Stranica 271 od 310 PrviPrvi ... 171221261269270271272273281 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 13,501 do 13,550 od 15499

Tema: Nakon transfera II

  1. #13501

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    8.11. ti? ne hvataju mi se sve poruke, neznam hoce li prethodnu staviti gdje sam vise pisala. tebi 6.11?
    Moraš skupiti određeni broj postova pa ce ti onda postovi odmah biti vidljivi... da, meni je transfer bio 6.11., imala sam fet pa možda zato sad nemam nikakvih simptoma jer je bilo bez hormonske terapije. Je li tebi ovo prvi transfer? Koji dan su ti vraćali?

  2. #13502

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Moraš skupiti određeni broj postova pa ce ti onda postovi odmah biti vidljivi... da, meni je transfer bio 6.11., imala sam fet pa možda zato sad nemam nikakvih simptoma jer je bilo bez hormonske terapije. Je li tebi ovo prvi transfer? Koji dan su ti vraćali?
    Meni su vratili 3 blastice stare 3 dana. Hormonska, i od transfera, ovaj put, prvi put, pod heparinom. Imam takvu napetost dole i tupe bolove, vec od 2-3dnt, nesto kao pms i kao da cu svaki cas procuriti. Ne cijelo vrijeme, ali vecinu dana. To me malo demoralizira... A psiholoski potpuno neuracunljiva

  3. #13503

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    .... da, meni je transfer bio 6.11., imala sam fet pa možda zato sad nemam nikakvih simptoma jer je bilo bez hormonske terapije. Je li tebi ovo prvi transfer?
    Inace, treci mi je put ivf. A tebi? Da, i ja mislim da nemas izrazenih simptoma jer ti je prirodno. Ja sam vec imala jednu prirodnu trudnocu i nista, ali bas nista nisam osjetila! Ni cice, ni bolove, ma nista... Tako da, ne brini

  4. #13504

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Meni su vratili 3 blastice stare 3 dana. Hormonska, i od transfera, ovaj put, prvi put, pod heparinom. Imam takvu napetost dole i tupe bolove, vec od 2-3dnt, nesto kao pms i kao da cu svaki cas procuriti. Ne cijelo vrijeme, ali vecinu dana. To me malo demoralizira... A psiholoski potpuno neuracunljiva
    Meni je ovo 1. fet nakon 1. i neuspješnog ivf. Ma svi ti bolovi i napetost su ti vjerojatno od hormona, ali vjerujem da psihički izluđuju. Ja sam isto promjenjivog raspoloženja, čas bih plakala čas bih se smijala. Sama sebi idem na živce. A kako su kod tebe već 3. dan blastice? Meni su isto vraceni trodnevni, ali osmostanični.

  5. #13505

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Draga Mardu, sad sam prosurfala i skuzila da ne mogu biti blastice 3. dan

  6. #13506

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Ne kuzim bss terminogiju, jos ucim.

  7. #13507
    Optimist avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2010
    Postovi
    4,284

    Početno

    Morule

  8. #13508

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Drage betočekalice, pridružuje vam se još jedna betočekalica koja kao manijak osluškuje svoje tijelo, moli za simptome, ali još ništa.
    Danas 5dpt, vraćena 2 trodnevna osmostanična.

    Nema žiganja, nema bolova, smećkarenja,ničega pa me malo to brine.

    Jedino na dan transfera, nekih 8 sati poslije sam na gaćicama vidjela najprije smećkastu mrlju poveću, i par puta poslije nakon piškenja mrvice krvi, al to pretpostavljam od transfera.

    Beta dr tjedan 22.11.,ako preživim do tada
    Curke ne znam da li ste vidjele moj post, bilo bi mi drago da se tipkamo i bodrimo

  9. #13509

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure sretno svima ~~~~~

    Flare kako si nova forumasica nakon 10 postova ce ti objave biti odmah vidljive a do tad ih osoblje prvo cita pa objave.
    Kod tebe su trodnevni embriji vraceni pa mozes i test napraviti ako zelis vec 8 ili 9 dan od transfera al neki super osjetljivi od 10 miu. Gravignost ultra, Geratherm ili Cyclo test.
    Kod mene su dvodnevni embriji vraceni i na 10 dan sam imala pozitivan test i betu u prvom postupku na 12 dan od transfera.

  10. #13510

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Draga Mardu, sad sam prosurfala i skuzila da ne mogu biti blastice 3. dan
    Da ne mogu biti blastice. Vec je optimist napisala da mogu biti morule. Ako jesu to je vrlo napredno za treci dan!! Dal ti pise sto na otpusnom pismu ili dal ti je biolog/ica sto rekli?

  11. #13511

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Flare sad citam na drugoj temi tvoj protokol. Kako to da si na AMH od 96 i gonalom od 150 i.j. i Femarom samo 3 jajne stanice dobila??? Dal su ti sto komentirali i rekli?

  12. #13512

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    @flare - sretno!! ti si kao i ja, danas bi ti trebao biti 6dpt trodnevnih zametaka? Gdje si bila na ivf?
    meni je, evo, sve do jutros, dakle od 2dpt do 5dpt bila takva napetost dole, kao pms. isto nista od spottinga. svako malo provjeravam hocu li uociti neku tockicu, i nista.. a opet, citam samo 1/3 trudnica su imale spotting... a jutros, kao da sam se ispuhala, nema vise ni pms simptoma, i cicke su manje osjetljive... i neznam vise sto da mislim. a valjda je to sve normalno i individualno. ali tko ce jos cekati betu..

    @LaraLana - ma da, krivo sam napisala, bili su trodnevni, mislim 2 6st, i 1 8st ili 10st, nisam sigurna.

    Cure, oprostite sto vas zbunjujem, ni sama jos ne kuzim terminologiju. ma bitno da nam se prime samo, pa bili blasti, morule, ili blastice.

  13. #13513

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Flare sad citam na drugoj temi tvoj protokol. Kako to da si na AMH od 96 i gonalom od 150 i.j. i Femarom samo 3 jajne stanice dobila??? Dal su ti sto komentirali i rekli?
    mozda je pcos.
    i ja imam pcos i jako visok amh. sa gonalom 150 sam imala od 1, max 3 js. evo sada je bio gonal 225 i dobila sam tek 5 js.

  14. #13514

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Draga LaraLana, hvala na pojašnjenjima.
    Obzirom da je 1.IVF dosta sam neupućena, sad kad sam ovo prošla pa to mogu reći.
    Nemam pojma točno, ali čitajući prije IVF-a, a uzimajući u obzir da smo sve različite , ja sam nekako u svojoj glavi protumačila da bi sa ovakvim AMH trebala imati puno folikula?! (opet ponavljam, možda sam neupućena pa pogrešno povezujem stvari).
    Na dan punkcije dok sam ležala onako da dođem k sebi, embriologica, biologica odnosno ona koja govori koliko ima JS, rekla je imamo 3. Samo na to je dr komentirala, to smo i htjeli. ?!!!
    E sad, ispravite me ako griješim, možda je poanta u mom,a prema njihovim riječima, teškom obliku PCOS-a. Dakle brdo malih folikula na jajnicima, pa su se bojali da jačom stimulacijom neće bit vodećih?! Stvarno ne znam.
    Što se tiče testova, uh, ne znam da li ću raditi prije 11,12dpt, užasno se bojim iskreno. Nemam apsolutno nikakvih simptoma pa me to dodatno obeshrabruje. Nada ne umire

  15. #13515

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    mozda je pcos.
    i ja imam pcos i jako visok amh. sa gonalom 150 sam imala od 1, max 3 js. evo sada je bio gonal 225 i dobila sam tek 5 js.
    Nije mozda...ima pcos i zato se upravo pitam sto se dogodilo. S takvim amh zene dobijaju 75 ili 100 i.j. i puno puno vise jajnih stanica.
    Kod vas obe onda mi nestu tu ne stima. ili nisu dobro postavljene dijagnoze ili su greske u laboratoriju za nalaz od AMH.
    Ja sam na AMH od 7 pmol na 150 i.j gonala od 5 dana ciklusa dobila 3 jajne stanice i 2 prekrasna embrija.

  16. #13516

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Flare ne znam al citam sad za tu Femaru. Ona rusi estrogen u organizmu pa mozda zbog toga tako slaba reakcija na rast folikula i mozda su onda upravo s tim sprijecili da bude puno folikula/hiperstimulacija. Zato je dr i komentirala "to smo i htjeli". Drugog objasnjenja nemam.
    Onda ako imas puno malih folikulica to je pcos!!!
    Sve u svemu sretno .

  17. #13517

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Cure, oprostite sto vas zbunjujem, ni sama jos ne kuzim terminologiju. ma bitno da nam se prime samo, pa bili blasti, morule, ili blastice. [/QUOTE]

    Sunshine, ja sam isto danima u početku proucavala terminologiju i jos uvijek nisam skroz sigurna sto se tice simptoma, kao sto si i sama rekla, nemaju sve cure spotting, kao ni neke druge simptome! Ja još uvijek isto nista ne osjecam, osim sto me i dalje svrbi koza, a jutros su mi jos i desni krvarili dok sam prala zube. Eto, kod mene sve nekakve cudne promjene...

  18. #13518

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Draga LaraLana, hvala na pojašnjenjima.
    Obzirom da je 1.IVF dosta sam neupućena, sad kad sam ovo prošla pa to mogu reći.
    Nemam pojma točno, ali čitajući prije IVF-a, a uzimajući u obzir da smo sve različite , ja sam nekako u svojoj glavi protumačila da bi sa ovakvim AMH trebala imati puno folikula?! (opet ponavljam, možda sam neupućena pa pogrešno povezujem stvari).
    Na dan punkcije dok sam ležala onako da dođem k sebi, embriologica, biologica odnosno ona koja govori koliko ima JS, rekla je imamo 3. Samo na to je dr komentirala, to smo i htjeli. ?!!!
    E sad, ispravite me ako griješim, možda je poanta u mom,a prema njihovim riječima, teškom obliku PCOS-a. Dakle brdo malih folikula na jajnicima, pa su se bojali da jačom stimulacijom neće bit vodećih?! Stvarno ne znam.
    Što se tiče testova, uh, ne znam da li ću raditi prije 11,12dpt, užasno se bojim iskreno. Nemam apsolutno nikakvih simptoma pa me to dodatno obeshrabruje. Nada ne umire
    Flare, dobro nam dosla... drago mi je da se povecava broj betocekalica dosta su ti cure toga napisale pa ti ja mogu samo reci da ti zelim da sto prije prođe ovo vrijeme do bete. To je stvarno jako stresan period i dani jako sporo prolaze.

  19. #13519

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Može biti jer ako se dobro sjećam, na 20dc prije početka IVF-a dr je komentirala ajme koliko folikula, pogotovo je šokirana bila jer su mi prilikom laparo radili i driling jajnika, pa je valjda očekivala bolju situaciju ..
    Sve u svemu sve ćemo zaboravit samo da ove dvije mrvice koje su sad samnom izdrže i ostanu kod mene <3 <3
    Danas 6dpt od simptoma ništa i dalje.,al nedam se

  20. #13520

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Cure, oprostite sto vas zbunjujem, ni sama jos ne kuzim terminologiju. ma bitno da nam se prime samo, pa bili blasti, morule, ili blastice.
    Sunshine, ja sam isto danima u početku proucavala terminologiju i jos uvijek nisam skroz sigurna sto se tice simptoma, kao sto si i sama rekla, nemaju sve cure spotting, kao ni neke druge simptome! Ja još uvijek isto nista ne osjecam, osim sto me i dalje svrbi koza, a jutros su mi jos i desni krvarili dok sam prala zube. Eto, kod mene sve nekakve cudne promjene... [/QUOTE]

    Mardu mene povremeno svrbu cicke Doduše moguće i od psihe , i jako rano se budim danas oko 6.

  21. #13521

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Mardu lijepe simptome imas
    Neke zene imaju puno simptoma a neke uopce ne pa tako da znate da sve ovisi od slucaja do slucaja.

    Flare to smedjkasto sto si imala par sati nakon transfera to je od katetera prilikom uvodjenja vjetojatno malo zagrebana sluznica. Nista strasno, dogadja se.
    Da ti je bilo par dana kasnije recimo 3,4 ili 5 dan od transfera to bi moglo upucivati na implantaciju embrija.

    Kod blastica se to zna dogoditi puno ranije...odmah dan nakon trasfera i tad je vjetojatno zapocela implantacija.
    Implantacija isto traje par dana. Kad zavrsi i kad se ugnjezdi dva dana nakon se moze vec ocitati na kucnom testu za trudnocu.
    Transfer je nulti dan i on se ne broji.
    Znaci ako je transfer bio 08.11. onda je 09.11. 1 dan nakon.

  22. #13522

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj flare prvotno napisa Vidi poruku
    Može biti jer ako se dobro sjećam, na 20dc prije početka IVF-a dr je komentirala ajme koliko folikula, pogotovo je šokirana bila jer su mi prilikom laparo radili i driling jajnika, pa je valjda očekivala bolju situaciju ..
    Sve u svemu sve ćemo zaboravit samo da ove dvije mrvice koje su sad samnom izdrže i ostanu kod mene <3 <3
    Danas 6dpt od simptoma ništa i dalje.,al nedam se
    Ja sam nakon ivf imala stvarno puno simptoma i eto nije uspjelo, tako da simptomi nisu garancija trudnoce...

  23. #13523

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ja sam u obe trudnoce imala simptome pms. Kao da cu svaki cas dobiti. Poceli su 4 dan nakon transfera.
    Grudi su mi tek kasnije bile osjetljive. U prvoj trudnoci sam se 6 ili 7 dan sva preznojila u noci.
    Eto to su moji simptomi bili.

  24. #13524

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    LaraLana, ja se stvarno nadam da je to to izluđuje me sto ne mogu prije uraditi betu ni test jer sam primila booster u nedjelju i sad moram cekati da izađe iz organizma.

  25. #13525

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    32

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu lijepe simptome imas
    Neke zene imaju puno simptoma a neke uopce ne pa tako da znate da sve ovisi od slucaja do slucaja.

    Flare to smedjkasto sto si imala par sati nakon transfera to je od katetera prilikom uvodjenja vjetojatno malo zagrebana sluznica. Nista strasno, dogadja se.
    Da ti je bilo par dana kasnije recimo 3,4 ili 5 dan od transfera to bi moglo upucivati na implantaciju embrija.

    Kod blastica se to zna dogoditi puno ranije...odmah dan nakon trasfera i tad je vjetojatno zapocela implantacija.
    Implantacija isto traje par dana. Kad zavrsi i kad se ugnjezdi dva dana nakon se moze vec ocitati na kucnom testu za trudnocu.
    Transfer je nulti dan i on se ne broji.
    Znaci ako je transfer bio 08.11. onda je 09.11. 1 dan nakon.
    LaraLana hvala na pojašnjenima, tako i računam, dan transfera kao nulti dan.
    Mardu, znam sve smo različite, netko ima netko nema simptoma, jasno

    Sjetila sam se još da je dr na dan transfera komentirala da je endometrij savršen, i kad je kateter izvukla rekla je vidite nema ničega, nikakve sukrvice.... a ovo par sati nisam se uopće prepala i znam da je to bilo od transfera.
    Curke imate potpuno pravo, dani užasno sporo prolaze :D K tome od 1dc pa do punkcije i transfera, sve ok, a od transfera nikako proć.

  26. #13526

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam u obe trudnoce imala simptome pms. Kao da cu svaki cas dobiti. Poceli su 4 dan nakon transfera.
    Grudi su mi tek kasnije bile osjetljive. U prvoj trudnoci sam se 6 ili 7 dan sva preznojila u noci.
    Eto to su moji simptomi bili.
    LaraLana, jesu ti bili konstantni ti simptomi, kao da ces svaki cas dobiti, ili su se povremeno tijekom dana pojavljivali? jesu li prestali nakon nekoliko dana, ili bas cijelo vrijeme?

    Evo, meni su poceli 2-3 dnt, trajali su cca do danas, danas slabije puno. Kako u prijasnjim neuspjesnim pokusajima nisam imala ama bas nikakve simptome, nadam se da ce ovaj put nesto biti, mozda. Mada, sve se mislim, to bas nista ne znaci, zar ne. U prvoj trudnoci, prirodnoj, ne sjecam se da sam ista imala od simptoma. Evo danas je zdravi lijepi djecak. Jesi ti trudna sada?

  27. #13527

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana, ja se stvarno nadam da je to to izluđuje me sto ne mogu prije uraditi betu ni test jer sam primila booster u nedjelju i sad moram cekati da izađe iz organizma.
    Ja npr.nisam mogla docekati kad cu test napraviti (luda zena) al nismo svi isti. Htjela sam sto prije znati.
    Dobro kod tebe je sad drugacija situacija.
    To je vjerojatno boster od 1500 i.j. To ti izadje iz organizma 4 do 5 dana.
    Mislim da je Latica ili kako se vec zove zbilja izuzetak i da joj se dogodilo da je test pozitivan bio a beta dan kasnije negativna.
    Ja sam primila 10 000 i.j. stop injekciju i dr je rekao da to izadje iz organizma za 9 do 10 dana.
    Cure sebi kupe vise onih jeftinih test trakica pa podju raditi testove tako oko 5 dana od boostera i gledaju dal tamni i vjerojatno bi i ja tako jer sam nestrpljiva.
    Al naravno ti napravi kako zelis.

    Bila je jedna forumasica di je sebi dan za danom dala booster od 1500 i.j. znaci 3 i 4 dan od transfera. 8 dan na vecer je prvi test radila koji je bio pozitivan....9 dan jos tamniji itd. Radilo se o dvodnevnim ili trodnevnim embrijima, to sam sad zaboravila.
    Tako da ima svakakvih slucajeva

  28. #13528

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Ovo sto je dan za danom zena sebi dala booster je greskom dala da se razumijemo!!!

  29. #13529

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    LaraLana, jesu ti bili konstantni ti simptomi, kao da ces svaki cas dobiti, ili su se povremeno tijekom dana pojavljivali? jesu li prestali nakon nekoliko dana, ili bas cijelo vrijeme?

    Evo, meni su poceli 2-3 dnt, trajali su cca do danas, danas slabije puno. Kako u prijasnjim neuspjesnim pokusajima nisam imala ama bas nikakve simptome, nadam se da ce ovaj put nesto biti, mozda. Mada, sve se mislim, to bas nista ne znaci, zar ne. U prvoj trudnoci, prirodnoj, ne sjecam se da sam ista imala od simptoma. Evo danas je zdravi lijepi djecak. Jesi ti trudna sada?
    Jesu konstantno su mi bili ti bolovi sve do 8 dana. 9 dan apsolutno nista i bilo mi je cudno pa sam iz tog razloga napravila test 10 dan. Bolovi su se opet nakon par dana vratili i trajali do iza 12 tjedana trudnoce.
    Ja sam nedavno rodila svoju drugu srecicu ❤

  30. #13530

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja npr.nisam mogla docekati kad cu test napraviti (luda zena) al nismo svi isti. Htjela sam sto prije znati.
    Dobro kod tebe je sad drugacija situacija.
    To je vjerojatno boster od 1500 i.j. To ti izadje iz organizma 4 do 5 dana.
    Mislim da je Latica ili kako se vec zove zbilja izuzetak i da joj se dogodilo da je test pozitivan bio a beta dan kasnije negativna.
    Ja sam primila 10 000 i.j. stop injekciju i dr je rekao da to izadje iz organizma za 9 do 10 dana.
    Cure sebi kupe vise onih jeftinih test trakica pa podju raditi testove tako oko 5 dana od boostera i gledaju dal tamni i vjerojatno bi i ja tako jer sam nestrpljiva.
    Al naravno ti napravi kako zelis.

    Bila je jedna forumasica di je sebi dan za danom dala booster od 1500 i.j. znaci 3 i 4 dan od transfera. 8 dan na vecer je prvi test radila koji je bio pozitivan....9 dan jos tamniji itd. Radilo se o dvodnevnim ili trodnevnim embrijima, to sam sad zaboravila.
    Tako da ima svakakvih slucajeva
    Ma rado bih ja napravila test, ali me strah da ne bude lazno pozitivan. Mozda u subotu napravim,to ce mi biti 5. dan od boostera pa valjda ce biti relevantan rezultat...

  31. #13531
    željkica avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    3,821

    Početno

    Mardu, krvarenje desni je dobar simptom!!! Ja bi uvik 12 dnt radila test.

  32. #13532

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Pozdrav Sunshine610 i flare, dobrodosle! Kad smo kod simptoma meni je ovaj put u fet-u bilo puno manje simptoma nego u svjezem ivf transferu, tad mi je bilo sve zivo, od lagane temperature do svakakvih probadanja dolje, napuhnutosti, implantacijsko krvarenje itd, ovaj put samo neka zgaravica i tu i tamo par kapilarica krvi nakon utrogestana. Nista drugo. Danas ponovila betu 15. Dnt 3850, sad sam jos malo mirnija.

  33. #13533

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Cestitam Pinky!!

  34. #13534

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj željkica prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu, krvarenje desni je dobar simptom!!! Ja bi uvik 12 dnt radila test.
    A evo ne znam više sto je simptom, a sto nije i koji je obecavajuci, a koji ne odlucila sam uraditi test u subotu pa cemo vidjeti....

  35. #13535

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    A evo ne znam više sto je simptom, a sto nije i koji je obecavajuci, a koji ne odlucila sam uraditi test u subotu pa cemo vidjeti....
    Mardu, jedva cekam subotu i tvoj test, i nekako imam osjecaj da ce ti uspjeti, da ce biti pozitivan! Mozda zato jer ti je drugacije nego prije kad nije uspjelo.

    Ja sam pocela luditi od nestrpljenja, vise neznam sto da mislim. Jucer sam bila zabrinuta zbog simptoma kao pms, danas vise nemam nikakvih simptoma, osim povremenog probadanja... sad me pocelo i to muciti, zasto je sad pak prestalo? Pa se mislim, mozda se nije zakacilo, pa je eto sve splasnulo. Ma, probat cu ni ne misliti vise previse o svemu. A tek je 6dpt i jos trebam bar 7 dana cekati. Kako uopce prezivjeti ovaj period?

  36. #13536

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure samo hrabro dalje....lijepe simptome imate!

  37. #13537

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo hrabro dalje....lijepe simptome imate!
    Hvala ti LaraLana na podrsci!

  38. #13538

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu, jedva cekam subotu i tvoj test, i nekako imam osjecaj da ce ti uspjeti, da ce biti pozitivan! Mozda zato jer ti je drugacije nego prije kad nije uspjelo.

    Ja sam pocela luditi od nestrpljenja, vise neznam sto da mislim. Jucer sam bila zabrinuta zbog simptoma kao pms, danas vise nemam nikakvih simptoma, osim povremenog probadanja... sad me pocelo i to muciti, zasto je sad pak prestalo? Pa se mislim, mozda se nije zakacilo, pa je eto sve splasnulo. Ma, probat cu ni ne misliti vise previse o svemu. A tek je 6dpt i jos trebam bar 7 dana cekati. Kako uopce prezivjeti ovaj period?
    Hvala ti sto tako mislis. Naravno da se i ja nadam pozitivnom ishodu, ali isto tako sam i u strahu od moguceg neuspjeha....jos samo dva dana i znat cu na cemu sam...
    Potpuno te razumijem sto se tice stalnog analiziranja i osluskivanja situacije. Sve znamo da bismo se trebale opustiti i ne razmišljati o tome, ali to je nemoguće.
    Ja sam nakon proslog transfera radila pa mi je vrijeme brze proslo. Sad ne radim i na razne nacine pokusavam ispuniti dan. Ono sto me najvise zaokupi i odmakne misli je rjesavanje križaljki pa eto, mozda sam nekome dala ideju :D

  39. #13539

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj LaraLana prvotno napisa Vidi poruku
    Cure samo hrabro dalje....lijepe simptome imate!
    Hvala na podijeljenom iskustvu i podrsci.

  40. #13540

    Datum pristupanja
    Apr 2013
    Postovi
    1,756

    Početno

    Cure ❤❤

  41. #13541

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Citiraj Mardu prvotno napisa Vidi poruku
    Potpuno te razumijem sto se tice stalnog analiziranja i osluskivanja situacije. Sve znamo da bismo se trebale opustiti i ne razmišljati o tome, ali to je nemoguće...
    Bas tako, ono ocekujes pozitivno, ali opet neki strah od razocaranja! Zadnja dva puta bila sam totalno opustena, uopce nisam mislila o tome, kao da mi je i svejedno bilo na neki nacin... uzivala sam u mozebitnoj trudnoci... pa eto nista nije bilo. Nema pravila.

  42. #13542

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Mardu tvoji simptomi zvuce obecavajuce! Nadam se da ces u subotu imati jedan debeli plusic

  43. #13543

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Mardu tvoji simptomi zvuce obecavajuce! Nadam se da ces u subotu imati jedan debeli plusic
    Hvala pinky pie! Samo da se ne razočaram...

  44. #13544

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Znam kako se osjecas, zelimo se nadati, vjerovati u uspjeh ali tu je opet strah od razocarenja i sve je to toliko izvan nase kontrole. S druge strane ojacas i prolazis bitke koje nikad nisi ni znala da mozes. Vjerujem da ce biti sve 5!

  45. #13545

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Znam kako se osjecas, zelimo se nadati, vjerovati u uspjeh ali tu je opet strah od razocarenja i sve je to toliko izvan nase kontrole. S druge strane ojacas i prolazis bitke koje nikad nisi ni znala da mozes. Vjerujem da ce biti sve 5!
    Upravo tako! Baš sam si jutros rekla: bit ce sto treba biti, nije u mojoj moci. Osjecaji su, naravno, pomijesani i smjenjuju se stalno, ali valjda se covjek s vremenom nauci s tim boriti...meni bude lakse kad pomislim koja ce biti "nagrada"...

  46. #13546

    Datum pristupanja
    Sep 2018
    Postovi
    23

    Početno

    Cure zelim vam svu srecu na svijetu i javljajte novosti

  47. #13547

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj pinky pie prvotno napisa Vidi poruku
    Cure zelim vam svu srecu na svijetu i javljajte novosti ������
    Hvala!

  48. #13548

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    Hvala Pinky i LaraLana na podrsci!

  49. #13549

    Datum pristupanja
    Nov 2018
    Postovi
    59

    Početno

    @Mardu, kako si danas? sto ima novoga kod tebe?
    @pinky pie, kako tebi napreduje trudnoca?

    Ja danas 7dnt, dobro se osjecam, simptomi i dalje kao pms, samo slabijeg intenziteta, cicke otecene.. i da, afte u ustima, a inace ih nikad nemam. jos 7 dana do trenutka istine i neznam hocu li izdrzat i ranije napravit kucni test
    Posljednje uređivanje od Sunshine610 : 16.11.2018. at 10:07

  50. #13550

    Datum pristupanja
    Jun 2018
    Postovi
    194

    Početno

    Citiraj Sunshine610 prvotno napisa Vidi poruku
    @Mardu, kako si danas? sto ima novoga kod tebe?
    @pinky pie, kako tebi napreduje trudnoca?

    Ja danas 7dnt, dobro se osjecam, simptomi i dalje kao pms, samo slabijeg intenziteta, cicke otecene.. i da, afte u ustima, a inace ih nikad nemam. jos 7 dana do trenutka istine i neznam hocu li izdrzat i ranije napravit kucni test
    Dobro sam, osim sto me probava mucila par dana, vjerojatno od utrogestana. sutra cu raditi test, bit ce 11.dnt i 5. dan nakon boostera. Meni tvoji simptomi zvuce obecavajuce i ja bih na tvom mjestu u ponedeljak napravila test

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •