Pokazuje rezultate 1 do 50 od 243

Tema: Potpomognuta u Sarajevu (Bahceci)

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Rominka avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    raj na zemlji
    Postovi
    1,737

    Početno

    u kontaktu s klinikom, za našu dijagnozu azoo i postupak, rekli su da bi cijena bila 6000KM, ali da je u to uključeno apsolutno sve - postupak, pregledi, zaleđivanje i ono što mi se posebno sviđa lijekovi koji bi mi bili potrebni (koje bih dobila od njih). ako to zbilja jest tako, onda je to povoljno, jer lijekovi su sami po sebi još dodatni trošak od barem 1000 eura.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2012
    Postovi
    363

    Početno

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    u kontaktu s klinikom, za našu dijagnozu azoo i postupak, rekli su da bi cijena bila 6000KM, ali da je u to uključeno apsolutno sve - postupak, pregledi, zaleđivanje i ono što mi se posebno sviđa lijekovi koji bi mi bili potrebni (koje bih dobila od njih). ako to zbilja jest tako, onda je to povoljno, jer lijekovi su sami po sebi još dodatni trošak od barem 1000 eura.
    Mislim da u tu cijenu nisu uključeni lijekovi....

  3. #3
    sos15 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2012
    Postovi
    913

    Početno

    Samo da napomenem da još nisam išla u Sarajevo, ovaj proračun je na osnovu informacija sa foruma i telefonskog razgovora.

  4. #4
    mammasita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    51

    Početno Jesi bila u Bacheci? Što je na kraju bilo?

    Citiraj Rominka prvotno napisa Vidi poruku
    u kontaktu s klinikom, za našu dijagnozu azoo i postupak, rekli su da bi cijena bila 6000KM, ali da je u to uključeno apsolutno sve - postupak, pregledi, zaleđivanje i ono što mi se posebno sviđa lijekovi koji bi mi bili potrebni (koje bih dobila od njih). ako to zbilja jest tako, onda je to povoljno, jer lijekovi su sami po sebi još dodatni trošak od barem 1000 eura.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •