Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 207

Tema: Foto - dječje sobe!

  1. #101
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Sanja, super soba

  2. #102
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    Sanja srce si soba je prekrasna. to su kreveti koji sam ja zeljela za Luciju ali MM se boji da ne padne pa cemo nesto sa baldahinom praviti
    za igracke i slikovnice ( kojih imamo za jedan djeciji vrtic) sam ja zeljela ovakav ormaric http://www.potterybarnkids.com/produ...l-wall-systems ali me je stolar pokolebao da je to veliko za nasu sobu bla bla da joj treba stol (oki za 2 godine ce u skolu pa ce joj trebati sad joj nije neophodan vise volim da ima prostora) pa se sad razmisljam o policama koje vi imate) veceras nam dolazi stolar ( koji je odlican lik i pun je ideja i vrlo je napredan ) na finalni dogovor
    farbat cemo jedan zid u roza a na ostale idu neke naljepnice na kojima ce prvaldavati naravno roza i soba mora biti za princeze to si je sama smislila - sto je mene malo zacudilo ali to je njena odluka pa ceo je MM i ja postivati
    Posljednje uređivanje od MoMo : 23.09.2011. at 09:15

  3. #103

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,746

    Početno

    Sanja, super soba!
    I ne znajući, dala si mi odlicnu ideju sa expedit policama

  4. #104
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    Ajme...ja ovaj ili idući vikend farbam svojoj malenoj sobu...moram vidjeti dal kod nas imaju tu crnu boju za kupiti. Meni su već svi zidovi u kući nastradali od njenog crtanja, ako joj dam cijeli zid u njenoj sobi, onda će ona i braco moći crtati do mile volje po zidu pa možda poštedi ostatak sobe

  5. #105
    SunčicaVŽ avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    649

    Početno

    U potrazi za bojom nađoh ovo:
    http://craftathome.com/Instructional...oardpaint.html
    I ja bi napravila sama tu boju. Jedino trebam pomoć mama koje se kuže u te proizvode kakav je to proizvod "glazing medium"
    I da li bi powder tile grout - bila fugir masa za pločice ili što?

  6. #106
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Hvala vam svima.

    MoMo, ormarić je prekrasan , kao i većina stvari iz Pottery Barna. Ne znam koliko vam je velika soba, no majstor je u pravu, dvije godine do polaska u školu će jako brzo proći, pa je možda bolje da već sad razmislite o nekom dugoročnijem rješenju - npr. o ormariću iz čije bi se sredine kasnije mogao izvaditi određeni broj polica i u nju ukomponirati pisaći stol, tako da oko njega budu police. Mislim, kad vam čovjek već radi po narudžbi, iskoristite to.

    buba klara, drago mi je ako sam te inspirirala.

  7. #107
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Zaboravih napisati...

    MoMo, kreveti su Flexa i ne morate se bojati padanja, kod nas se jedini pad dogodio kad su cure skakale po njima. Dakle, budne.

    Prednost ovih kreveta je što su im madraci standardne veličine (90x200), tako da se mogu upotrebljavati sve do odrasle dobi. Kreveti se kasnije mogu, prema želji, spustiti na visinu "normalnih" ili još podići, tako da ispod njih bude dovoljno mjesta za sofu i stolić, odnosno mjesto za goste i druženje. Također, kad prostor za igru ispod kreveta djeci prestane biti zanimljiv, tu se (čak i na ovoj visini od otprilike metra) mogu staviti maštoviti i praktični sistemi za spremanje i skladištenje stvari. (Idealno za sezonsku garderobu, posteljinu, ručnike, stare knjige koje ne želite baciti i sl.)

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,746

    Početno

    dvoumim se prije konačnog popisa za Ikeu izmedju expedita (sa kosarama u donjem redu) i trofasta (ili oboje
    na fotki vase sobe sam skuzila dobro rješenje

  9. #109
    Osoblje foruma srecica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    ispod površine
    Postovi
    2,651

    Početno

    Odlicna mi je ideja ovo sa crnom bojom za plocu!
    Je li bilo to problem bojati? Treba li na nesto posebno paziti, kakvi kistovi, neki tips&trics?

  10. #110
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj buba klara prvotno napisa Vidi poruku
    dvoumim se prije konačnog popisa za Ikeu izmedju expedita (sa kosarama u donjem redu) i trofasta (ili oboje
    na fotki vase sobe sam skuzila dobro rješenje
    Mi smo u međuvremenu (kako su se potrebe mijenjale) dokupili i nekoliko ladica za ovaj manji Expedit (ovaj položen vodoravno). Ovo su ladice: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80166567/

    U veći Expedit smo u cijeli jedan red stavili platnene kutije Dröna, naravno, ružičaste. Evo i njih: http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40133545/

    Po mom mišljenju, najljepše rješenje za spremanje većih količina stvari u Expedit je bijela košara Branäs ( http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/20192729/ ), međutim, moja djeca nisu pretjerano pažljiva prema tim potrošnim stvarima, pa mi se 13 eura po komadu čini dosta novca za nešto što vjerojatno neće biti dugoga vijeka.

    Ajde svakako javi što si smislila i stavi sličke.

  11. #111
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    sanja, super si uletjela. baš razmišljam je li bolje kupiti trofast ili nešto drugo... kako djeca rastu, možda expedit nudi više mogućnosti... pogotovo ladice dobro dođu. koliko su izdržljive te platnene kutije?

  12. #112
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Citiraj srecica prvotno napisa Vidi poruku
    Odlicna mi je ideja ovo sa crnom bojom za plocu!
    Je li bilo to problem bojati? Treba li na nesto posebno paziti, kakvi kistovi, neki tips&trics?
    ma, pis of kejk

    ja sam stvarno šeprtljava sa takvim stvarima ali ovdje nema ni kapanja ni curenja jer je boja onako kao gel teksture
    Običan deblji kist i to je to
    Čak ni ruke nisam zmazala!

    p.s. jutros sam pobojala dio zida u kuhinji


    I meni se sviđaju expedit police. jesu li pogodne za ormar za knjige?

  13. #113
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Ajvi, platnene kutije su iznenađujuće izdržljive , a Expedit mi je, iskreno, ljepši od Trofasta. Pretpostavljam da im je praktičnost tu negdje.

    Čini se da je Ikea od Expedita odlučila napraviti novi hit, jer svake godine ima sve više i više dodatnih mogućnosti - ladica, polica, zaista lijepih kutija i sl. Također, postoji mogućnost uz Expedit staviti pisaći stol koji je cijenom i više nego ok, a izgledom je vrlo jednostavan i nenametljiv.

    http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40116070/

    I da... Greške iz te stare sobe koje nikako nećemo ponoviti u novoj: više nikad, nikad, nikad nećemo uzeti tapison od zida do zida. Prekrasan je i topao za dječje igranje na podu, ali nemoguć za održavanje (sad imaju tepih na sredini sobe). Također, tamniji dio zida u novoj je sobi nešto viši (nekih 20-30 cm, ne znam točno) tako da je iznad razine kreveta.

  14. #114

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,746

    Početno

    moja dvojba expedit/trofast se uglavnom temeljila na tome što imam školarca i mladju gospojicu pa im se utoliko razlikuju i oprema i igračke
    njemu sad vise trebaju police i ladice a za nju je trofast dušu dao

  15. #115

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,746

    Početno

    Citiraj Sanja prvotno napisa Vidi poruku
    Ajvi, platnene kutije su iznenađujuće izdržljive , a Expedit mi je, iskreno, ljepši od Trofasta. Pretpostavljam da im je praktičnost tu negdje.

    Čini se da je Ikea od Expedita odlučila napraviti novi hit, jer svake godine ima sve više i više dodatnih mogućnosti - ladica, polica, zaista lijepih kutija i sl. Također, postoji mogućnost uz Expedit staviti pisaći stol koji je cijenom i više nego ok, a izgledom je vrlo jednostavan i nenametljiv.

    http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/40116070/

    I da... Greške iz te stare sobe koje nikako nećemo ponoviti u novoj: više nikad, nikad, nikad nećemo uzeti tapison od zida do zida. Prekrasan je i topao za dječje igranje na podu, ali nemoguć za održavanje (sad imaju tepih na sredini sobe). Također, tamniji dio zida u novoj je sobi nešto viši (nekih 20-30 cm, ne znam točno) tako da je iznad razine kreveta.
    pisale istovremeno
    da, skuzila sam da je broj dodataka za expedit popriličan (vrata, ladice, kosare, kutije...)

  16. #116
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Majuška, Expedit je odličan za knjige, jer je dovoljno dubok da stanu knjige svih formata. (Nema onog da veće knjige izviruju.)

  17. #117
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    mi imamo expedit u dnevnom boravku i odličan je, sad mi je žao što nismo uzeli sve iz te serije

  18. #118
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Zapravo je Trofast/Expedit dilema nešto što najviše ovisi o osobnim ukusima, potrebama, veličini prostora i sl.

    Bilo bi super da se javi netko tko ima Trofast, pa da napiše svoje iskustvo.

  19. #119
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    expedit it is then. može udomiti i knjige i društvene igre i kutije sa svim mogućim sitnijim igračkama. a tek užitak kad saspeš sve figurice gormita, ovih i onih -ita u ladicu i zatvoriš je..!

  20. #120
    MoMo avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    1,346

    Početno

    [QUOTE=ms. ivy;1968506]expedit it is then. može udomiti i knjige i društvene igre i kutije sa svim mogućim sitnijim igračkama. a tek užitak kad saspeš sve figurice gormita, ovih i onih -ita u ladicu i zatvoriš je..! [/QUOTE

    X - minus gormiti mi imamo neke morkse zivotinje i ponije u ogromnim kolicinama j

  21. #121
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    vidim da nisam jedina kojoj su gormiti noćna mora
    samo je u nas i kutija s hello kittycama, kutija s peppama, fificama, dorama.
    strašno je to kad imaš malu curu koja ima dva starija rođaka.
    dobiješ sve, i muške i ženske drangulije

  22. #122
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Tome dodajte Polly Pocket i njezine psiće, mačkice, minijaturne rajfove, špangice i cipelice...

  23. #123
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    tim sitnim stvarčicama nikad kraja, koliko god organiziram uvijek imamo premalo kutija i kutijica pa najnovije akvizicije privremeno (?) završe u kutijama od cipela.

  24. #124
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    o, sanjo, kako te razumijem

  25. #125
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,829

    Početno

    Mi imamo Trofast ali nemamo ga baš puno, samo jednu onu visoku usku policu i jednu nižu jer nam više ne stane; i nemamo puno plastičnih kutija (dve plitke, jednu duboku) nego ima više polica. Ove sitne stvarčice koje spominjete, a kod nas su tu još i čepovi, papirići od svega što postoji, gomila perlica, razne sitne plastične puzzle - e to stoji u malim plastičnim kutijama koje su složene u tim Trofast policama. Meni je Trofast OK, ali bi nam ga trebalo više - tj. malo je Trofasta a puno je stvarčica.

  26. #126
    kudri avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2009
    Postovi
    2,471

    Početno

    frendica je farbala jedan ziod u stanu sa tom bojom za krede, ali zelenom i uglavnom, kaže da je jaaako smrdjelo, da nije mogla prozuračiti stan tjedan dana...
    sad se pitam, možda je u boji stvar, kažed a su u bauhausu kupili

  27. #127
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno


    užas

    ova iz Chemaca nema nikakav miris
    na vodenoj bazi je

  28. #128

    Datum pristupanja
    Nov 2010
    Postovi
    301

    Početno

    Ok,skužili smo kako se "ploča"nanosi,ali kako tu boju skinuti?Ima netko iskustva?

  29. #129
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    I ja bi crni zid, genijalna mi je ideja
    kako sam tek sad uočila topic, gledajući tvoje slike mislila sam da je to velika ploča
    kako se ono zove boja?

    Evo i naše sobe, nisu baš nešto slike, zezao me fotić malo
    http://public.fotki.com/kahna/luka-soba/#media

  30. #130
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    kahna, kuhinjica vam je super, šteta što nisi i nju poslikala

  31. #131
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    jao.....sobica je mrak...i ja bi slikicu kuhinjice

  32. #132
    Baby avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    321

    Početno

    kahna, fenomenalna soba!
    di ste nabavili ovu prepredobru kuhinjicu?

  33. #133
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    kuhinjicu i sobu je radio isti stolar
    a slikice su isto na fotkiju
    http://public.fotki.com/kahna/lukina-kuhinja-01/

  34. #134
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ajme predivno...i ja bi se tu igrala

  35. #135
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    dođi
    pretpostavljam da iza tebe nebi ja morala sve slagati

  36. #136
    Lucas avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    village...long village
    Postovi
    1,638

    Početno

    ne... bolesna djevica sam u horoskopu...još bi ti i prašinu obrisala (ako je ima uoće)

  37. #137
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    presavršeno!!!
    i ja bi se igrala.
    sigurno je i stolar guštao :D

  38. #138
    lukava puščica avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    524

    Početno

    kako slatka kuhinjica! i krevet mi je sladak, posebno stepenice.

  39. #139
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    super kuhinjica!

    sam se moj dečko jako kratko htio igrati kuhanja i spremanja, samo kratka faza je to bila (iako svaki dan gleda svog tatu za štednjakom i sudeoperom )
    samo mačevi, autići, dinosaurusi


    Skidanje crne boje: nemam pojma!
    pretpostavljam da se prefarba u drugu boju

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    620

    Početno

    Prekrasne sobice

  41. #141
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    kahna, sobica je preprekrasna
    i kuhinjica.
    i luka.

  42. #142
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Kahna, kuhinja je stvarno fantastična.

  43. #143
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    što bi moj malac dao za ovakvu kuhinju... divota! i odlično je opskrbljena.

  44. #144
    Tonja_1 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    375

    Početno

    evo da vam odgovorim oko skidanja boje za ploče.

    mi smo u dječjoj sobi obojali dio zida, veliki pravokutni dio u njihovoj visini pisanja dok stoje. velika greška je bila što nismo ničim obrubili, niti stavili nekakvu letvu ispod ploče, jer prah od krede je veeeliki problem (iako sam kupila krede koje ga kao ne stvaraju), to se nije moglo počistititi...a kada njih 3-4 stanu crtati, šarenog praha po svud.

    drugi problem, radi kojegg smo makli "ploču" je taj što nije bila obrubljena, pa se prilikom brisanja ploče vlažnom krpom sve razmazivalo po zidu i curilo dole, preko bijelog zida. izgledalo je stvarno očajno, no taj problem nećete imati ako prebojate cijeli zid.

    kako je ta boja gusta i "debela" kao nanos na zidu, morali smo šmirglati i nanjeti onu neku vezivnu boju kako bi mogli dobiti bijeli zid. inače je odlična ideja, jako efektna, ali preporučam preko cijelog zida, nikako samo komad zida.

    iako, frendovi su kupili komad ploče u iverpanu, obojali ga tom bojom i zapucali na zid, ispod stavili malu policu (radi krede) i mrak izgleda.

  45. #145
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Dmagi, soba ti je fenomenalna. I nasa buduca djecja je dosta velika, i pitala sam se s cime cu je popuniti. Od tebe sam dobila nekoliko ideja. Da li ste dali sivati zavjese ili su bile gotove?

    Tinaka, mi ti imamo drveni stol i stolac kupili u Baby Media Shopu u Luckom u shopping centru Emezzetta.

  46. #146
    Mrs Happy avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2008
    Lokacija
    Lijepa Nasa
    Postovi
    1,061

    Početno

    Tek kad sam poslala gornju poruku sam vidjela da ima jos 3 prekrasne stranice pun ideja i linkova i fotki. Sobice sve jedna lijepa od druge. Bas sam se odusevila! Kad nasa sobica bude gotova u 12 mjesecu, stavit cu i ja neke fotke. Za sada imam ideju da tema bude morska, brodovi, ribe i sl, pa ako naletite na nesto zgodno od namjestaja sto mislite da bi nam se uklopilo, javite.


    kahna, gdje ste kupili gitaricu?

    Sanja I da..
    . Greške iz te stare sobe koje nikako nećemo ponoviti u novoj: više nikad, nikad, nikad nećemo uzeti tapison od zida do zida. Prekrasan je i topao za dječje igranje na podu, ali nemoguć za održavanje (sad imaju tepih na sredini sobe).
    Ovo me od srca nasmijalo, jer mi smo u Engleskoj imali kompletnu kucu u tepihu od zida do zida. Mislim, zaista kompletnu. Jedino kuhinja i veseraj su imali plocice. Nakon par godina jedva sam nagovorila muza da stavimo plocice u kupaonice. Ponekad mi ovdje fali onaj osjecaj toplog i mekanog tepiha pod bosim nogama. Ali ne fali mi toliko da bih si pozeljela tako nesto opet u kuci. Ipak je lakse s parketima i plocicama.
    Posljednje uređivanje od Mrs Happy : 28.09.2011. at 00:56

  47. #147
    riba26 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2008
    Lokacija
    more i sunce
    Postovi
    459

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Tek kad sam poslala gornju poruku sam vidjela da ima jos 3 prekrasne stranice pun ideja i linkova i fotki. Sobice sve jedna lijepa od druge. Bas sam se odusevila! Kad nasa sobica bude gotova u 12 mjesecu, stavit cu i ja neke fotke. Za sada imam ideju da tema bude morska, brodovi, ribe i sl, pa ako naletite na nesto zgodno od namjestaja sto mislite da bi nam se uklopilo, javite.


    kahna, gdje ste kupili gitaricu?

    Sanja I da..Ovo me od srca nasmijalo, jer mi smo u Engleskoj imali kompletnu kucu u tepihu od zida do zida. Mislim, zaista kompletnu. Jedino kuhinja i veseraj su imali plocice. Nakon par godina jedva sam nagovorila muza da stavimo plocice u kupaonice. Ponekad mi ovdje fali onaj osjecaj toplog i mekanog tepiha pod bosim nogama. Ali ne fali mi toliko da bih si pozeljela tako nesto opet u kuci. Ipak je lakse s parketima i plocicama.
    I ja u Americi tapet od zida do zida... a meni je to odlicno!!! puuuuuno lakse odrzavat nego plocice i laminat - samo usisas i to je to! ali to je totalno druga prica kad su djeca u pitanju... kad se proliva po podu i piski i kaki i boze sacuvaj sta sve drugo....

  48. #148
    Sanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,658

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Sanja I da..Ovo me od srca nasmijalo, jer mi smo u Engleskoj imali kompletnu kucu u tepihu od zida do zida. Mislim, zaista kompletnu. Jedino kuhinja i veseraj su imali plocice. Nakon par godina jedva sam nagovorila muza da stavimo plocice u kupaonice. Ponekad mi ovdje fali onaj osjecaj toplog i mekanog tepiha pod bosim nogama. Ali ne fali mi toliko da bih si pozeljela tako nesto opet u kuci. Ipak je lakse s parketima i plocicama.
    Da, znam te britanske i američke kuće s tepisima od-do (čak i u kupaonici). Slažem se, osjećaj toplog i mekanog pod nogama je divan, ali održavanje...

  49. #149

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    266

    Početno

    Citiraj Mrs Happy prvotno napisa Vidi poruku
    Dmagi, soba ti je fenomenalna. I nasa buduca djecja je dosta velika, i pitala sam se s cime cu je popuniti. Od tebe sam dobila nekoliko ideja. Da li ste dali sivati zavjese ili su bile gotove?

    Tinaka, mi ti imamo drveni stol i stolac kupili u Baby Media Shopu u Luckom u shopping centru Emezzetta.
    Kupili smo materijal u Ikei i dali zašiti po našim mjerama.

  50. #150
    tina55 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2009
    Postovi
    3,341

    Početno

    Citiraj dmagi10 prvotno napisa Vidi poruku
    Kupili smo materijal u Ikei i dali zašiti po našim mjerama.
    i meni se jako sviđa materijal u metraži iz Ikee, ali nemam pojima gdje se može sašiti iz materijal koji doneseš, vidim da svi uvaljuju i svoj materijal uz šivanje
    može info gdje si šivala i koliko je otprilike cijena šivanja?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •