Drage djevojke, žene, buduće majke i majke otvorila sam ovu temu jer se bojim da bi se situacija s COVID-19 mogla nastaviti kroz neko dulje vrijeme.
Zato sam mislila da ovdje pišemo sve vezano uz probleme i poteškoće se koje se javljaju u obavljanju postupaka potpomognute zbog ove situacije, probleme i rješenja oko odlaska u mjesta/države za postupak, testove na COVID (vrste, cijene, ustanove koje ih rade) koji se moraju/možda budu morali napraviti za odlazak preko granice i ostale probleme koji se mogu pojaviti.
Vjerojatno će se pojaviti još 101 problem/nedoumica oko svega ali vjerujem da ćemo doći i do nekih odgovora i rješenja, stoga mislim da bi bilo dobro da sve imamo na jednom mjestu.

Ja za sada nemam nikakvu konkretnu informaciju. Koliko vidim Austrija ima zabranu ulaska uz neke iznimke a svi koji ulaze trebaju napraviti molekularni test, koji po trenutnim pravilima ne smije biti stariji od 4 dana..

Utopijski sam u jednom trenutku pomislila da bi možda mogli dopustiti uvoz doniranih spolnih stanica ali s druge strane znam da od toga neće biti ništa...