Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 62 od 62

Tema: što kada vam svi okrenu leđa

  1. #51

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Sada mi je fakat dosta , ne da me blatite nego još i ispada da sam neradnik
    a poima nemate koliko i što sve radim trenutno sam doma jer Jen još nije u jaslicama a nema ga tko čuvati ma kome se ja opravdavam pa jel netko od vas možda plaća moje raćune, hrani mog sian i mene ili radi bilo što za nas osim što me tu na forumu blatite.
    Ostavite me na miru ako nemate što pametnije reći . NE VIŠE SE NIKADA NEČU VRATITI NA OVAJ FORUM .

  2. #52
    Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    597

    Početno

    vlatkapeno ma ti si institucija... divim se koliko pažnje još uvijek uspijevaš zaokupirati i koliko se ljudi iz petnih žila vlastite dobronamjernosti bori s tvojom nerazumnošću i neprihvaćanjem realnosti!

    moj savjet je da si fino odma otvoriš internet stranicu i naprosto ubiješ naciju svojim žalopojkama i lijepo do kraja života živiš od uprihodovanih reklama!

    neminovno, javit će ti se brdo ljudi da ti savjetuje psihijatra, ti ćeš to uredno odbiti, pa će se javiti još više ljudi i elaborirati zašto su ti tako savjetovali, ljudski zabrinuti što ih ozbiljno ne shvaćaš, pa ćeš ti to opet zanijekati i mrtvo hladno tvrditi kako si inteligentna i sposobna, jer ti je to ionako već nekoliko ljudi reklo... pa će ti opet svi ti silni ljudi još zabrinutiji objašnjavati na primjerima, puni obazrivosti, da to možda i nije baš tako kako ti sebe doživljavaš... pa ćeš se ti žestoko naljutiti i osoviti se na njih ne libeći se slati im i hrpu PP... pa će se javiti još više ljudi od onih silno puno od prije i ispričavati se što su te povrijedili osjećajući već granicu suučesništva u suicidu - a sve u svemu posjećenost stranice će potuć i fenomen, Susan Boyle!

    Vishnja, ma slobodno ti opet piši da sam pregrub i netaktičan, al očito samo Tata ima muda inicirat ljude da skinu rukavice sažaljevanja i cmoljenja i kažu ženi čvrsto i odriješito svoje realno viđenje - da joj je stručna pomoć itekako potrebna! Daleko više od cmokica, grljenja i buci buci baby tepanja!

    Vlatka molim te ne piši mi više onakve PP, jer me grize savjest gdje je tvoje jedino malo sunašce, dok se mama tako svaki puta razračunava sa svojim "zlonamjernicima" i "omalovažateljima". Vrlo sam sklon, načinom tvoje konstantne žrtva-percepcije, rezonirati kako je čak i tvoj vlastiti otac za iste dobronamjernosti i pokušaje tvog otrežnjavanja upao u žrvanj te percepcije i osude kao zlonamjernika i omalovažatelja, samo je jadan pokupio žešću opomenu, pa eto mu "kad se igra s vatrom"!

  3. #53
    Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    597

    Početno

    Citiraj vlatkapeno prvotno napisa
    pa jel netko od vas možda plaća moje raćune, hrani mog sian i mene
    Ma nedaj bože, pa da završimo u zatvoru!!!!

  4. #54

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Eh, da su mi admin ovlasti samo na 5 minuta, pa da vas sve lijepo steram u smeće...

  5. #55
    Banned
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    597

    Početno

    Ako nemate smisla za humor, molim vas da preskočite ovaj post. Hvala.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    Nemaju samo žene pms...

  7. #57

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Tata! prvotno napisa
    vlatkapeno ma ti si institucija... divim se koliko pažnje još uvijek uspijevaš zaokupirati i koliko se ljudi iz petnih žila vlastite dobronamjernosti bori s tvojom nerazumnošću i neprihvaćanjem realnosti!

    moj savjet je da si fino odma otvoriš internet stranicu i naprosto ubiješ naciju svojim žalopojkama i lijepo do kraja života živiš od uprihodovanih reklama!

    neminovno, javit će ti se brdo ljudi da ti savjetuje psihijatra, ti ćeš to uredno odbiti, pa će se javiti još više ljudi i elaborirati zašto su ti tako savjetovali, ljudski zabrinuti što ih ozbiljno ne shvaćaš, pa ćeš ti to opet zanijekati i mrtvo hladno tvrditi kako si inteligentna i sposobna, jer ti je to ionako već nekoliko ljudi reklo... pa će ti opet svi ti silni ljudi još zabrinutiji objašnjavati na primjerima, puni obazrivosti, da to možda i nije baš tako kako ti sebe doživljavaš... pa ćeš se ti žestoko naljutiti i osoviti se na njih ne libeći se slati im i hrpu PP... pa će se javiti još više ljudi od onih silno puno od prije i ispričavati se što su te povrijedili osjećajući već granicu suučesništva u suicidu - a sve u svemu posjećenost stranice će potuć i fenomen, Susan Boyle!

    Vishnja, ma slobodno ti opet piši da sam pregrub i netaktičan, al očito samo Tata ima muda inicirat ljude da skinu rukavice sažaljevanja i cmoljenja i kažu ženi čvrsto i odriješito svoje realno viđenje - da joj je stručna pomoć itekako potrebna! Daleko više od cmokica, grljenja i buci buci baby tepanja!

    Vlatka molim te ne piši mi više onakve PP, jer me grize savjest gdje je tvoje jedino malo sunašce, dok se mama tako svaki puta razračunava sa svojim "zlonamjernicima" i "omalovažateljima". Vrlo sam sklon, načinom tvoje konstantne žrtva-percepcije, rezonirati kako je čak i tvoj vlastiti otac za iste dobronamjernosti i pokušaje tvog otrežnjavanja upao u žrvanj te percepcije i osude kao zlonamjernika i omalovažatelja, samo je jadan pokupio žešću opomenu, pa eto mu "kad se igra s vatrom"!
    ne poznajem te niti ima te namjeru upoznati a ovoj tvoj glupi komentar di je moje dijete dok ja pišem na forumu , naravno pored mene , ja nisam neodgovorna majka ili čete me još i tom titulom počastiti tu na forumu , pa više me ne bi ništa čudilo .
    Stvarno na ovom forumu sam dosta dugo i ovaj pdf mi fakat ide na...... žao mi je da sam išta pisala na njemu .
    Molim vas da sada prekinete sa svime jer fakat mi je dosta , ne trebaju mi ničije osude . Možete pričat što god želite ja nisam onakva kavu vi ovdje
    vidite a ako želite saznati kakva sam u stvarnosti morat čete se jako potrruditi .

  8. #58
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da, dosta je bilo!

    vlatka, ako si odlučila otići, sretno ti bilo.
    ako nisi... vi ostali uvijek možete preskakati njezine teme i postove.


  9. #59
    Ninči avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    2,159

    Početno

    Slažem se sa Apricot.

    Ljudi, šta ste navalili! Pustite ženu malo na miru. Svatko ima pravo raditi na forumu što god želi dok god ne krši pravila foruma. Ako vam njene teme smetaju, nemojte ih ni gledati.
    Ako možete, pomozite joj, ako ne možete, nemojte joj još i prisjedati na muku.

  10. #60

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    da, dosta je bilo!

    vlatka, ako si odlučila otići, sretno ti bilo.
    ako nisi... vi ostali uvijek možete preskakati njezine teme i postove.

    apricot samo da ti odgovorim , neodlazim sa foruma jer ima tu puno ljudi koji su mi dragi jedino se više nikada neću javljati na ovom pdf-u . Ne želim zbog
    mekolicine ostaviti one koji su mi dragi .

  11. #61

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno

    Citiraj Ninči prvotno napisa
    Slažem se sa Apricot.

    Ljudi, šta ste navalili! Pustite ženu malo na miru. Svatko ima pravo raditi na forumu što god želi dok god ne krši pravila foruma. Ako vam njene teme smetaju, nemojte ih ni gledati.
    Ako možete, pomozite joj, ako ne možete, nemojte joj još i prisjedati na muku.
    hvala na podršci ma kakva ona bila, ovo sve baš nije lako ponajprije meni kojoj se to događa i kao što mi je jedna osoba rekla nikada te neće razumjeti jer nisu u tvojoj situaciji . Borac sam po naravi i neću se samo tako predati , da ja padam pa se dižem ali nisam jedina ima nas joj dosta takvih samo nisu svi kao ja otvoreni i direktni .
    Na forumu imama toliko dragih ljudi koji me razumiju jer su na ovaj ili onaj način prošli moj put .

  12. #62
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Na vlatkinu zamolbu, ona vise nije aktivna na forumu. U skladu s tim, zakljucavam ovu prestrasnu temu.

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •