Stranica 11 od 22 PrviPrvi ... 91011121321 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 501 do 550 od 1100

Tema: Potpomognuta na SV. DUHU

  1. #501

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    376

    Početno

    Korny super za blizančeke, čestitam!
    Boozz, čestitam!
    Svima ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za sve što vam treba (postupke, punkcije i naravno velike tete bete) !!!!!!

  2. #502
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Bozz čeeeestitaaaaam , jeeeeeeeeeee !!!!!!
    Curke,evo prošla je i moja punkcija. Šta da vam kažem, moooreee folikula punktirali bez anestezije . Dr.B mi je rekao da će biti opća anest.i da ništa ne uzimam za bolove, kad sam došla ono nemaju bocu s kisikom i ajmo, stisni zube.
    Da li vam moram reći da je bol bila neeoopissivaaa,a ja stvarno mogu trpjeti bol. Jaukala sam na glas,a cijeli vikend nisam mogla ni nogu pomaknuti od bolova.
    30 ak jajnih stanica (s tim da pola folikula nije punktirano).

  3. #503
    andream avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    5,524

    Početno

    ajme jim naježila sam se... čestitke na hrabrosti i vjerujem da će uroditi plodom, odnosno bebicom.

  4. #504
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    andream - hvala na lijepim željama i ja se nadam da će Bog nagraditi ovu moju pretrpljenu patnju.

  5. #505

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Jim, svak čast...
    Jesu se sve tri oplodile? Kada je ET?

  6. #506
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    svaka ti čast jim na hrabrosti i izdržljivosti,baš si prava koka!
    mogu si mislit koju bol si podnjela,i meni su jednim bez ikakvih tableta protiv bolova(ja zaboravila popit) punktirali 21 js,i ta punkcija i transfer su bili dobitni! od ti želim isti završetak!!!

  7. #507
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    jim hrabrice nasa....svaka cast ....
    sta ti nisu mogli dati tamo nesto za bolove, ....sta sve moramo prolaziti ajme...ma svaka tebi cast...

    zaboravih ja vas pitati jel bila koja od vas onaj dan kad sam ja isla po lijekove ( cetvrtak 13) znam da je bilo njih dosta pa reko ako je koja bila odavde sa foruma nek se javi..cak sam upoznala dvije zenkice....

  8. #508
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Hvala vam svima na podršci, stvarno ste prave prijateljice. Za transfer vam još javim !
    Ja sam bila u pon. uto. i pet. da li je koja bila u te dane ???
    Molim vas kažite mi kako izgleda transfer na SD i da li ostanete ležati malo ???

  9. #509
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    eto jim za dlaku smo se ja i ti srele.....

  10. #510
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Jim ja nakon transfera nisam ostajala lezati, samo ti napisu otpisno pismo i isprase van. Transfer nis ne boli, ko brisevi ili papa. Jednoj curi se zavrtilo pa je ostala lezati u sobi do transfera, ali ako si o.k. ides odmah doma.

  11. #511

    Datum pristupanja
    May 2009
    Postovi
    620

    Početno

    Ma popij ti prije transfera Normabelić ili 2 da se opusti maternica, da može uvući kateter. Papa je neugodan, et je najbolji dio svega. Ništa ne boli. Malčice, dok ti napišu papire ležiš na stolu, poslije ideš doma. Ja sam izašla iz svlačionice i ravno u wc. To ti ništa ne znači. I da, moraš na ET doći puuunog mjehura.

  12. #512
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Jim stvarno je očajno kaj si takvu punkciju morala imati, i nikako mi nije jasno da su to dozvolili, da ti barem nisu dali nekakav koktel ( znam da to imaju, za to im ne treba niti boca s kisikom, a niti anesteziolog)......ovo nije humano i nikako nije u redu.....baš mi je žao, i jako me to ljuti.......nije to prvi put da njima nekaj fali i tak to......mislim kaj nije rečeno da je po zakonu naše pravo da dobijemo anesteziju, fakat ne kužim sad, drže se zakona samo u nekim aspektima.....( ma eto......glavno da si sad dobro.....mene sve to jaaaaaako uzruja, i ne mogu da ne skomentiram........malo mi se sve to gadi!!!!).......uglavno, sretno i nadam se da će uroditi plodom!!!!

  13. #513

    Datum pristupanja
    Jun 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,438

    Početno

    ... Nda... ako nema boce s kisikom, ima tableta, a ako ni njih nema, lakše se nabave od boce s kisikom (valjda ) ... ovo mi je za svaku osudu kako su postupili u slučaju Jim zašto se sad nisu držali zakona koji anesteziju propisuje pod obavezno!?
    Jim ... žao mi je što si to morala podnijeti iod srca ti želim da tvoja hrabrost i izdržljivost bude nagrađena bebicom

  14. #514
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    gričanka potpisujem te u potpunosti......fakat jadno i za osudu ( i nije to prvi slučaj...) baš mi je jadno kaj se to događa......

  15. #515
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Hvala vam cure na podršci. Zaista je za plakati ali ja znam da moram šutjeti i trpjeti i biti sretna što imam nekog tko mi želi pomoći .

  16. #516

    Datum pristupanja
    Oct 2009
    Postovi
    1,043

    Početno

    Jim mislim na tebe
    Ja to ne bih mogla izdržati...
    Jesu ti rekli što će napraviti sa ostalim js?

  17. #517

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Hey cure ,trebam vaše savjete.... Jutros sam bila na S.D.,cista koja mi se pojavila nakon 7 decapept. je nestala ( hvala Bogu).Danas mi je
    10 dan ciklusa, i evo što mi je dr.B. rekao... Ciste više nema, desno 14-15 mm (foliku? ), sutra u 23 inekcija B. a u petak ujutro punkcija tog jednog..
    E sad me zanima kakva su vaša iskustva postupka u prirodnom ciklusu? On je reko da idemo pokušat pa šta bude. Nekako sam skeptična prema
    svemu tome, jer samo je jedan...
    Što mi na uputnici mora pisati- samo bolničko liječenje?? Ili i IVF/ICSI jer to će radit? Dali u petak .,ujutro idem i na folikulometriju( pretpostavljam
    da se ide)? Nije mi napisao u koliko sati je punkcija...jel to tamo gdje idemo i na folikulometrije, dali moram ponijet šta sa sobom...???
    Joj ispričavam se što vas toliko gnjavim, ali toliko toga me muči... Unaprijed hvala na odgovorima ))

  18. #518
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    IVANA196 bokić......punkcije ti obično idu nakon folikulometrija( na koju ti u petak ne trebaš ići) dolaziš samo na punkciju....a to bi značilo od 8 pa na dalje.....popij si neki Normabelčić i nekaj za bolove kaj inače piješ ( ako piješ)......punkcije su tamo gdje i folikulometrije.....ništa ti ne treba....a sad kaj se tiče prirodnjaka......ma nemoj se zamarati unapred......budeš vidjela.......polako samo.....i naravno SRETNO!!!!!

    Jim kad je transfer? E a ko ti je radio punkciju......to je bio onaj petak, kaj ne.....kad su na Plitvice išli? Ja zapela za tebe i davim, ali sorry, meni ti se je smučilo od svega ovoga da je to strava.......i mislim da ne treba šutiti i trpiti......ali dobro..kužim te.......pusa i drž se.....

  19. #519
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Punkciju je radio dr.Ujević. To je bio taj famozni vikend kad nije bilo nikoga.

  20. #520
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Cure daj mi kažite da li na SD preporuče uzimati normabel 2mg nakon transfera ? Da li bi štetilo da ga uzmem i na sam dan transfera? Je li koja od vas uzimala ?

  21. #521
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    jim, svaka ti čast! divim ti se, ali stvarno da ti barem nisu dali kakav koktelčić. ali, moramo prebroditi sve za naše mrvice. ja čekam da me pozovu po lijekove, nadam se da će biti oko 1.06.

  22. #522
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Citiraj Jim prvotno napisa Vidi poruku
    Cure daj mi kažite da li na SD preporuče uzimati normabel 2mg nakon transfera ? Da li bi štetilo da ga uzmem i na sam dan transfera? Je li koja od vas uzimala ?
    Samo si ti popi Normić....ne škodi.....kaj bi rekla vinalina lepo bu ti opustilo maternicu......a i nakon svega kaj si prošla čudim se da nisi na Normaćima( malo se šalim......)...jel ja ne vidim, ili ti nisi napisala....kad je taj ET........????

  23. #523
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    beba.2 - ma 15 min su razmišljali šta će samnom, onda su mi sestre dale nešta protiv bolova ali to apsolutno nije djelovalo.

  24. #524
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    ajme, draga Jim,strašno mi je žao, nadam se samo da će biti uspješno! to ti od srca želim

  25. #525
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ja sam eto sva bezvoljna danas.....zvala sam SD da javim svoje nove nalaze , tj moj katastrofalni FSH koji je sada 13,60 i dr. mi je rekao da se mora brzo djelovati ( ne znam sta je mislio s tim valjda da se ubrza postupak) a reko ionako cekam mengu i krecem sa pikanjem prije ne mogu....dijagnoze nisu dobre..veli on...........??....e sad sta da ja mislim o ovome svemu......??.....zar su mi sanse toliko male?
    znam da je bilo ostvarenih trudnoca sa visokim fsh ali nisam ja bas te srece.......


    pisala sam uvijek u svom potpisu ja sve ok mm ......
    vraga sam ja ok.....fsh mi je visok, progesteron nizak, tsh visok, ......kako da ja do trudnoce uopce dođem...?
    mm se vratila oligoasth..

  26. #526
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Joj crvenkapice draga......baš sam se rastužila....totalno osjećam kak si tužna sad.....a joooooj...i najgore je kaj nemam pojma kaj bi ti rekla da te malo utješim.....joooooj......al evo možda ovo.....poznam curu koja je isto kao i ti odradila 3 AIHa i ima jako visok FSH kao i ti i eto prvi IVF je odradila i javila mi da je trudna.........a nemoj da te oligo obeshrabri.....MM je isto bila, ma na dan punkcije koma nalaz, najgori do sad....a evo mala beba je u buši.....izvući će oni nekaj i skemijati.....a koliki ti je tsh?

  27. #527
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    ma sniki ja sa mm dijagnozom se borim vec odavno sad je dobra sad je losa.....vec sam se pomirila s tim....sta me brine najvise je taj fsh.....katastrofa.....
    tsh mi je 2.90....aj moze i proci nekako ....progesteron 22 (.......
    ali za sve ima lijeka i za spermiogram i za tsh i za progesteron ali kad ti je fsh visok tu nema pomoci....tu si koka bez puno jajasca nazalost ....
    ubi me ova neizvjesnost dali cu i kako reagirati na stimulaciju i sta ako poslije fsh bude jos gori......a tak to ide.........

  28. #528
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    A da ponoviš nalaz....ma zna to varirati....pa ajd ponovi dok nisi krenula u postupak.....

  29. #529
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    ja sam bila u petak ujutro, ali sam jako rano otišla, bila sam treća ili 4 na redu.

  30. #530
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    pa kako kad se vade hormoni 3-5dc ??

  31. #531

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    crvenkapice pokušaj se malo smirit i vjeruj da će doktor odradit što je u njegovoj moći. a na kraju dovoljna je zaista jedna jajna tanica i jedan spermij da uspije. sretno

  32. #532
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno

    hitno trebamo pacijenticu za otvoreno

    svi detalji
    http://forum.roda.hr/threads/56058-h...as-za-Otvoreno

  33. #533
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Crvenkapica, znam kako ti je, trebas u postupak, a tvoji nalazi nisu obecavajuci. Nemoj se unaprijed zvicirati , dr. najbolje zna kako ce ti sloziti stimulaciju, dobro ti tihic kaze potrebna je smo 1 js i 1 spermic.

    Radila sam papu na sistematskom i nije dobar, bojim se da ce mi biti otkazan postupak sad pred ljeto, idem za tjedan dana na briseve, ali vec ludim zasto sada losi nalazi??? Kad me nazovu da su dosli lijekovi htjela bih imati sve nove nalaze (iako dr. nije trazila) pa da vidim sta ce biti s mojim postupkom...

  34. #534
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    bugaboo, dr. je vec slozio stimulaciju...jos prije...dep + menopuri....to je to....
    sto se tice novih nalaza,
    i samoj mi je tako ...dr. kaze ne trebaju mi novi nalazi a ja pametna idem ih napravit i eto hormoni mi se pokvarili,, sutra bi trebali biti brisevi gotovi , a sta ako i oni ne valjaju...
    bugaboo drzim fige da se ne otkaze postupak....

  35. #535

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    23

    Početno

    Gdje se daje Brevactid????

  36. #536
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Citiraj crvenkapica77 prvotno napisa Vidi poruku
    bugaboo, dr. je vec slozio stimulaciju...jos prije...dep + menopuri....to je to....
    sto se tice novih nalaza,
    i samoj mi je tako ...dr. kaze ne trebaju mi novi nalazi a ja pametna idem ih napravit i eto hormoni mi se pokvarili,, sutra bi trebali biti brisevi gotovi , a sta ako i oni ne valjaju...
    bugaboo drzim fige da se ne otkaze postupak....
    Budemo navijale jedna za drugu da sve bude o.k., nista drugo nam ne preostaje

  37. #537
    BOZZ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    KR
    Postovi
    315

    Početno

    curke moje držite se imam vas u mislima.crvenkapica77 molim se za tebe ljube drži se sve će biti dobro i optimistično kreni u postupak i vjeruj našem doktoru.Meni vam je curke danas beta 15dpt 2275, kaj mislite jel malo pre visoka?

  38. #538
    bugaboo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,067

    Početno

    Ma ne postoji tako nesto kao sto je previsoka beta Samo ti uzivaj...

  39. #539
    beba.2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2010
    Postovi
    222

    Početno

    bozz, ma to je super!
    crvenkapica i bugaboo, neka sve prođe dobro, samo vjerujte ginu.

  40. #540
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    Citiraj bugaboo prvotno napisa Vidi poruku
    Ma ne postoji tako nesto kao sto je previsoka beta Samo ti uzivaj...

    a jedino da su blizanci, zar ne?

  41. #541
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    a gdje je nasa kiara ?........draga javi se.....

  42. #542
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    Curke da vam javim kako sam prošla...ET obavljen u srijedu - 5 dan poslje punkcije. Vraćena 2 embrija. Dr.B kaže da je jedan za 5 da bolji ne može biti a drugi je isto za 5 ali trunčicu slabiji ali očekuje se trudnoća iz oba.
    Dobila sam utrogestan 3x2, estrofem, andol 100 i 1 ampula brevactide.
    Čekamo betu !

  43. #543
    andreja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    Najljepši kutak u Međimurju
    Postovi
    571

    Početno

    ma Jim ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~za male mrve da se čvrsto obadvije uhvate za svoju mamicu! Ma ovaj postupak ti je sigurno DOBITNI!!!

  44. #544
    Jim avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    384

    Početno

    andreja hvala ti, iz tvojih usta u Božje uši. Ma ne znam da li je od hormona ili čega ali jučer sam imala takve promjene raspoloženja, ćas sam sigurna da ništa od toga i zaplačem ćas sam sretna i prićam sa svojim mrvicama. Ubiti će me ovi silni hormoni.
    Dr.B mi je rekao da kod mene ovaj put kemijaju s lijekovima kako bi ovaj put ostala trudna.

  45. #545
    šniki avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,303

    Početno

    Jim držim fige.....odmaraj i mazi škembicu!! Plači kad ti se plače i smij se kad ti se smije....šta te briga, sad si trudnica......

  46. #546
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    sretno jim

    posto bi trebala ici jos malo pa po uputnice, da vas pitam , vas koje ste putovale u ZG i tamo boravile do transfera.....
    za folikulometriju mi trebaju uputnice, jedna ili za svaki put po jedna?....ili jel se moze na jednoj uputnici napisati npr. 3x folikulometrija ili sl.?
    za punkciju jel treba uputnica?
    za transfer jel treba uputnica?
    ako treba ja bi to morala sve odmah naravno uzeti....a mm , treba li on uputnicu za punkciju?....

  47. #547

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    jim opusti se i misli pozitivno

  48. #548

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    crvenkapice za folikulometriju ti treba uputnica na kojoj piše 3x i kad ideš na punkciju treba ti uputnica koja obuhvaća i punkciju i et, a za supruga ti treba za spermiogram.

  49. #549
    crvenkapica77 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2009
    Postovi
    3,587

    Početno

    znaci svega dvi uputnice.....a sta ako folikulometrija bude bila vise od 3x ? nema veze?
    a valjda i dr.gin. nesto zna

  50. #550

    Datum pristupanja
    Mar 2010
    Postovi
    136

    Početno

    ja sam imala samo te dvije uptnice. ako nešto ne bude valjalo reći će ti oni u bolnici

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •