Stranica 101 od 149 PrviPrvi ... 519199100101102103111 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 5,001 do 5,050 od 7420

Tema: Potpomognuta na KBC RIJEKA

  1. #5001

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Jejja meni je rekao ne starije od 6 mj. Iako na papiru pise 3 mj.

  2. #5002
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Butterfly kod nekih cura se zna pojaviti malo krvi ili te žilice kad se očekuje implantacija pa je to super znak ali meni je prerano jer ti to bude između 6-12 dana otprilike kad bi se trebala desiti implantacija,a meni je več 4 dan bilo...možda su moji požurili malo,he,he

  3. #5003
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    vulkan kakvih 6-12 dana od transfera? Implantacija u prirodnoj trudnoći se dešava od 6-12 dana od ovulacije ali ne od transfera moraš računati od punkcije tako da je to tvoje sasvim uredu

  4. #5004
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Stvarno?ali znaš onaj link što se dešava sa zametkom nakon transfera ja sam skužila da je implantacija od 6 dana nakon transfera a ne od ovulacije,po logici u prirodnoj trudnoći je tako kao što ti pišeš...hvala na pojašnjenju

  5. #5005
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    Citiraj vulkan prvotno napisa Vidi poruku
    Stvarno?ali znaš onaj link što se dešava sa zametkom nakon transfera ja sam skužila da je implantacija od 6 dana nakon transfera a ne od ovulacije,po logici u prirodnoj trudnoći je tako kao što ti pišeš...hvala na pojašnjenju
    Ma nije gle ako se transfer napravi 5. dan u stadiju blastociste i na to ako dodaš 6-12 dana to bi bilo definitivno prekasno tad već svi dobiju stvari.
    Evo iskopala sam i jedan stari citat na tu temu:
    "....Zametak stiže u maternicu za 100 do 120 sati od oplodnje, u stadiju morule ili blastociste. Došavši u maternicu zametak se ne implantira odmah. On je 2 do 3 dana u fazi orijentacije. Pasivno pliva u obilnome sekretu endometrija, dalje se dijeli, biokemijski komunicira s endometrijem. ..."
    Izvor: Prof. Šimunić: "Ginekologija"

  6. #5006

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    137

    Početno

    vatra86...iz našeg iskustva MM je napravio pregled urolologa u puli poli. sunce !!! bez problema prihvatili nalaz jer u bolnici čekaš 4 mj. u roku par dana te zovu i sve rješiš tik-tak!!!!!!!!! INAČE CURE OD DANAS POČINJEM I JA BROJATI STIGLA M. I POČINJ MI PRIRODNI IVF! ALI IMAM JEDNO PITANJE ZA ONE KOJE SU TO PROŠLE!! DALI SE DOBIVA ŠTOPERICA TAKO DA TOČNO ZNAŠ KAD JE PUNKCIJA DA MUŽ MOŽE DONESTI SPREMAN "MATERIJAL" ILI SVE IDE PRIRODNO PA KAD SE DESI??????

  7. #5007
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    vulkan, poslušaj MM, ona ti panetno zbori, he-he! Ti si imala implantacijsko i gotovo!
    kopiram za embrij 5d:
    3 dpt...započinje implantacija (ugnježdenje) i blastocista polako tone u sluznicu
    4 dpt...implantacija se nastavlja kako morula sve dublje tone u sluznicu maternice
    5 dpt...morula se u potpunosti ugnijezdila u sluznicu i ima stanice placente i fetusa

    I zato za implantaciju!

  8. #5008
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    Od toliko godina nakraju sve mi se pobrkalo valjda....naravno da vjerujem MM kako nebi...uh vidjet če mo brzo...osim tih žilica nikakvi simptomi...kako ste vas dvoje Sneki???

  9. #5009
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Hee,vulkan sve mi se cini da cemo uskoro poskakivat na forumu zbog tvoje bete.,ja vec zauzimam niski start !

  10. #5010
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Phiphy, navijam za betu sutra.,sretno

  11. #5011
    vulkan avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2010
    Lokacija
    istra
    Postovi
    240

    Početno

    a joj Butterfly kad bi ovaj put ali strah me nadati se,ali neču mislit negativno....vidjet čemo brzo!!!
    Sretno sutra i naravno da poskakujemo za Phipy!!!!

  12. #5012
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    vulkan i ja sam imala impl. i navijam da je to -to puno vibrica...
    phyphi,čekamo betu ... sretno!!
    ja ovaj tjedan na konzultacijama i jedva čekam...

  13. #5013

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    137

    Početno pozdrav cure!!

    evo danas stigla vještica tako sutra zovem humanu i ja krečem na prirodni ivf. recite mi ko zna ....dali u prirodnom ciklusu se dobiva štoperica ili ne? dali se zna kada treba biti muž samnom tako da donese "materijal " spreman od doma!?

  14. #5014
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    ok znaci svakih 6 mjeseci testovi.. ne kuzim se jos dobro, samo citam sta mi pise na papiru ... a i od previse kopanja po netu se samo brinem.. isla trazit nesto o krvnim grupama i rh faktorima pa mi onda i ta mogucnost mjesanja krvi izazvala strah... trenutno sam valjda u fazi da je bolje da znam cim manje...

  15. #5015
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Citiraj suzy.s prvotno napisa Vidi poruku
    evo danas stigla vještica tako sutra zovem humanu i ja krečem na
    prirodni ivf. recite mi ko zna ....dali u prirodnom ciklusu se dobiva štoperica ili ne? dali se zna kada treba biti muž samnom tako da donese "materijal " spreman od doma!?
    Da to i mene zanima, jer i nas ceka prirodnjak u 11.mj.
    Sretno i neka se prirodnjaci pokazu dobitnim...
    Sneki, kako ste vi?

  16. #5016
    olivera avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    301

    Početno

    vidimo se u podrumu onda na prirodnjaku...

  17. #5017
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Citiraj suzy.s prvotno napisa Vidi poruku
    evo danas stigla vještica tako sutra zovem humanu i ja krečem na prirodni ivf. recite mi ko zna ....dali u prirodnom ciklusu se dobiva štoperica ili ne? dali se zna kada treba biti muž samnom tako da donese "materijal " spreman od doma!?
    Dobivaš štopericu. Na dan punkcije TM mora biti s tobom kako bi dostavio svoj doprinos, mi to odradimo doma pred sami polazak na put (na zadnjem UZV zatražiš posudicu ili kupiš u apoteci - košta par kuna), onda on to fino stavi u džep od hlaća i preda. Ili to odradi na Humanoj, što toplo ne preporučujem. Za sat vremena si u Rijeci i neće se desiti ništa strašno.
    Sneki & bebé broje tek 3dnt pa smo samo napuhnuti malo, koji grčić i ove dvije tetkice su pravo postojane

  18. #5018
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    he,he

  19. #5019

    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Lokacija
    pula
    Postovi
    137

    Početno

    Hvala snekica!! Znači sve je isto kao kod stimuliranog. A za vas punooooooooooo sreće!!!!

  20. #5020
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    Sneki, sretno...hehe pre jaka si )

  21. #5021
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    Sve isto! Hvala!
    Leptiriću, da odmjerimo snage?

  22. #5022
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    kako uspijete ne izludit cekajuci nalaze, redove za pretrage??.... zasto treba 10 dana da dobijemo nalaz hormona? pa nije nuklearna fizika... bas me zanima koliko cu cekati ostalo...
    Curke u prirodnom, sretnoooo :D

  23. #5023

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    jejja ne preostaje nam ništa drugo nego biti strpljiv...osim ako imaš love i sve privatno radit...i tamo će te za lovu maziti i paziti.... a nije ni loše kod nas u RI... da nije njih ne bi imala svoju srećicu

    Čekalicama želim velike bete !!!!!!!! ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #5024

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Ajme jejja,ti si gora od mene... ja sam mislila da sam ja nestrpljiva,a ti jos i googlas.. Sta si to trazila za krvne grupe,nisam skuzila?
    Trudnice??? Kako ste,jel osluskujete svoje tijelo? Jedva cekam da budem u vasoj kozi!!! Pusa svima!!

  25. #5025
    maca papucarica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2011
    Lokacija
    Glava u oblacima, prstići u moru...
    Postovi
    3,666

    Početno

    Phiphy, draga, pun ti je inbox

  26. #5026
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    Cure, gdje se u Ri vadi CA 125? Za Sušak znam...

  27. #5027
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    ja sam kod Bulatovića privatno

  28. #5028
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    phiphy,gdje si nam..javi se...
    Posljednje uređivanje od kiki30 : 15.10.2012. at 14:28

  29. #5029

    Datum pristupanja
    Apr 2010
    Lokacija
    Primorje <3
    Postovi
    1,258

    Početno

    Citiraj kiki30 prvotno napisa Vidi poruku
    phiphy,gdje si nam..javi se...

  30. #5030
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Evo, cure, sad kad sam se raspala defešto, da vam javim...beta 0, idemo dalje u borbu.

  31. #5031
    tigrical avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Lokacija
    RI
    Postovi
    2,925

    Početno

    phiphy

  32. #5032
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    phiphy zao mi je, sad kreni jos jace u borbu.
    Mravak ma znam, strpljenje je jedino sto mi preostaje ali su mi nejasna ta otezanja.. znam da je to vjerojatno zbog reagensa i cekaju da skupe dovoljno uzoraka kako bi se bocica odmah potrosila, al ja se svima vama divim.. morat cu se ugledat na ostale i polako..
    Vatra ma joj ne pitaj google mi nije prijatelj vise..malo sam blesava po prirodi pa sam kopala WTF je RH faktor pa naletila na forumu o tome sta ako je mama + a beba - pa se krv pomjesa pa svasta nesto tako brzo sam citala da mi se sve zmjesalo i odustala sam citat jer strasim sama sebe s ''sta bi bilo kad bi bilo''... a o nestrpljivosti danas ni necu.. napokon odradim te hormone zovem se narucit kod dr M. a njega nema do 05.11. sad kuliram do kraja mjeseca ...
    tigrical ja isto znam samo za sušak da vade te markere ali pokusaj nazvat mlaku pa pitaj..

  33. #5033
    Snekica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2009
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    5,593

    Početno

    phiphy žao mi je draga! altGr+1 za brzi uspjeh!

  34. #5034
    kiki30 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,353

    Početno

    phiphy žao mi je

  35. #5035
    Argente avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Postovi
    4,696

    Početno

    phiphy draga žao mi je
    idemo dalje

  36. #5036
    Mali Mimi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Postovi
    7,121

    Početno

    phiphy i meni

  37. #5037

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    9

    Početno

    Phiphy i meni je žao

    Drage moje, ja sutra u 12h na prvim konzultacijama. Ali došlo je do novog razvoja događaja u našim životima. Mužić dobio posao vani, pa vjerovatno selimo. S obzirom da su ga ukočila leđa, sad trči po doktorima da to rješi i ode na posao. E to mjenja stvari za naše pokušaje oplodnje
    Ne znam dali da sutra kažem doktoru naše planove ili da šutim i čekam da mu donesem sve nalaze. Bojim se da me neće ni htjeti staviti u postupak ako selimo van kroz par mjeseci (MM vjerovatno već slijedeći mjesec, a ja kad se on smjesti i kad odradim otkazni rok).

    Što mi savjetujete? Da napravim pretrage dok sam ovdje?

  38. #5038

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Phiphy zao mi je i drzi se ... saljem ti najveci
    jejja jao zeno cime se ti opterecujes, problem je kad je mama - a ne dijete, a i nije neki veliki problem jer se to rijesava samo jednom injekcijom nakon poroda...ajde se ti lijepo smiri, ako imas koje pitanjce pitaj tu ili na pp, NE GOOGLAJ VISE!!! i da brzo ostanes trudna!!!
    flygirl ja bi na tvom mjestu radila nalaze, bez obzira sto bi mogli biti ne vazeci zbog stressa, ali nek ti to bude stress terapija... a i ako je sve ok, bit ces jos mirnija... koje sve nalaze moras obaviti?

    curkama koje cekaju betu tj. + prije bete jer nece moci izdrzati... he he saljem ~~~~~~~~~~

    evo ja danas vadila prve hormone i nakon toga doziva malo veci stress na poslu, sva sreca da sam ih povadila prije toga jer bi mi prolaktin bio u nebesima
    pusaaaa svima

  39. #5039
    cranky avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2009
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    2,117

    Početno

    phiphy žao mi je
    jejja, vatra ti je već objasnila, a ja ću ti samo potvrdit. ja sam rh - a moja ivf haharica je rh + i imala sam savršeno mirnu trudnoću i samo sam nakon poroda primila jednu injekciju i to radi eventualne buduće trudnoće. Ne brini, danas medicina ima jednostavnariješenja za većinu mogućih problema
    Drage moje, znane i neznane, nadam se da će vas na sljedećoj kavi puno bit 2u1 ili 3u1 AltGr+1

  40. #5040
    nina32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    359

    Početno

    phiphy draga drž' se, šaljem ti puno ~~~~~~~~~~~~~~~za idući put!
    flygirl ti si stvarno flygirl, odo ti nama...ali još dok si ovdje napravi pretrage čisto da znaš kako stoje stvari.
    a ja se cranky nadam da će nas na idućoj kavi biti 1 kraj 1.))

  41. #5041
    phiphy avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2011
    Postovi
    1,216

    Početno

    Hvala vam svima, drage moje!

  42. #5042
    olivera avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    301

    Početno

    phiphy samo pozitiva draga, nemam ti šta drugo reći, sve smo to već prošle više puta. Idemo dalje

  43. #5043

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Istrijanke moje, ili fiumanke... Koliko se ceka nalazi briseva uretre i ejakulata? Ako je netko radio pa da imam tu informaciju.. Danke šn!

  44. #5044

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    57

    Početno

    Ajme Phiphy....bas mi je zao, nekako sam imala filing za tebe da ce biti pozitivno, neznam zasto. Vadila sam betu dan ranije nego je zakazano. 23.10. imam prvi ultrazvuk, nisam isla ponavljati betu, simptoma nema nikakvih, malo cike napete i trbuh napuhan, i to je to, ali to sve moze biti i od utrica. Neznam, javim sta bude, cure drzite mi fige da u utorak cujem malo srceko....sretno svima

  45. #5045
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    prskalica fige do neba, sretno i razveseli nas u utorak!

    phiphy jao draga, strašno mi je žao....mene je muž uvjeravao da onaj krevet nosi sreću i da si ti sigurno trudna, jedva smo čekali čuti lijepe vijesti, a kad ono...sr.nje.Imaš već kakve planove za dalje, si zvala humanu?

    flygirl kako su prošle konzultacije?

    vatra što se tiče krvne grupe i rh faktora, ako je mama A rh (-), onda mora nakon poroda dobit injekciju rogham. Ja sam imala jedan spontani pa sam isto tako morala dobit. Nemoj se opterečivat i previše surfat , bolje ti pitaj sve svog mpo dr. jer češ inače zalutat u krivom smjeru pa će nastat brige... Puse i sretno

  46. #5046

    Datum pristupanja
    Oct 2011
    Lokacija
    ISTRA
    Postovi
    2,452

    Početno

    Prskalice- drzim fige
    Butterfly- ma to se jejja sekira ne ja, ja idem korak po korak i bas sam neka cool... Pusa

  47. #5047

    Datum pristupanja
    Oct 2012
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    9

    Početno

    prskalice i ja ti želim da zakuca malo srce

    Evo info od mene - bila na prvim konzultacijama. Čekala 3h jer je dr. bio u sali.
    Došla na red i ispričala mu sve, kaže on ništa bez spermiograma. MM je sad buban, jedva hoda do bolova u nozi od uklještenog živca, tako da nalaze vadi 30.10.. Ali dr. mene pregledao jer mi se bliži ovulacija pa kaže keks dva puta do nedjelje Tako da mu se moram ponovo javiti kad MM napravi nalaz, a do tada čekamo. Rekla ja doktoru da se nadam da ćemo brzo završiti naše druženje zbog T. Eto, toliko za da. Idem MM smrviti Neofen forte u čaj... muhahaha...

  48. #5048
    butterfly101 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,040

    Početno

    A smotana sam, zbunim se sa svim tim imenima

  49. #5049

    Datum pristupanja
    Aug 2011
    Postovi
    57

    Početno

    Hvala svima...

  50. #5050
    jejja avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2012
    Lokacija
    RI
    Postovi
    1,097

    Početno

    vatra, cranky hvala puno, zaista ne guglam vise, od sad pitam iskusne nadam se da cemo sve uskoro na trudnice umjesto trudilice ... sutra bih trebala raditi briseve i papa-jel smeta sto su mi tek danas stvari gotove ? ne znam treba li proci koji dan ili to ne igra nikakvu ulogu? i znate li do koliko se na mlaci moze izvaditi krv za krvnu grupu? mislila sam to sve popodne rijesit kad nosim uzorke tamo..
    Prskalice sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •