drugačija...Da ne duljim, vrlo brzo sam uspjela zatrudniti, ali dva puta vanmaternična trudnoća je rezultirala gubitkom oba jajovoda u jednoj godini. Relativno mlada sam ostala bez mogućnosti prirodne trudnoće, srećom, nalejela sam na jednoj operaciji na dr. Baumana, koji me je uputio na IVF (tada sam pomislila, Bože, je li se to stvarno meni događa). Prvi IVF, stimulacija Puregonom, Orgalutranom, 1mjesec 2015, punkcija 15 dc, 9 oocita, 2 oplođene, osmostanične, jedna se primila, prva trudnoća i dijete <3. Bilo je tu i ružnijih strana, hiperstimulacija, ležanje u bolnici, sve u svemu najbolji mogući ishod Nakon carskog reza sam malo čekala na novi pokušaj, i evo, došli smo na red ponovno. Nikakvih drugih problema nemamo, osim tehničkih (dakle, bez jajovoda). I ovaj put to ide malo sporije nego kod nekih drugih žena, u smislu da mi je ovulacija malo kasnije i folikuli sporije rastu, ali rastu i ima ih dovoljno. Ne brinem se puno, trudim se biti pozitivna cijelo vrijeme iako mi ovaj put inekcije malo teže padaju, smuče me, i napuhnuta sam, vjerojatno sam sklonija hiperstimulacijama. Želim vam sreću svima da doživite sreću kao i ja i da napokon zagrlite svoje dijete.
    katekate hvala sto si sa nama podijelila svoju pricu . drago mi je sto si ipak na kraju docekala svoju bebicu .
    i ja sam sklona hiperu, i tesko sve podnosim jer sam jako napuhnuta i vec sad teze hodam, ali uvijek sam u svemu pozitivna i svaki postupak shvacam kao korak do cilja.evo ja sam u petak na punkciji , nadam se da ce bit.puno lijepih stanica i da cu ovaj put imati nesto i za smrznuti.kad si na punkciji?

  22. #722

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Postovi
    2

    Početno

    Bok, bila sam i jutros na folikulometriji, kako sam rekla kod mene to malo sporije ide, danas 10dc, a folikuli su 15mm i manji, tako da se gledamo opet u petak, a punkcija 99% u ponedjeljak, 15dc (u principu porast isti kao i zadnji put, pa mogu i pogađati kakva mi je sudbina). Valjda bude malo više ovaj put, oplođenih, pa i zamrznutih.. Daj Bože...ti si iva777 u petak na punkciji? kakvo je kod tebe stanje s folikulima?

  23. #723
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    katekate drzim fige da bude bolje nego prosli puta. je, petak punkcija .lijevi jajnik prepun folikula - preko 15 , desno samo 4 .lijevi uvijek jace kod mene reagira. zadovoljna sam reakcijom ovaj put , a sve ce ipak pokazati punkcija i najvaznije sama oplodnja. nadam se da ce biti lijepe i zrele . danas sam pitala biologicu moze li mm donijeti uzorak od doma na dan punkcije jer mu ona soba nikako ne odgovora .kad smo radili spermiogram uvijek smo donosili od doma i puno bolji nalaz ima tada .proslu punkciju je davao uzorak gore i grozan je bio nalaz jer je vjerojatno pod stresom.ugl.rekli su mi da ne preporucavaju ali mozee ako inzistiramo. jel ima jos netko u petak na punkciji? jedimo ne kuzim zasto vec u 7 30 moram biti gore a prije 8 30 - 9h nikad ne pocinje??

  24. #724
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    katekate dobro dosla! Zelim vam brzi uspjeh i ovaj put!

    Ja sam dogovorila postupak u travnju i dobila lijekove.

    Iva ne znam jel donosenje uzorka jako utjece na vitalnost spermija. Mi nismo nikad nosili. A i ovo vrijeme u 7.30 je za folikulometrije. Punkcije su blize 9 ako je guzva. Mene su za petak narucili u 8.30 za biopsiju endometrija valjda jer je zadnji put bilo sve savrseno,a nije se primilo.

  25. #725
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa , znam da su u 7 30 folikulometrije zato ne razumijem zasto rad moram doci.budem ih ujutro zvrcnula da pitam jos jednom.
    znaci u travnju postupak- super to je brzo.koje lijekove si dobila?

  26. #726
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa , i drzim fige za biopsiju, nadam se da ce proci sto bezbolnije, i dati odgovore zato ne dolazi do implantacije.obavjestavaj nas, bas me zanima jer i kod mene sce super svaki put a nece se primiti

  27. #727

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Bok drage djevojke,žene...nova sam ovdje,ovih dana kreće moja priča sa postupcima na sv. Duhu. Imam 32 godine,unazad tri godine pokušavamo dobiti bebu.ja sam prije godinu i pol operirala cistu na jajniku i polip na maternici(dobroćudne),tada su mi ispitali prohodnost jajovoda ,sto se toga tiče sve je ok.u 10 mjesecu prošle godine brisevi su pokazali da imam ureaplasmu koja je uspješno otklonjena antibioticima. Hormoni uredni. Kod dečka oligozoospermia.eto,to je ukratko moja situacija.bila sam kod dr.T. koja je predložila da pokušamo sa dvije inseminacije dva mjeseca zaredom,sada u travnju i odmah u svibnju i ako ne budu uspjesne da idemo na IVF. E sad,na ovim vašim dosadašnjim postovima ima puno korisnih informacija koje ću si sigurno dati vremena pročitati ali sada mi prilično hitno treba pomoć oko jednoga.doktorica mi je dala Femaru za stimuliranje ovulacije i ja sam se tek poslije iznenadila njenom cijenom.

  28. #728

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    MalaMa , i drzim fige za biopsiju, nadam se da ce proci sto bezbolnije, i dati odgovore zato ne dolazi do implantacije.obavjestavaj nas, bas me zanima jer i kod mene sce super svaki put a nece se primiti
    Evo curke da se javim ja sam dobila termin 12.4. za konzultacije

  29. #729

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Uglavnom,moj gornji post je izgleda bio predugacak pa se ne vidi što mi je ustvari pitanje pitala sam postoji li mogućnost da se jeftinije nabavi femara ili da se kupi pakiranje od 10 tableta ali sam ju na kraju kupila...

  30. #730
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    holideja i bebosan dobro nam dosle i sto brze se prebacile na trudnicki forum .

  31. #731
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    objavilo me se samo pola posta ! uglavnom nama nisu predlagane inseminacije , moj m ima oligoastenozoospermiju , kod mene sve ok. ukoliko vam ne uspije 1 inseminacija mozes odmah traziti da idete na ivf .

  32. #732
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    holideja oko cega trebas pomoc?

  33. #733

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Citiraj iva777 prvotno napisa Vidi poruku
    holideja i bebosan dobro nam dosle i sto brze se prebacile na trudnicki forum .
    Hvalaaaa!

  34. #734
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    holideja i bebosan dobro dosle! I sto prije trudne ostale. holi nemam iskustva s femarom i ne znam za cijene ni jel se moze jeftinije naci. A zar ih moras sama kupiti? Ako te to muci.
    Iva lijekove cu napisati,ne znam ih napamet. Moram do fridza. Uglavnom te jos nisam imala.
    Bebosan kod koje si dr narucena?

  35. #735
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Lijekovi su bemfola i olgalutran

  36. #736
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Orgalutran

  37. #737

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Nemam pojma kod koje doktorice nista mi nije rekla samo mi je rekla datum

  38. #738
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    12.4. Je srijeda. Onda kod drT. Kod nje sam i ja. Ja sam gore i cekam. Iva jesi ti tu?

  39. #739

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Jel' ona ok?

  40. #740
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa sad sam se ukljucila .punkcija obavljena.dobili smo 12js.nadam se da ce nam se nesto oploditi.punkcija prosla ok al sad booli!

  41. #741
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    bemfolu nisam koristila , orgalutran jesam . ( imam i ja problem sa nazivima lijekova pa prepisujem slovo po slovo .opet mi pola posta fali
    MalaMa kako si mi? kako je proslo? mozda smo se i vidjele danas .oko 9 30 sam bila gotova , otpustili me oko 11 30.mislim da sam bila jedina na punkciji, ali bilo je 4- 5 transfera

  42. #742
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva ti si isla pod anestezijom? Ja sam isla odmah nakon tebe ali ne sjecas se vjerojatno niceg poslije
    Meni je dr.napravila to "grebanje" endometrija jer to kao mozepomoci ugnjezdenju. A usput sam odnijela uzorakda se vidi postoji li i kakva upala. Kako god bolje lijeciti nego ici u postupke bez uspjeha. Iva to je odlican br stanica,sigurno ce se nesto oploditi. Cekam vijesti. U pon dolazis ili zoves gore?
    Bebosan meni je drT ok. Nekima djeluje hladno. Nije pricljivaako ju ne pitas. Pitaj sve sto te zanima i muci. Svakako poslusa i tvoje "zelje" pa slobodno joj ih reci.

  43. #743
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    MalaMa , da da pod anestezijom , ni ne pomisljam drugacije. malo su se mucili dok su me uspavali, nikako ja zatvoriti oci , haha show. znaci ppslije mene si bila? i kakvo ti je iskustvo, si dobila anesteziju ili? kad su ti nalazi? u ponedjeljak trebam zvati oko 10h da vidim situaciju, tad ce mi rec za transfer ( mantram da se oplodi ) slazem se za dr.T , dosta kaze da je hladna, ali meni je ok uvijek pitam sve sto me zanima i sve mi objasni.tako i danas , ja sam se ustala prije vremena , nije mogla vjerovati s obzirom da ( kako kaze) punkcija je bila malo zeznuta ( folikuli su bili malo teze za dohvatiti) ali mi je napomenula da ce me boljeti i boli uh! jajnici su dosta povecani.objasnila je sve moguce ishode i da ako bol ne prestaje da se javim na hitnu ginekolosku. zasad mislilm da se smiruje....

  44. #744
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva zelim ti da bol prestane i sve se smiri. Moj nalaz je za tjedan dana u petak.

  45. #745

    Datum pristupanja
    Oct 2016
    Postovi
    37

    Početno

    Iva neka se bol sto prije smiri i neka se sve oplode hvala curke na info nisam kod imala iskustva sa zenskim doktorom

  46. #746

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Pročitala sam sve postove u temi i s jedne strane su mi puuunooo pomogli a s druge strane otvorila su mi se neka nova pitanja... Kao što sam gore napisala, uskoro krećem sa prvim postupkom inseminacije. Bila sam kod doktorice Turudić, dogovorili smo se dva pokušaja inseminacije iduća dva ciklusa,ako to ne upali idemo na IVF. e sad slijede moja pitanja vezano za sam postupak... Vidjela sam da se puno spominju prohodni jajovodi i odsustvo bilo kakvih infekcija kao preduvjet inseminacije. Meni su krajem 2015. prilikom operacije polipa i ciste provjerili i prohodnost jajovoda (sve ok, bili prohodni) i napravili HSG. E sad, s obzirom da je to bilo prije godinu i pol, kako mogu biti sigurna da mi jajvodi nisu sada začepljeni, tj. zašto me doktorica nije poslala na to? Druga stvar, u rujnu mi je otkrivena ureaplasma, pila antibiotike i riješila to,ali zadnje briseve radila krajem 11. mjeseca. Iako su bili uredni , čudi me da me doktorica ipak nije poslala da ponovo radim bris? (mislim, nije da sam luda za tim da radim briseve, ali ono,preventivno? ja sam malo hipohonodar, pa si mislim šta ako se vratila ta bakterija)
    Doktorica mi je prepisala stimulaciju Femarom od 3.-7 dana ciklusa ,dvije na dan (u ponedjeljak krećem) i zaboravila sam pitati u koje vrijeme da pijem? Folikulometrija od 8-10 dana ali kako sam danas dobila mengu shvatila sam da mi ti dani padaju točno na vikend (subota, nedjelja, ponedjeljak...) Šta da radim, da idem u petak?? Ili još ranije? I vidjela sam da inseminacija može biti u prirodnom ili stimuliranom ciklusu, o čemu to ovisi? Šaljem i vrijednosti mojih hormona, možda je tu nešto što je ukazivalo na to da mi ovulacije nisu redovne. Horomone sam vadila 4. dana ciklusa kako mi je dr. T. rekla - LH: 5,3 (ref vrijednosti od 2,4- 12,6) FSH: 7,1 (ref. vrijednosti 3,5-12,5) , Prolaktin : 256 (ref. vrijednosti od 102 do 496) AMH: 8,7 (ref. vrijednosti od 4,1-58)
    Oprostite ako sam vas izbombardirala pitanjima, ali na samom sam početku pa je još puno nejasnoća..

  47. #747
    iva777 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    523

    Početno

    draga Holideja,s obzirom na veliki broj nedoumica i pitanja, moj savjet je da sutra nazoves u kliniku i prvo pitas sve sto te zanima.sto se tice vremena kad trebas popiti tablete , pogledaj da li ti pise na onom papiru koji su ti dali ( meni i je tamo pisalo) .na duhu traze briseve da ßsu uredni i ne stariji od godinu dana, a ako zelis uvijek ih mozes ponoviti.koliko znam folikulometrije rade i subotom , ali isto nazovi gore pa provjeri.na neka pitanja ti nemam odgovor, jedino vidim da ti je amh snizen, ali neznam u kojoj mjesri, mozda si zbog toga u stimuliranom.moras jednostavno pitati doktoricu sve sto te zanima jedino tako ces biti opustenija i sigurnija u ono sto radis! sretno!

  48. #748

    Datum pristupanja
    Feb 2015
    Postovi
    227

    Početno

    Holideja pokušat ću ti odg na sva pitanja. Prvo prohodnost jajovoda nema potrebe radit često, to nije baš bezazleno a i neće ti se jajovodi začepit tako brzo, brisevi ti vrijede godinu dana i zato te nije slala, s ureaplazmom se može ostat trudna samo onda ponavljaš razne testove i liječiš što treba. Ne brini, neće te slat svako malo na testove, opusti se po tom pitanju. Femaru pij ujutro i navečer, ili pitaj dr ak te to muči, poanta je da piješ uvijek u isto vrijeme. Ako ti dan ciklusa kad trebaš na uzv pada za vikend ideš u petak. Hormoni izgledaju ok, ali s femarim češ ovulirati sigurno a i možda dobit bolje folikule. Evo nadam se da će ti ovi odg pomoći barem dok to sve ne pitaš dr.

  49. #749

    Datum pristupanja
    Mar 2017
    Postovi
    44

    Početno

    Drage iva i laine,puno hvala na pomoci!drugi puta ću definitivno pitati sve info doktoricu ali sada stvarno nisam ni znala šta ne znam i šta trebam pitati

  50. #750
    MalaMa avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2011
    Postovi
    835

    Početno

    Iva kakvo je stanje?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •