Pokazuje rezultate 1 do 50 od 232

Tema: Što ste s djecom gledali u kinu?

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    ja sam prije malaca išla odspavati, da ne bih zaspala u kinu
    al nije bilo potrebe
    meni su super
    ok ja sam inače fan crtića
    rekla sam svojoj da sam ja išla s njom na crtiće kad je bila mala, sad će ona samnom ići
    i obožavam malce
    a vjerojatno nisam ni prezahtjevna publika
    uglavnom malci su

  2. #2
    Peterlin avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    32,286

    Početno

    Citiraj aleksandra70vanja prvotno napisa Vidi poruku
    ja sam prije malaca išla odspavati, da ne bih zaspala u kinu
    al nije bilo potrebe
    meni su super
    ok ja sam inače fan crtića
    rekla sam svojoj da sam ja išla s njom na crtiće kad je bila mala, sad će ona samnom ići
    i obožavam malce
    a vjerojatno nisam ni prezahtjevna publika
    uglavnom malci su
    I moj E. je rekao da su malci dobri. Moj L. nije fan od crtića niti je ikada bio.

    A sad ću priznati jednu groznu stvar - bila sam zadnji put s djecom u kinu prije desetak i više godina, tri puta: prvi-zadnji-i nikad više. Ne podnosim razglas i ozvučenje u kinu, baš mi je to užasno. MM se redovno žrtvovao, a zadnje vrijeme djeca uredno idu sa svojim društvom (tj. svaki sa svojim društvom, tek rijetko zajedno) i to je to. Ja sam odahnula.

  3. #3
    tangerina avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Lokacija
    Split
    Postovi
    8,742

    Početno

    Citiraj Peterlin prvotno napisa Vidi poruku
    I moj E. je rekao da su malci dobri. Moj L. nije fan od crtića niti je ikada bio.

    A sad ću priznati jednu groznu stvar - bila sam zadnji put s djecom u kinu prije desetak i više godina, tri puta: prvi-zadnji-i nikad više. Ne podnosim razglas i ozvučenje u kinu, baš mi je to užasno. MM se redovno žrtvovao, a zadnje vrijeme djeca uredno idu sa svojim društvom (tj. svaki sa svojim društvom, tek rijetko zajedno) i to je to. Ja sam odahnula.

    sad tek vidim ovo
    moj sin ima ogroman problem s tim, zato neće ni u igraonice ni u kino, a već sad većina njegovih prijatelja slavi rođendane u kinu i mcdonaldsu (6-7 godina) boji se čim vidi da netko pali cd player da će bit preglasno, iako kad on doma upali neke svoje pjesme na youtube to ne bude ništa tiše.
    a ja sam se baš veselila kad će doći do dobi da idemo skupa gledat crtiće. gledamo ih doma, ali nije mi to to

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •