Pokazuje rezultate 1 do 50 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    71

    Početno

    Nemojte se smijati al ja uvjek imam neko novo pitanje, al mislim se bolje pitati nego da nešto krivo napravim
    Danas sam bila na VV,dr me pregledala sve ok, idemo na FET , i propisala mi je tabletice estrofema, 3*1 kom.
    Nisam ih nikad do sad uzimala, i zanima me jel ih netko koristio...jer one su zapakirane u onoj maloj okrugloj kutijici
    sa označenim danima u tjednu ( slično kao kontrac. pil.).. to me zbunilo, mislila sam da su zapakirane kao i sve ostale
    tablete. Ja njih bez obzira na to pakiranje uzimam 3 komada po danu??? Oprostite na zbunjenosti

  2. #2
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    Citiraj dalmatinka1983 prvotno napisa Vidi poruku
    Nemojte se smijati al ja uvjek imam neko novo pitanje, al mislim se bolje pitati nego da nešto krivo napravim
    Danas sam bila na VV,dr me pregledala sve ok, idemo na FET , i propisala mi je tabletice estrofema, 3*1 kom.
    Nisam ih nikad do sad uzimala, i zanima me jel ih netko koristio...jer one su zapakirane u onoj maloj okrugloj kutijici
    sa označenim danima u tjednu ( slično kao kontrac. pil.).. to me zbunilo, mislila sam da su zapakirane kao i sve ostale
    tablete. Ja njih bez obzira na to pakiranje uzimam 3 komada po danu??? Oprostite na zbunjenosti
    Da

  3. #3
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ako nikoga necu dobiti na tel.dal mogu samo doci gore 3dc dal .e budu htjeli primiti???? Ne pisi da trebam zvati nego samo kontrola 3dc

  4. #4
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Eto narucili meza cetvrtak ali kod drugog dr.ili doktorice.... Nadam se da taj drugi nece opet otkazati postupak ?????? I nadam se da sve vidi se u kompjut kaj smo sa doktoricom dogovorili se... I da necu biti prebacena za iduci mjesec... Pa mogu krenuti u postupak sa dr.doktorom a kasnije nastaviti sa svojom doktoricom

  5. #5
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    cure, dal imao tko cistu i odgoden bio postupak???? i kako bilo iduci mjesec dal nestala ili ne????? hvala

  6. #6
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    cure, dal imao tko cistu i odgoden bio postupak???? i kako bilo iduci mjesec dal nestala ili ne????? hvala
    Meni nekoliko puta. Ne sjećam se koliko točno, al kod mene je to bilo normalno. Uvjek bi pukle s mengom pa sam u postupak išla idući cikus.


    Čak i zadnji postupak je zeznula cista koja je počela naglo rasti 10 dc.
    Bili smo krenuli u čisti prirodnjak pa kao što bude bude,i cista ljepo mirovala al od 10 do 14dc narasla oko 10mm i odustali.

  7. #7
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Cure pozdrav!!!! Tko imao iskustvo sa duphastonom???? Dal nakon njega nestala cista???? Hvala

  8. #8
    Zenii avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Lokacija
    (Slavonija u srcu)
    Postovi
    758

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure pozdrav!!!! Tko imao iskustvo sa duphastonom???? Dal nakon njega nestala cista???? Hvala
    Meni je cista nestala nakon jedne terapije duphastonom.
    Držim fige da je se i ti brzo riješiš

  9. #9
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    dal mogu u sub.doci kao 3dc??????

  10. #10
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozzz. Moze pomoc nisam stigla pitati sestra danas... Formular koji treba uvjeriti skroz gornja crta kaj tamo trebam napisati???? Gdje pise navesti vrsu postupka i podrijetlo spolnih stanica odnosno zametaka .... Hvala na odg

  11. #11
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozzz... Cini se ovaj mjesec opet nista od postupka.... Muz zamrznuo sjeme potpisao tamo da je to za MPO postupak ali sestre mi dali formular za ovjeru a muz mi je u njemacki.... To kaj ja ovjerim to nece vrijediti a muz ne moze doci zbog posla... Potpisao se on na formularu ali ne moze bez njega

  12. #12
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Pozdrav cure,tko ima kakvo iskustvo sa klomifenom????? Nekako mi strah da necu uopce imat jajne stanice od njega.....

  13. #13

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    84

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure,tko ima kakvo iskustvo sa klomifenom????? Nekako mi strah da necu uopce imat jajne stanice od njega.....
    Ljube, ja bila u sva 4 postupka na klomifenu i nema pravila:
    1.put na 2 dnevno 5d - imala 3 j.s.
    2. i 3. put na 1 dnevno 5d - 2 folikula (bio AIH pa ne znam dal bilo j.s.)
    4.put na 3 dnevno 5d - 1 folikul i 1 j.s.

  14. #14
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    bubekica,lijep pozdrav... decapeptyl za kaj se koristi koji njegovi funkciji?????

  15. #15
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    pozdrav cure, eto vracam opet ja kod vas... nista od T i krecimo u novi pobjede... danas vadila betu i lijepa nula... i par sata nakon toga dobila sam M.....

  16. #16
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    pozdrav cure, eto vracam opet ja kod vas... nista od T i krecimo u novi pobjede... danas vadila betu i lijepa nula... i par sata nakon toga dobila sam M.....
    Ljube jako mi je žao, jako sam vjerovala da će kod tebe biti usjeh od prve.....

  17. #17

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    MB21 Nisam ti odgovorila na tvoje pitanje,trenutno zivim u Zagrebu i vjerovatno cu jos dugo ostati ovdje.Inace sam ti blizu ( VU ),vidim da si ti iz Osijeka.

  18. #18
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    MB21 Nisam ti odgovorila na tvoje pitanje,trenutno zivim u Zagrebu i vjerovatno cu jos dugo ostati ovdje.Inace sam ti blizu ( VU ),vidim da si ti iz Osijeka.
    Jesam, iz Osijeka sam. Nalazi hepatitisa i hiv-a ti vrijede mislim 2 godine, ako uđeš odmah u postupak, možda s njima i proguraš Imaš li test prohodnosti jajovoda?
    Imaš ti već sa svime dosta iskustva i strpljenja, samo pozitivan stav i bit će sve drugačije. Želim ti svu sreću!

  19. #19
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    pozdrav, danas nije bilo transfera... transfer ce biti u subotu 5dan..

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2016
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav cure !

    imam pitanje za cure koje ste ponavljale postupke na VV ...
    Bila sam u postupku u 2mj ,nije uspio !
    Napravila sam malu stanku da se psihički pripremim na novi postupak ! sad me zanima dal da napravim papu i briseve prije postupka ?
    mislim nove ... jer od pape ima od 9mj prošle godine ,a briseve sam radila u 12 mj..

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    336

    Početno

    Citiraj lalatia prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav cure !

    imam pitanje za cure koje ste ponavljale postupke na VV ...
    Bila sam u postupku u 2mj ,nije uspio !
    Napravila sam malu stanku da se psihički pripremim na novi postupak ! sad me zanima dal da napravim papu i briseve prije postupka ?
    mislim nove ... jer od pape ima od 9mj prošle godine ,a briseve sam radila u 12 mj..
    Briseve svakako trebaš ponoviti, oni u pravilu vrijede 6 mjeseci, a i papu bi mogla jer mi se čini da ona vrijedi godinu dana pa bi bolje da imaš svježi nalaz za 9. mjesec.
    Dok sam išla na VV tako mi je savjetovala doktorica Jukić.

  22. #22

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    1

    Početno

    Dogovorila sam se javiti dr.za histeroskopiju..zovem jedan dan ne javlja se,sestra kaže uzet če me broj i prenjet joj da se javi.Medjutim nista i tako zovem je i zovem i niš.Onda sam preko veze upala na dogovor za zahvat u drugoj bolnici.Bas sam razočarana izborom bolnice.Da li netko zna koliko se čeka nalaz hormona ?Iduči mjesec moram ih vaditi. A ZA HISTEROSKOPIJU dobila sam tonu nalaza za izvaditi...

  23. #23

    Datum pristupanja
    Oct 2019
    Postovi
    37

    Početno Muke po Vuk Vrhovcu

    Ušla sam u proces prije godinu i pol dana, prvo nisu bili dobri nalazi cervikalnih briseva, izgubila 2 mjeseca, zatim visok tsh i otkrili mi hashimoto, čekala pregled kod njihovog endokrinologa i uzimala terapiju, na to sam izgubila 3 mjeseca, zatim otkrili polip i dogovarali i odgađali operaciju koja je na kraju obavljena opet izgubila 3 mjeseca, zatim propujivanje jajovoda, dodatnih 3 mjeseca, jer nisam mogla s mengom uskladit termin a samo ih par primaju na dan, u 6 mj nakon propuhivanja doktor mi kaže javite se za mpo no bilo im je prekasno, ošli na godišnji, došla u 8 mj. Kaže doktorica u 9mj idemo u postupak ja sretna napokon Bože će do toga doći, no zovem i ništa, zovem i ništa, kraj je 10mj i s kužim da mi pola nalaza više ne vrijedi, sad žurim privatno obavljati papu i cervikalne briseve jel se nadam da ću ući napokon u postupak još ove godine. Toliko o mukama koje prolazim a vjerujem kako nisam jedina

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok, trebala bi ići na potpomognutu oplodnju poslije Nove godine. Zanima me hoce li me odbiti zbog viška kilograma, moj ginekolog mi nije prigovarao. Čitala sam na drugim forumima da znaju zezat zbog kg

  25. #25

    Datum pristupanja
    Dec 2019
    Postovi
    18

    Početno

    Bok, trebala bi ići na potpomognutu oplodnju poslije Nove godine, zanima me da li ce me odbiti zbog viška kilograma

  26. #26
    Osoblje foruma Inesz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2011
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,133

    Početno

    Citiraj Bluenina21 prvotno napisa Vidi poruku
    Bok, trebala bi ići na potpomognutu oplodnju poslije Nove godine, zanima me da li ce me odbiti zbog viška kilograma
    Lijecnica bude evaluirala cjelokupni tvoj zdravstveni status.
    Moguće je da ako si mlađa i s pretilošću da ti da preporuke za smanjenje tjelesne mase kako bi imala veće izglede za ostvarivanje trudnoće, zadržavanje trudnoće i veće izglede za rođenje zdravog djeteta.

    Također, zdrav raspon tjelesne mase vel8ki je doprinos zdravlju žene u trudnoci.
    Razgovaraj o svemu sa svojom lijecnicom.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •