Pokazuje rezultate 1 do 50 od 117

Tema: Igračke za bebe (pitanja i neki problemi)

Threaded View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Aiko avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Postovi
    290

    Početno Igračke za bebe (pitanja i neki problemi)

    Koje igračke izabrati, pitam se... do sad smo mu kupili raznih, ali čini se da ni jedna nije prava. Vrlo aktivna, snažna beba, koju sve živo zanima. Ali... kad mu daš igračku, prvih minutu-dvije lud od sreće, nakon toga kreće blagi nemir pa sve do nervoze... jer on bi igračku u isto vrijeme i gledao i držao u rukama i stavio u usta, sve odjednom... kako to tehnički nije izvedivo ni puno starijima od njega - naljuti se! Kupimo mu gume za zubiće za 3 mj. staru bebu (on je sad preko 5), presretan, nakon par minuta drhti! Ispada mu to iz ručica, nema koordinaciju za vratiti, ne vidi gdje mu je pala, ajme!

    Prijateljica kaže ostavi bebu u baby gymu i mirna je pola sata-sat. Mi kupili baby gym, stavili ga ispod, a on... ne znaš jel da se smiješ ili zabrineš... sve vuče dolje, kida, hoće odmah u usta, bacaka se... opet šablona da prvo poludi od sreće, onda krene nemir i ljutnja što ne ide kako on hoće... Još je najbolji kad mu dam ruku i svoje prste pa se s njima igra... to može bez problema i tada nema nemira...

    Jedinu nervozu koju naše dijete pokazuje je s igračkama. Jel sad pametno da ipak s njim radimo i pažljivo budemo uz njega kad se igra i trudimo se povećavati vrijeme koje provede u "mirnom suživotu" s igračkama... ili ga pustiti i ni ne davati mu igračke već se sam igrati s njim? Inače je vedro, komunikativno dijete, smije se svima, voli kad se se s njim razgovara, rijetko plače... ne znam... zapravo, to s igračkama je jedino što me "brine" u njegovom ponašanju...

    Jel ima još bebica koje se ne snalaze najbolje s igračkama?

    Konačno, kako izaberite igračke? Ježim se kad gledam u Potrošačkom kodu o onim štetnim igračkama koje su povučene iz prodaje... sve iz Kine... a koje se igračke tamo ne proizvode? S čim perete igračke? Recimo, te gume i prstenove za cuclanje?
    Posljednje uređivanje od Aiko : 04.05.2010. at 15:24

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •