Pokazuje rezultate 1 do 50 od 191

Tema: Različiti osjećaji prema svojoj djeci

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,385

    Početno

    uf bodulica, procitala sam ovo tvoje u jednom dahu.
    hvala ti na iskustvu. i hvala svima sto pisu svoja iskustva. covjeku to puno znaci
    neznam vise ni sama sta bi rekla...
    ja jos uvijek vjerujem da ce se promijeniti, ali da sam vec umorna od neprestanog ponavljanja i dogovaranja pa opet ispocetka, jesam
    podsjetilo me to na film "The Royal Tenenbaums"

  2. #2
    Bodulica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    1,993

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    uf bodulica, procitala sam ovo tvoje u jednom dahu.
    hvala ti na iskustvu. i hvala svima sto pisu svoja iskustva. covjeku to puno znaci
    neznam vise ni sama sta bi rekla...
    ja jos uvijek vjerujem da ce se promijeniti, ali da sam vec umorna od neprestanog ponavljanja i dogovaranja pa opet ispocetka, jesam
    podsjetilo me to na film "The Royal Tenenbaums"
    a slušaj, čovjek se uvijek nada. ovaj moj sad ima 27 i još uvijek nekako vjerujem da će se pronaći u nečemu. mi smo svoje napravili, sve ostalo je na njemu. i koliko god nekad mislim da smo možda trebali i morali drugačije, stvarno ne znam kako i što. a nije da mu nismo davali podrške i mogućnosti. jednostavno se moram pomiriti da neke stvari nisu skroz pod našom kontrolom. meni još nekad treba da prihvatim da je on odrastao čovjek i da kad tad treba preuzeti odgovornost za svoj život... možda je tu baš i odgovor jer smo dugo vremena mislili da smo mi odgovorni za njegov uspjeh i sreću.

  3. #3
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    Citiraj nevena prvotno napisa Vidi poruku
    ja jos uvijek vjerujem da ce se promijeniti, ali da sam vec umorna od neprestanog ponavljanja i dogovaranja pa opet ispocetka, jesam
    podsjetilo me to na film "The Royal Tenenbaums"
    Ovo tu mi se čini ključno. Neće se promijeniti ako ne nađe unutarnji motiv da se promijeni.

    I ovo što Bodulica kaze, i mi se pitamo šta smo još trebali napraviti, al stvarno ne vidim ništa i kad pogledam svoju drugu djecu, oni nemaju uopće tih crta.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •