Već mjesecima se čudim zašto mi veš smrdi kada ga izvadim iz mašine i evo Roda mi je dala odgovor... mojoj mašini treba pranje, samo nije mi baš jasno točno kako. Naime, ne razumijem onaj dio teksta koji objašnjava postupak čišćenja, ljudi, molim vas pomozite! :?

Počevši s praznom perilicom, pustite TOPLU vodu do najviše razine koju vaša perilica dozvoljava.
Kada se bubanj napuni i počne okretati, dodajte vodi 750 ml destiliranog bijelog octa (ili 500 ml soka od limuna) te 125 ml sode bikarbone. Pustite program da ide skoro do kraja i kad počne cijediti vodu unaprijedite program na centrifugu. Na taj će način perilica i cijediti i centrifugirati istovremeno. Nakon toga obrišite unutrašnjost perilice, odstranjujući prljavštinu koja se pojavila. Da biste odstranili svu preostalu prljavštinu pustite u pogon program s HLADNOM vodom i namjestite na program za najprljaviju odjeću tako da se što više agitira. Pustite da se taj program završi do kraja. Ova tehnika trebala bi odstraniti ostatke sapuna i kamenca u oba bubnja vaše perilice te u cijevima.
Što, da pokrenem program pranja ostavivši perilicu praznu?
Kako to misle da ulijem vodu, pa mašina sama uzima vodu (ili da ja doljievam kroz otvpr za deterdžent)? Kako da znam koja je to "najviša razina koju moja perilica dopušta"? Ocat isto ulijevam kroz otvor za deterdžent? A kako da destiliram ocat? prokuham ga ili? A što je ovo s limunom? Da cijedim limune dok ne skupim pola litre soka, to je bar kila limuna, mislim nje bed, samo provjeravam... I je li 125ml sode bikarbone ili 125g?

Zasad toliko... Molim vas, prosvjetlite me!