Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Trudnica i djete s vodenim kozicama!!

  1. #1
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno Trudnica i djete s vodenim kozicama!!

    Evo malecki mi je dobio kozice,ja sam u 36 tt.Preboljela sam ih kao mala,no na starim postovima ovog portala pročitala sam da ako i majka je preboljela,da ipak može virus doći do bebe,malo sam nemirna zbog toga!

  2. #2
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    ne može.
    bar su meni tako ginekolog i pedijatar rekli.
    ne brigaj!
    bitno da si ih ti prebolila

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    i u drugoj i u trećoj trudnoći sam prošla kozice s djecom, sve je ok ako si ih ti sama preboljela

  4. #4
    Kayyya avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    kad sam bila trudna s prvom, mala susjeda s kojoj sam dosta vremena provodila ih je imala, ja sam taman bila ušla u deveti mjesec i isto me je frka bilo pa sam se tada raspitivala..
    sve ok bilo, liječnici me uvjeravali da do bebe ništa ne može doći
    Posljednje uređivanje od Kayyya : 20.09.2012. at 21:37

  5. #5
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Joj puno hvala,mirnija sam!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Ja sam bila trudna sveg 4 mjeseca kad je moja kćerka dobila kozice isto me bilo strah ali ne može ti biti ništa ak si ih imala pa imaš antitjela

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    655

    Početno

    Citiraj Pikana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja sam bila trudna sveg 4 mjeseca kad je moja kćerka dobila kozice isto me bilo strah ali ne može ti biti ništa ak si ih imala pa imaš antitjela
    a mi koji ih nismo imali?

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jul 2010
    Postovi
    108

    Početno

    Pa za vas je naravno opasno jer vodene kozice su jako opasne za plod pogotovo u prvom tromjesečju

  9. #9
    zmajica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    700

    Početno

    KAd sam bila trudna 5 mjeseci sa mlađom, starija je imala vodene kozice i nakon toga još i šarlah.
    Ja sam koze preboljela u djetinjstvu, ali sam u panici zvala Zaraznu gdje su me umirili da ih trudnica koja je preboljela ne može pokupiti, niti prenijeti na bebu

  10. #10
    Nitenaja avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2011
    Postovi
    291

    Početno

    Evo suše se kozice,super je to prošlo,od danas više nije zarazan,no kako ste mi napisale da nema opasnosti jer sam ih imala u djetinjstvu,bez brige sam!

  11. #11
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    isto, 7.mjeseci trudna kad se stariji zarazio. nema opasnosti ukoliko si ih preboljela.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Postovi
    1

    Početno

    a sada meni malo pomozite........trudna sammm.....samo sto ne rodim, i naravno otvorene hhh.....imam curicu od 2 godine koja je jučer dobila vodene kozice, a ja svaki sek mogu u rađaonu.....neznam sta da radim...kako sa novorodenom bebom doci kuci.....kako sve to odvojit.....jer je tek 1. dan vodeni kozica....panika mi je velikaaa...pomozite molim vas......ja sam prebolila sa 6god....al sta da radim sa bebom !!!!"""""""""????????'''

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •