Pokazuje rezultate 1 do 40 od 40

Tema: Izložba o Tesli

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    pa ja sam vodila svoje na Lipovca. od 10 i 5. nije mi se to činilo neprimjereno nimalo. a nije ni njima bilo neugodno.

  2. #2
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    pa ja sam vodila svoje na Lipovca. od 10 i 5. nije mi se to činilo neprimjereno nimalo. a nije ni njima bilo neugodno.
    Sumnjam da je ovaj od 5 išta kužio ....jednom sam s mojom u toj dobi slučajno i ništa ne sluteć' uletila u Muzej prekinutih veza malo da se zagrijemo, pa isto ništa nije kužila kad se došlo do dilda i lisičina, ali me pitala što je to pa smo šmugnule iz tog dijela. Moja ima 9, i fakat joj je bilo bed i sram.., jedva je čekala izać' iz prostorija di su seksi scene, iako je sve to vrlo duhovito napravljeno i nije of kors vulgarno. Doduše, moja se srami i kad se mi poljubimo, sad je u takvoj fazi.

    Mama pticica, kolika su ti djeca (dob)?
    Posljednje uređivanje od ina33 : 06.01.2018. at 11:56

  3. #3
    Forka avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    3,746

    Početno

    Citiraj sasa prvotno napisa Vidi poruku
    pa ja sam vodila svoje na Lipovca. od 10 i 5. nije mi se to činilo neprimjereno nimalo. a nije ni njima bilo neugodno.

    ni ja ne bih rekla da je izložba neprimjerena.
    dapače, meni je bila fantastična, predivno veselo osvježenje, izašla sam s izložbe baš nekako prepuna neke vedrine i radosti
    dijete je išlo sa svojom ekipom. doduše, moje dijete ima 17 , ali ona nkad nije bila sablažnjiva po tom pitanju .

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •