Pokazuje rezultate 1 do 50 od 2444

Tema: Nizak AMH, visok FSH, smanjena ovarijska rezerva: iskustva, protokoli, rezultati...

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2013
    Postovi
    176

    Početno

    Vidjela sam da ideš kod Lučija, on je super, bila sam kod njega na inseminaciji i tri stimulirana... neće on tako lako odustati od tebe, i ja sam mu došla s 31. No, sad više nemam love, pa koristim postupke preko HZZO, a i kod Lučija me ubijalo što tad nije imao anesteziju, a kod mene je punkcija js čisti horor.. sad znam da je uveo lokalnu, pa je to nadam se spas za žene s teškom endo kao što sam ja. Za snižavanje FSH je meni pomoglo smokve u maslinovom i Vitex. Ali moj je bio 12, ništa strašno. Sad se uvijek kreće oko 8. Sretno do neba! Kod nas se treba potrefit samo jedna dobra stanica!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2019
    Postovi
    74

    Početno

    Citiraj Djevojka_sa_sela prvotno napisa Vidi poruku
    Vidjela sam da ideš kod Lučija, on je super, bila sam kod njega na inseminaciji i tri stimulirana... neće on tako lako odustati od tebe, i ja sam mu došla s 31. No, sad više nemam love, pa koristim postupke preko HZZO, a i kod Lučija me ubijalo što tad nije imao anesteziju, a kod mene je punkcija js čisti horor.. sad znam da je uveo lokalnu, pa je to nadam se spas za žene s teškom endo kao što sam ja. Za snižavanje FSH je meni pomoglo smokve u maslinovom i Vitex. Ali moj je bio 12, ništa strašno. Sad se uvijek kreće oko 8. Sretno do neba! Kod nas se treba potrefit samo jedna dobra stanica!
    Joj hvala ti puno! Ma Luci zna sto radi, to sam odma vidjela. Ja cu ic u prirodnjaku jer in kaze da nebi reagirala na stimulacije al svejedno cu uzeti lokalnu jer sr uzasavam igala i ne zelim trpiti bol.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •