Pokazuje rezultate 1 do 39 od 39

Tema: Što sa smrzlićima nakon 5 godina?

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2013
    Postovi
    81

    Početno Što sa smrzlićima nakon 5 godina?

    Izdvojeno s teme Potpomognuta na Vuku Vrhovcu
    nemam pojma, zasto polustimulirani, vjerovatno zasto sto me je soc radnica na vv bacila bubu, sa svojom spikom da razmislim jel zelim zamrzavati embrije, s obziromd a s e oni ne mogu unistavati, da hzzo placa prvih 5 godina cuvanje smrzlica a da onda mi preuzimamo plaćanje... jel zna netko koliko to kosta?? da ako dobijem blizance recimo u prvom postupku i imam vec jedno dijete jel zelim jos djece ?? kao d ao svemu razmislim... hodala sma zg i glava mi je bila ko balon, nisam znala sta da vise mislim, a posebice jos kad je pocela o tome da je moguce donirati embrije a da to djete ima rpavo znati tko su mu roditelji.... potom sam citala na forumu, sve te mogucnosti oplođivanja, neoplođivanja, losih js, nemogucnostima implantacije itd... pa sam skuzila kako je sve to tesko i rpoblematicno i kako je sve to pitanje lutrije... tak da ne znam sta bi dr predlozio, al ne zelim samo postupak na femari a prirodanjak nikako, ne znam hoce li dr uvazit moje zelje????i imas li mogucnost ga nesto pitati i predloziti??
    Posljednje uređivanje od Argente : 08.02.2014. at 22:52 Razlog: dodavanje tumač-citata

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •