Stranica 7 od 15 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 301 do 350 od 730

Tema: Prvašići 2017/18

  1. #301
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    sve će pisati na internetu i školi najkasnije idući petak
    Da, najkasnije u petak . Pa nista ni ne kupujem.

    Zapravo me isto vise muci odjeca i obuca, sve mu je malo... A uvijek mi je tesko mu kupiti, nista mu ne pase, sve ili malo ili veliko... S tim se moram pozabaviti. Valjda ce biti jos malo toplo. Je l se moze u skolu u kratkim hlacama? Je l to ko ured pa da ne mozes?

  2. #302
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    nemoj očekivati da će bit popis stvari na školi, nego popis razreda i kad treba doći prvi dan u školu, na to sam mislila

    u biti u školu možeš doć u hlačama ispod koljena, majce može kakve hoće ( osim da se vidi pupak i gola leđa)

  3. #303
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    A tek ja... Nista, bas nista.
    Jedino torba koju smo dobili od frendice i koja je negdje u garazi.
    Mozda da ju nadjem i vidim treba li ju oprati?

    Prvo dijete u skoli i gledam sto vi spominjete kutiju za likovni i cudom se cudom o cemu pricate.

    Kad sam dosla u lipnju na upise donijela rodni list, "to cete u rujnu".
    Hocete nam dati neki popis? U rujnu.
    Kad moram reci hoce ici u boravak ili ne? U rujnu.

    Druge dvije skole u okolici imale roditeljski, stavili popis djece, dobili popis sto kupiti...
    Ja cekam rujan

    Ne znam ni kad treba doci prvi dan, jos nikakve obavijesti
    I kod nas tek danas na netu obavijest kad je priredba.Ostalo -nis ne znamo.

  4. #304
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ma da, kuzim Jelena, nece biti popis stvari... Kad bude...

    Ok, mogu hlace ispod koljena

  5. #305
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Popis će bit ili prvi dan ili kad će biti sastanak. Bit će izvješene popis klinaca po razredima to će biti najkasnije do idućeg petka stavljeno obavezno na školu, a neke škole stave i na web pa brišu nakon par dana kad počne skola

  6. #306
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Citiraj Joss prvotno napisa Vidi poruku
    I kod nas tek danas na netu obavijest kad je priredba.Ostalo -nis ne znamo.
    I kad je ujutro ili popodne?

  7. #307
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Ovaj popis koji smo mi dobili na upisu je dan prvi put, nikad nije bio roditeljski prije škole bar ne u našoj školi, nego prvi tjedan bude. Ali računa da je naša škola mlada nije još ni u pubertetu

  8. #308
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    kod nas jos od pocetka 7.mjeseca stoji popis stvari za prvi razred, kad je priredba, kad ostali razredi pocinju, kad se podizu udzbenici
    nema samo popisa razreda
    nije mi pomoglo da nabavim stvari na vrijeme

  9. #309
    mašnica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Postovi
    4,334

    Početno

    Kod nas je samo popis djece u 2razreda i kupnja startasica. Ne znamo nista ni o biljeznicama to ce navodno reci prvi dan.

  10. #310

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,728

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    Ma da, kuzim Jelena, nece biti popis stvari... Kad bude...

    Ok, mogu hlace ispod koljena
    meni kratke hlače nisu za školu

  11. #311
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Ispod koljena hlače jesu, ko i sos kod cura

  12. #312

    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    zg
    Postovi
    1,368

    Početno

    Meni jesu kratke hlacke za skolu
    Kad je vruce, tam krajem godine, svi su u kratkim hlacama ionako
    Kaj vasi nisu?

  13. #313
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Naravno da jesu, čak je koji put i veliki iso tak u školu, mada je bezveze da cure mogu kak hoću a dečki bi trebali bit u dugom

  14. #314
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Zakaj kratke hlače nisu za školu?

    Andiko kaj tvoja djeca na 30 stupnjeva idu u dugome u školu? Stvarno? Pa zakaj?

  15. #315
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Po meni sve kaj službeno može biti za crkvu dobro je i za školu.

  16. #316

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,728

    Početno

    Citiraj LolaMo prvotno napisa Vidi poruku
    Zakaj kratke hlače nisu za školu?

    Andiko kaj tvoja djeca na 30 stupnjeva idu u dugome u školu? Stvarno? Pa zakaj?
    da, idu u dugim tank hlačama i majicama kratkih rukava... ne znam...ne mogu se cjepit od toga. nekak mi je preopušteno. Isto kako se ja ne mogu zamislit da nosim majicu na bretele na posao da je ne znam kak toplo. Moraju bit krakti rukavi,,, Pitala sam malog i rekao je da nitko u razredu nije u kratkim hlačama.

  17. #317
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Moje starije dijete zajdno sa cijelim 8. razredom je islo u lipnju cijelo vrijeme u kratkim hlacama.
    Ekipa je i na svecanu posjelu dosla u kratkim hlacama . Nema klime u skoli.
    Tako da uopce ne bih dvojila poslati malo dijete u kratkim hlacama u skolu.
    Posljednje uređivanje od sirius : 27.08.2017. at 08:27

  18. #318
    kinder avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    2,341

    Početno

    I moji su decki isli u bermudama (dizina iznad koljena) u skolu. Stariji, sada maturant u hlacicama od trapera ili platna, a mladi sada 6. razred u pamucnim hlacama. U skolama je strasno vruce, rijetko gdje je prostor klimatiziran.

    Poslano sa mog LG-H850 koristeći Tapatalk

  19. #319
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Uh, dobro onda.
    Moj sada kreće u prvi razred, nadam se da neće biti jedini u kratkim hlačama LOL
    Još jedno pitanjce.. kaj su vam klinci nosili kao papuče?

  20. #320
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Andiko pošalji ti njega u kraćim hlačama, pa ćeš vidjet kak sutradan će pol razreda doc isto. Ovo o bratelama mi nije u istoj kategoriji, ujedno tak se ne bi smjelo u crkvu.
    Moj je sad bio na tečaju njemačkog veli samo kad je bilo jako hladno da su bili u skroz dugackom

  21. #321
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,374

    Početno

    Meni su bermude isto ok. Moj je nosio lagane tenisice kao papuče.

  22. #322
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Kod nas nikakav roditeljski, samo obavijest na netu da je priredba u 17. Ne znamo ni razrede, ne znam jel nose papuče, da li da ih kupujem? Ništa ne znam. U utorak bi ona trebala normalno u dnevni boravak, a kako ima alergiju na lješnjak i adrenalinsku inekciju ne znam kako će to izgledati. Kaj ću u utorak ujutro učiteljici na vratima objašnjavati kako se korisiti i šta je i da joj slučajno ne da linoladu za doručak.
    Sve mi je to malo bezveze. Ono pa i kod upisa u vrtić smo imali sastanak prije.

  23. #323

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,150

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nikakav roditeljski, samo obavijest na netu da je priredba u 17. Ne znamo ni razrede, ne znam jel nose papuče, da li da ih kupujem? Ništa ne znam. U utorak bi ona trebala normalno u dnevni boravak, a kako ima alergiju na lješnjak i adrenalinsku inekciju ne znam kako će to izgledati. Kaj ću u utorak ujutro učiteljici na vratima objašnjavati kako se korisiti i šta je i da joj slučajno ne da linoladu za doručak.
    Sve mi je to malo bezveze. Ono pa i kod upisa u vrtić smo imali sastanak prije.
    Možda ćete imati roditeljski sastanak nakon priredbe?

  24. #324
    Jurana avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2011
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    5,094

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ćete imati roditeljski sastanak nakon priredbe?
    Da, sigurno. Priredba je samo uvod u prvi školski dan

  25. #325
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku
    Možda ćete imati roditeljski sastanak nakon priredbe?
    A možda, i šta onda ćemo u ponedjeljak popodne trčati kupovati papuče i bilježnice i ostalo šta treba, a kamoli što se tiče inekcije. Meni je to sve strahovito neozbiljno, pa bar bi roditeljima prvašića trebalo održati nekakav sastanak prije početka škole.

  26. #326
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Čula sam i od nekih roditelja drugih škola da im je rečeno da dođu prvi dan s torbama kako bi preuzeli udžbenike. Kod nas ni o tome ni riječi.

  27. #327
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,626

    Početno

    Mitovski,

    Papuce znas da trebas, pretpostavljam da znas bar nekoga iz skole da ti prenese pravila u vezi (ne)nosenja papuca.
    Poslije priredbe ides zajedno s djetetom u ucionicu gdje cete dobiti osn.informacije o tome sto vam treba. Obicno daju popise na papiru. Poslije toga gino odes s djetetom da zajedno odaberete biljeznice i uzmete pribor za likovnu kutiju. To bi trebalo bit veselo i opusteno druzenje - bar je to meni bila kupovina tih potrepstina za skolu. Bas smo se veselile i zabavljale. Obicno roditelji taj dan uzmu 1dan GO tako da kad dodjes u shoppong centar u 12-13h uopce nema guzve i sve se obavi u miru.

    Tako da relax draga. Za injekciju ne brini svi koji trebaju znat ce znat, sasvim sigurno su vec imali ( i vjerojatno i sad imaju) jos djece alergicara. Damo pozitivno!
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.08.2017. at 12:56

  28. #328

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,150

    Početno

    Papuče će vjerojatno trebati, pa ih možete kupiti i unaprijed, tako da za to ne trebate čekati prvi dan škole.
    Ovo ostalo... da, u nekim školama sve najave unaprijed i na vrijeme, u nekima se sve rješava usputno i u hodu, što može biti izluđujuće za roditelje koji su navikli sve rješavati unaprijed (ta sam i mene su takve stvari smetale u 1. i 2. razredu, u međuvremenu sam malo otupjela pa se više ne uzrujavam ).

    P.S. Lili, s obzirom da im je priredba tek u 17 h, mislim da će gužva u knjižari/papirnici poslije biti neminovna

  29. #329
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,626

    Početno

    Sto se tice knjiga i torbi 1.dan kod nas su neki nosili torbe neki ne. Nista strasno se nije dogodilo osim sto ih je dijete preuzelo dsn poslije.

    Bit ce sve ok. Pogledaj u petak jel ims kakvih obavijesti na vratima skole ili webu. Sretno prvasici!

  30. #330
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    svakako se ovih dana zaleti do škole i vidi možda će biti obješen popis, napose ako ima dva jezika onda škole znaju to objesiti ( ne nadam se prije četvrtka za našu školu).

    i mene dosrta strah škole, kod upisa sam ugurala alergijski list i povijest bolesti, znam da mi prethodi opet silni razgovori s učiteljicom, kuhinjo, ....

    sve u svemu ne znam kak bu to sve skupa izgledalo ( mada sam imala alergično dete u toj školi, ali ovaj mali je sasvim kontra)

    u svakom slučaju kod nas bude sastanak nakon predstave ( bar je uvijek bio)

  31. #331
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,626

    Početno

    A uuu tanja-b to mi je promaklo.Fakat nedoba za priredbu.Cudno. Mi uvijek imamo ujutro.
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.08.2017. at 13:02

  32. #332
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Pa mitovski, a zašto se ti ne najaviš stručnoj službi na sastanak ovaj tjedan i ispričaš im sve o problemu? Možeš zamoliti i da buduća učiteljica/učitelj dođe na taj sastanak, ili se pak i s njom/njim naći prije samog početka škole.

  33. #333
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa Vidi poruku

    P.S. Lili, s obzirom da im je priredba tek u 17 h, mislim da će gužva u knjižari/papirnici poslije biti neminovna
    lili je mislila da je kod mitovski kao i kod nas proteklih godina u 11 sati, zato je napisala da neće biti gužve. usput meni je ljepše bilo kad mi je veliki išo u prvi razred i bila predstava u 17, nego kad je klinka išla na priredbu u 11.30

  34. #334
    Lili75 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23,626

    Početno

    Joj meni ne.ja volim te priredbe prijepodne onda imam to posebno vrijeme sama s kcerkom bez mm i sina da zajedno kupimo sve sto treba, podruzimo se radnim danom po danu sto nikad nemamo priliku i tako call me. : obozavateljica skolskog pribora i biljeznica:
    Posljednje uređivanje od Lili75 : 28.08.2017. at 13:11

  35. #335
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Pozdrav curke! Kaj mislite,dali trebamo ponijeti šlape na prvi dan škole? Možda glupo pitanje ali ovo nam je prvi put i nemam pojma...

  36. #336
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,374

    Početno

    Citiraj gumbek prvotno napisa Vidi poruku
    Pozdrav curke! Kaj mislite,dali trebamo ponijeti šlape na prvi dan škole? Možda glupo pitanje ali ovo nam je prvi put i nemam pojma...
    Vjerujem da ne trebaju prvi dan šlape. Moja neće.

  37. #337
    gumbek avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    zg
    Postovi
    287

    Početno

    Hvala

  38. #338
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    prvi dan ne treba šlape a i ćemu

  39. #339
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,407

    Početno

    Citiraj mitovski prvotno napisa Vidi poruku
    Kod nas nikakav roditeljski, samo obavijest na netu da je priredba u 17. Ne znamo ni razrede, ne znam jel nose papuče, da li da ih kupujem? Ništa ne znam. U utorak bi ona trebala normalno u dnevni boravak, a kako ima alergiju na lješnjak i adrenalinsku inekciju ne znam kako će to izgledati. Kaj ću u utorak ujutro učiteljici na vratima objašnjavati kako se korisiti i šta je i da joj slučajno ne da linoladu za doručak.
    Sve mi je to malo bezveze. Ono pa i kod upisa u vrtić smo imali sastanak prije.
    vjerojatno je prozivka i sastanak nakon priredbe.

  40. #340
    jelena.O avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    ZAGREB-ŠPANSKO
    Postovi
    34,560

    Početno

    kod nas prozivaju na početku predstave, i onda dete dođe do svoje učiteljice, svi se naklone i prestava može početi

    ali popis stave na vrata koji dan pred školu ( bar su do sad uvijek tak)
    Posljednje uređivanje od jelena.O : 28.08.2017. at 14:16

  41. #341
    Joss avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    471

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    I kad je ujutro ili popodne?
    Popodne.

    Joj mene malo trema oprala..to je to...pocinje skolaaa.
    A ona jos ide u vrtic..u cetvrtak joj je zadnji dan i bit ce suza.Koliko god se veselila tesko joj pada rastanak od teta i prijatelja.

  42. #342
    tocekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,374

    Početno

    Joss, mene isto hvata neka trema. Ali, i druge majke s kojima sam razgovarala imaju tremu.

  43. #343
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    nama je I.G. drugo dijete u školi pa nije neka trema, ali poznam sebe i znam da ću tuliti na predstavi
    u vrtić je prestao ići u 6 mjesecu pa se od onda krpamo

    za sada još uvijek nema ništa napismeno na stranicama škole niti na samoj školi, ali je praksa slijedeća:
    - priredba oko 11 sati
    - predstave učitelje i prozovu djecu po razredima da dođu do svojim učitelja
    - klinci i učitelji idu u razred na pola sata
    - poslije toga je roditeljski gdje nas obavijeste o svemu

  44. #344
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    A sto se dogadja na toj priredbi? Jos nesto osim predstavljanja ucitelja i prozivanja djece?

    Vodite li mladju bracu i sestre taj prvi dan u skolu?

    Na roditeljskom su i djeca?
    Posljednje uređivanje od Bubilo Bubich : 29.08.2017. at 09:57

  45. #345
    Boxica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,389

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    A sto se dogadja na toj priredbi? Jos nesto osim predstavljanja ucitelja i prozivanja djece?

    Vodite li mladju bracu i sestre taj prvi dan u skolu?

    Na roditeljskom su i djeca?

    kod nas je ravnateljica sve pozdravila i rekla par riječi,
    onda su klinci 2-4 razreda imali kratki nastup (van nastavne aktivnosti - kod nas je zbor, plesna, folklor)

    nisam vodila malca onda jer je taj dan bio samo za E. + stvarno je bila gužva (neki su doveli bake i dede) i doslovno je bio kaos
    nadam se da se to neće ponoviti sad kod malca, ali to su samo moje želje...

    za vrijeme roditeljskog, klinci su bili vani na hodniku, pripazila ih je učiteljica iz boravka

  46. #346

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,728

    Početno

    Citiraj jelena.O prvotno napisa Vidi poruku
    Andiko pošalji ti njega u kraćim hlačama, pa ćeš vidjet kak sutradan će pol razreda doc isto. Ovo o bratelama mi nije u istoj kategoriji, ujedno tak se ne bi smjelo u crkvu.
    Moj je sad bio na tečaju njemačkog veli samo kad je bilo jako hladno da su bili u skroz dugackom
    MM nisu u kratkim hlačama (ne iznad koljena, nego do listova) pustili u prostorije Suda. Morao se vratit drugi dan. Bilo je 35 stupnjeva

  47. #347
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Ja isto nista ne kupujem, i nema jos neke obavijesti osim da je priredba u 11h. Zvala sam pitati za roditeljski, rekli da zovem sutra.

    Ne usudim se kupiti ni pernicu ni papuče. U skoli u koju idu djeca iz vrtica (ne i moj mali), dobili su detaljan popis. Mi nista. Nemam pojma sto je bitno da bude u pernici. Pitali su i za broj odjece i noge u 6. mj., nemam pojma dobivaju li uniformu i neke tenisice... Pa ne znam da kupujem papuce ili ne...
    Nista ne znam dakle, al oko niceg se ni ne zivciram. Imam vrticke mame na viber grupi, danima se dopisuju o detaljima. Za nasu skolu nemam nikog za dopisivanje (za sad), pa kad saznam, saznat cu. Bit ce sve ok mitovski, rijesit cemo to do kraja sljedeceg tjedna, stignemo .

  48. #348
    Bubilo Bubich avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Postovi
    4,427

    Početno

    Andiko, znam, na sud obicno ne pustaju, i neke banke imaju pravila o golim nogama i britelama... Pa na 35 moraju imat najlonke... No, to je skola, ne moraju biti ko na sudu i u banci .

    Btw., a idu li vasi u trenirkama? Sjetila sam se da je bila prije par godina tema o tome u cemu idu u skolu.

    Uh, ne znam za priredbu. Povela bi i malu od 4 god., nekako mi je to obiteljska stvar, ne samo bratova. Bebu moram povest ionako. I radije bih da je taj roditeljski neki drugi dan, ko u druge dvije skole u kvartu, no dobro, i kod nas ce ocito biti poslije priredbe jer nema druga info, pa kako bude...

  49. #349
    Osoblje foruma emily avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    6,420

    Početno

    Citiraj Bubilo Bubich prvotno napisa Vidi poruku
    A sto se dogadja na toj priredbi? Jos nesto osim predstavljanja ucitelja i prozivanja djece?
    mozda dodje i svecenik, odrzi kratko slovo, blagoslovi sve prisutne i novu skolsku godinu

    da se ne iznenadis

  50. #350
    mitovski avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Postovi
    4,035

    Početno

    Ma, mene ne brinu te bilježnice i to, to ćemo onda u ponedjeljak navečer riješiti. Nego ta alergija i prehrana s kojom kreče u utorak. Onda nekome (učiteljicama valjda) moram objasniti kako se koristi injekcija i u kojem slučaju. Treba dogovoriti hoćemo li nositi injekciju svaki dan u školu i uzimati ju kao što smo u vrtiću ili to neće biti moguće, ako neće onda moram naručiti i kupiti još jednu. Nije da je baš jednostavna situacija.
    S obzirom da sam dostavila medicinsku dokumentaciju i to sve spomenula na upisu bilo bi lijepo za očekivati da možda škola kontaktira prije samog početka zbog dogovora (ako već nema roditeljskog prije) ili je to previše za očekivati u Hrvatskoj.

Stranica 7 od 15 PrviPrvi ... 56789 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •