Citiraj MBee prvotno napisa Vidi poruku
Naručila sam danas kćer na pregled i uklanjanje madeža (jednog) u Polikliniku Nola. Ako je netko bio u skorije vrijeme, molim vas kratki opis postupka da pripremim dijete (ima autizam pa nam je to jako bitno). I da li se svaki madež šalje nakon uklanjanja na pretrage, ili je to stvar procjene liječnika. I još samo kolika je cijena ukupno (zbrajam li posebno pregled, uklanjanje, pretrage ili ima neka svota za sve to zajedno) Hvala!
Mislim da će ti biti najbrže nazvati Polikliniku i sve tamo pitati. Ja sam vadila privatno u drugoj poliklinici - cijena je uključivala PHD, pregled i skidanje su bili u odvojene dane, a tamo gdje sam ja bila just in case šalju sve na PHD. Uklanjanje madeža traje nekih 15-20 min, s pikicama koje se dobiju naokolo, rezanjem i šivanjem. Znači (uz uvjet da je pregled obavljen prije), dođe se, legne na stol, skine se taj dio, pokriju ostalo onim zelenim, dobiju se pikice naokolo (1-2, ne mogu se sjetiti točno), nakon toga taj dio utrne i dr. počne rezati, kad izreže šiti tada te malo zateže taj dio, nakon toga se stavi flaster i to je to.