u 28. sam tjednu trudnoće i pred 2 tjedna sam počela osjećati bolove u preponama i u pubičnom dijelu, više na desnoj nego na lijevoj strani. puno sam čitala o tome i znam da je to očekivano jer se zdjelica širi. naravno, boli me samo dok se krećem ili okrećem u krevetu. dok ležim, ne boli ništa. no, pred par dana počelo me i probadati u desnom donjem dijelu trbuha (nekako točno između pubične kosti i trbuha). probada me također samo dok se krećem i mičem. pokušavam odmarati čim više. strah me jer sam pitala puno trudnica jel njima bilo išta slično i sve su mi odgovorile da ih nisu boljele prepone niti ih je probadalo tako dugo ko mene. ako ih je znalo probadat, legle su, odmorile i to je prošlo. no, meni ne prolazi. zanima me kako je bilo kod vas? jel se moram brinuti zbog toga ili je to sve normalno?
uz sve to imam neku ludu ginekologicu koja za svaku sitnicu šalje u bolnicu. već sam bila 3 puta u bolnici (bezveze). kad sam treći put dolazila, osoblje me pozdravljalo i smijali su se govoreći: "jesi opet bila na pregledu??"