Vec duze vrijeme me muci disanje...

Neznam ni sama kako bi opisala jer sto god kazem doktorici ne shvaca me ozbiljno i naravno ne poduzima nista....

Cesto imam napadaje svog kako bi ja nazvala "ne disanja"...kod mene se javlja problem da nemogu udahnut "punim plucima" a onda pokusavam dugotrajnim zjevanjem ili prisilnim udahom udahnut do kraja..
Znaci nemogu rec da se gusim ali imam osjecaj da kada zelim posteno udahnuti dodem do nekog "zida" i nemogu posteno udahnuti tj.do kraja...
Najgore mi je u noci jer imam osjecaj mi nesto stoji na prsima pogotovo dok lezim...

Prije koju godinu doktorica me napokon poslala na spirometriju no problem je taj sto dok sam docekala pregled u meduvremenu sam "prodisala"kako treba i nalaz je bio ok...

Sljedeci put sam isla opet k njoj...zakljucila je da ja normlano disem pa me nije slala na nista...

Onda sam odustala od odlaska k doktorici i borila sam se sama s time pokusavajuci zakljuciti od cega mi to dode...kada me uhvati zna me uhvatiti samo na dan-dva a ponekad po tjedan i vise...

Proslu jesen me uhvatilo zbilja dugo i opet sam osla doktorici da bi sve prepisala stresu i dala mi je ventolin (iako nisam bas sigurna zasto njega) nije mi pomogo pa sam odlucila na svoju ruku kupiti prirodne tablete za smirenje (iako bisam bila ni najmanje pod stresom) i to mi je nekako proslo...

Nakon toga ponavljalo se u par navrata kratko no nisam reagirala odlaskom opet doktorici...

Sve dok jucer nisam vise mogla izdrzati jer vucem to svoje "ne disanje"unazad vise od dva tjedna...iscrpljenja sam od borbe za dahom...utjece mi na raspolozenje i opce ne funkcioniram...

Sada sam i u 6mj.trudnoce pa je doktorica zakljucila da ja i dalje protocno disem i da je "krivac"beba...ok ,da mi se to desava prvi put shvatila bi ali i prije trudnoce sam imala problem...

Ovaj me put poslala ponovno na spirometriju (u petak sam narucena) i poslala me da napravim kompletnu krvnu sliku ...i ovaj put si nekako mislim da ce sve biti ok...

Onda u cemu je problem?
Dal trebam sama trazit kakvu pretragu?...

Nisam tip osobe koja leti doktorima stalno,ja neznam kada sam zadnji put uopce bila kod doktorice za nesto (ne ukljucujuci to disanje)...

Inace sama doktorica je sva neka cudna...kada sam joj jucer dosla prvo me pitala sto to nisam mogla svom ginekologu rec jer on me sada vodi i da me moze slati na pretrage kako i ona...i jos mi preporucila da trazim ginekologa da mi prepise normabel ...wtf????...zaista neznam cemu...