Stranica 31 od 31 PrviPrvi ... 21293031
Pokazuje rezultate 1,501 do 1,504 od 1504

Tema: Kampanja za izmjenu Zakona o medicinskoj oplodnji iz 2009.

  1. #1501
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    draga Masal,

    meni je baš drago što si se opet javila - i dokazala točno što? (taj dio oprosti nisam shvatila).

    No čime si se ti bavila proteklih mjeseci vezano za temu 42+?

    Imaš kakva nova saznanja, jesi možda s liječnicima kontaktirala? Svojim MPO liječnikom? Uzimaju li žene 42+ u postupke negdje? Jesi možda pisala Ministarstvu ili Nacionalnom povjerenstvu?

  2. #1502
    nina70 avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2011
    Postovi
    1,123

    Početno

    O draga Masal, ne znam što hoćeš?! Da ti pomoć s neba padne? Čuješ li ženo? - namamo para za borbu. Nismo mi "U ime obitelji" s političkim i crkvenim zaleđem!!!
    Posljednje uređivanje od nina70 : 11.01.2014. at 14:08

  3. #1503
    reny123 avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2009
    Postovi
    894

    Početno

    Citiraj masal prvotno napisa Vidi poruku
    Vidiš draga Argente prošlo je podosta mjeseci od kada niste napisali ni jednu jedinu rijeć na ovu temu nakon onog silnog pljuvanja i nerazumijevanja prema meni i još nekima, svi vi koji ste imali suprotno mišljenje. Iz toga je vidljivo da sam ja bila u pravu , na žalost to baš i nije pohvalno , zar ne??? Dokazala sam svojom strpljivošću da vidim da li će se predstavnice glavom i bradom pokušati dalje boriti za hitnu izmjenu Zakona o medicinskoj oplodnji bez obzira što je tamo neka Masal nadrobila a koliko je vidljivo i zna se nema ni slova a kamoli neke akcije na tu temu. U međuvremenu sam razgovarala sa podosta ljudi, ima puno žena koje čitaju ove forume i zapravo su ostale iznenađene koliko energije je vas par uložilo da nekom kažete koliko je u krivu a niste dozvolili da razmislite uopće o čemu netko govori i napravile nešto po tom pitanju, a nije napravljeno ništa. I na drugim temama čim netko nešto napiše što vam se ne sviđa vas par aktivistica odmah skačete i napadate. Da odrešita sam i to neke silno pogađa jer govorim onako kako jest . Ljep pozdrav, možda se javim ponovno za kojih par mjeseci dok vidim silne pomake koje ste ostvarili.
    Čitam i ne vjerujem.
    Tko bi točno trebao napraviti što? Ah da, ljudi koji ulažu silan trud, vrijeme i energiju otkidajući od svog slobodnog vremena. Tako da se ti možeš ponašati kao nezadovoljni korisnik usluge koju si debelo i masno platila.
    Dakle, što si ti napravila u ovih par mjeseci? Nitko nema monopol u borbi za boljitak MPO-a, pa tako ni, kako ih ti zoveš, predstavnice. Budi i ti predstavnica, pa se bori.

  4. #1504
    floridita avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    .. all around the world...
    Postovi
    140

    Početno

    Dakle, covjek bi reko da zena ima +/-12, a ne 42+...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Stranica 31 od 31 PrviPrvi ... 21293031

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •