Citiraj Sumskovoce prvotno napisa Vidi poruku
Svaki dan izvesti bebe u mahnitu šetnju (meni se svi podsmjehuju kako pičim - ali šta da radim, to mi je jedina šansa - a dečki voooooleeee)
ovako i ja čim sam se oporavila mooooorala sam van, a pošto je mali spavao ko top tijekom šetnji meni je to bio čak i odmor!
i sad smo stalno u pokretu, on jednostavno voli biti vani, a meni je i lakše ubaciti ga u kolica i šetati (čitaj: pičiti) nego se igrati unutra a i tako smo većinu dana zajedno!
i inače pijem puno vode, poslije poroda sam pogotovo žeđala, natakala sam se vodom, izbjegavala sokove, a inisu mi baš ni odgovarali. papala one mcvities keksiće za probavu i to mi je dugo bila jedina poslastica.
brzo sam počela sve jesti, ja vezu između moje prehrane i grčeva nisam primjetila, rekla bih da je to glupost. i mislim da je velika greška, jer tek onda jedemo jednolično i ne dobivamo što nam treba ni za sebe ni za dijete. i naravno debljamo se.
još dojim, noćnih buđenja kolko oš(zubići izbijaju) pa i to drži liniju..
znam da sam 2tjedna od poroda bila 12kg u minusu, a ovih 6 je otišlo u toku mjesec dva tri
i sad si izgledam bolje nego ikad, možda i zbog toga što se gledam na drugačiji način!