Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 146

Tema: prekooceanski let s malom bebom

  1. #51
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Na izlazu iz zemlje prolaziš uobičajenu kontrolu putovnica i sigurnosnu kontrolu - tj. kontrola putovnica će vas vjerojatno dočekati tek pri ukrcaju na zrakoplov za Europu. Letovi između gradova u SAD-u su domaći letovi. Bitno je da vam čekiraju prtljagu do Zagreba da se s time ne bakćete, a to ne bi trebao biti problem. Za natrag je uvijek lakše, ako ništa drugo, manje "papirologije".

  2. #52
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Da, nema imigracije u povratku. Malo su dosadni s pregledavanjem, ali to je samo na prvom letu, kad dolazite 'izvana'. Presjedanje ce vjerojatno biti organizirano tako da niti ne izlazite iz zasticenog dijela aerodroma, tako da vas vise nitko nece nista ni pitati, osim sto ce htjeti pogledati putovnicu. No to ide brzo.

  3. #53
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ok, moze opet pomoc :D
    idemo lufthansom i na njihovim stranicama ne mogu skuziti kako do krevetica i zasto se spominju AS?
    sta je s tim AS?

    takodjer sam nasla na netu da za lufthansu pisu da se ne moze nis rezervirat dok se ne chekiras (a mi se chekiramo u frankfurtu) i da unaprijed ne mozes nista rezervirati vec vrijedi ono: ko prvi njegova djevojka.

  4. #54
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Najstvarnije nikad nisam cula ni za kakav krevetic na tim letovima. Pitala sam cak i svekrvu jer oni non stop nekamo lete i nikad to nisu vidjeli, niti culi za to.

    AS mozes nositi u avion i instalirati na sjedalo, no u tom slucaju moras placati kartu i za bebu. Child restraint instruktori preporucuju, naravno, no vecina ljudi to ne radi jer kosta vise nego previse. Bebe drze u narucju, a malo veca djeca (koja jos uvijek smiju dijeliti stolac s roditeljima) dobiju jos dodatni pojas koji stjuardesa pomaze vezati.

  5. #55
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    leonisa, mislim da as u avionu mozes da zaboravis. ja sam svasta gledala, i da, postoje autosedista koja su namenjena i za avione, ali to ti je americki britax.
    ove nase, ne.
    mi smo u americi kupili 3 britaxa, sva 3 mogu i u avion.
    citajuci tako svasta shvatila sam da je u usa avion otprilike kao kod nas bus, u evropi recimo voz, sirokokorisceno javno i privatno sredstvo prevoza, pa otud i to s atosedistima koja se mogu koristiti i u avionima.

  6. #56
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    http://community.babycenter.com/post...hansa_bassinet

    Tu mozes procitati iskustva mama sa tim kreveticem
    Koliko ja znam, ne mozes biti sigurna da ces ga dobiti Mislim da prednost imaju manja djeca..znaci sve ovisi koliko djece i koje dobi ce biti na letu

  7. #57
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    uf...hvala

  8. #58
    Mojca avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2010
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    13,630

    Početno

    Naša Roemerica smije u avion. Kupljena tu kod nas.

    Meni je bilo super da sam uvijek imala sjedalo i za nju, kad sam išla u GB sam ga platila, do Pule je bilo slobodno, pa smo se poslužile. Ne znam kako bi ju uspijela toliko dugo vremena držati na sebi. No, to je vjerovatno i do bebe, ova moja je živi zvrk.

  9. #59
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    pa sad je i mene frka. ak ne dobimo krevetic...a ako ponesem AS u avion (na popisu je bas nasa romerica, baby safe plus shr) a nemam prazno mjesto do nas (pikiram da ce biti 4 u redu, a nas je 3 pa da nam nece nikog uvalit) kamo cu s njom?


    i sad vidim da nisma stavila jucer link http://www.lufthansa.com/uk/en/Safety-on-board

  10. #60
    seni avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    7,513

    Početno

    leonisa, meni se cini da kod lufthanse mozes napraviti online check-in kao i rezervaciju 3 dana prije leta. tako sam bar ja radila. doduse nisu bili prekooceanski letovi, ne znam da li to nesto mijenja na stvari.

  11. #61
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    u munchenu imaju super malo igralište za djecu u aerodromu, a kad to dosadi obiđeš trgovine, pa onda super igra ti je napred nazad na pokretnim trakama, učiniš jedan đir, pa se okreneš i vratiš i napraviš drugi đir... sve da animiraš starije dijete a bome i mlađe i sebe usput

    mi smo dvaputa letili, oba puta super, puno toga ovisi kakvog si raspoloženja (odnosno, moraš biti kul totalno) jer onda klinci to osjete i manje su nervozni. Ili barem ti kao roditelj manje osjetiš lol.

  12. #62
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    krevetić je super stvar i rezerviraš ga kad rezerviraš karte, ima ga na prekooceanskim letovima ne ove kraće letove, i u principu na svakom letu bude ih nekoliko (to je vreća sa metalnim kosturom koji se u zid di je (nekad bio) veliki ekran zakači. Dakle u svakom dijelu aviona ima mjesta barem za dva ili 3 takva, u svakom avionu ima barem dva odjelka gdje mogu biti, pa to ti je po avionu 6 bebe, a rijetko će ih biti toliko baš na jednom letu. Kad smo išli jednom bilo je tri beba u istom redu, mi i još dvoje, super je prošlo.

    naglasi kad rezerviraš karte da želiš taj "Sky Cot", trebao bi vas čekat onda.

  13. #63
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    rezerviras?
    mi smo vec karte kupili i nasla sam na stranicama da krevetice mozes rezervirati kad se chekiras, a to bi znacilo kad sletimo u frankfurt u onih sat i pol kojih imamo izmedju dva leta.
    mozda se mogu online iz zagreba pa onda tako rezervirati? jel iko od vas ikad imao taj krevetic tj. baby cot.

  14. #64
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    sad vidim post od seni. spustio me na dancin.

    tnx seni, odgovorila si mi na pitanje koje sam upravo postavila :D

  15. #65
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Leonisa, ja sam, kad mi je trebao, krevetić rezervirala kad sam kupila karte (online). Ako nisi, nazovi Lufthansu i rezerviraj si taj SkyCot ili raspitaj se kako da ga rezerviraš najranije.

  16. #66
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Blago vama, Lufthansa preko okeana, uzivacete <3

  17. #67
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj Danci_Krmed prvotno napisa Vidi poruku
    Leonisa, ja sam, kad mi je trebao, krevetić rezervirala kad sam kupila karte (online). Ako nisi, nazovi Lufthansu i rezerviraj si taj SkyCot ili raspitaj se kako da ga rezerviraš najranije.
    X

    Jer ako čekaš do Frakfurta, ta mjesta mogu biti zauzeta. To se uvijek mora rezervirati prije.

  18. #68
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    kako?
    poslala sam mail agenciji preko koje smo kupili karte, al no reply :/

  19. #69
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Nazovi Lufthansin ured. Mislim da je to sad ovaj.

  20. #70
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Ne znam kako mi gugl nije to izbacio, a trazila sam nesto u hrvatskoj i mucila se s njemackim dok nisam nasla engleski. Sutra ih zovem, tnx!

  21. #71
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cure, hvala vam na svemu!
    sara ce imat krevetic i tamo i nazad
    na zalost na putu tamo sjedit cu sama s njih dvije ako ne uspjemo s rosadom da jednog putnika koji si je rezervirao mjesto na obiteljskom mjestu ne preselimo i stavimo MMa tamo, al na povratku smo svi 4 skupa na tom obiteljskom mjestu.

    da nije bilo linka od lufthanse, ne bi imala krevetic jer su vec svi, osim ovog jednog, bili rezervirani i da nisam provela dan na mailu i telefonu

    stoga vam hvaaala!

    i jos su me u lufthansi (divna zena na telefonu) savjetovali da je bolje da kolica idu u prtljagu jer se u suprotnom ukrcavam i iskrcavam zadnja i puno se ceka, a ovako prva.

    sad jos samo da dobijemo vize

  22. #72
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    super

  23. #73
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    cure, hvala vam na svemu!
    sara ce imat krevetic i tamo i nazad
    na zalost na putu tamo sjedit cu sama s njih dvije ako ne uspjemo s rosadom da jednog putnika koji si je rezervirao mjesto na obiteljskom mjestu ne preselimo i stavimo MMa tamo, al na povratku smo svi 4 skupa na tom obiteljskom mjestu.

    da nije bilo linka od lufthanse, ne bi imala krevetic jer su vec svi, osim ovog jednog, bili rezervirani i da nisam provela dan na mailu i telefonu

    stoga vam hvaaala!

    i jos su me u lufthansi (divna zena na telefonu) savjetovali da je bolje da kolica idu u prtljagu jer se u suprotnom ukrcavam i iskrcavam zadnja i puno se ceka, a ovako prva.

    sad jos samo da dobijemo vize

    Vjerujem da će ti riješiti i to s tim jednim mjestom. Tako su nama. Jer obitelji imaju prednost pred ovima koji to mjesto žele samo zato da imaju više prostora za noge.

    Ugodno vam putovanje!

  24. #74
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    mi smo jednom imali totani fail od mjenjanja sjedala.
    imali smo rezervirana ta obiteljska, ali smo igrom slucaja zapelu na Plesu i propustili taj let a sljedeci je bio krcat.ja sam imala s ribicom krevetac a mm i necak na kraju aviona.
    najgori let u zivotu.Nitko se nije htio mjenjati, ali osveta je bila mrak.ribica se citavim putem derala i derala (isto prekooceanski) pa je doticnom pozlilo 100 posto..

    i samo komentar;
    majke sa djecom se ukrcavaju i iskrcavaju prve bez obzira na kolica.100 posto.kolica ti uzmu kod ulaza u avion a kada sletis isto te tako cekaju.

  25. #75
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    nego mene zanima kakva iskustva imate sa pojasevima za klince dok su vam jos u krilu?

    lufthansa nam je dala dodatni remen a Air Canada nema niš.Ili sam pomješala.sad više nisam sigurna, ali znam da me šokiralo kada su mi rekli-ma samo je ovako primite i to je to.nemamo pojaseve.

    pa zar je to sigurno???

  26. #76
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    rekle su u agenciji da ce do ponedjeljka vidjeti ko je na tom mjestu pa ga probat sredit da nisam sama s dvoje djece. vibrrr.

    ja sam isla sa starijom kad je imala 2,5g sa croatia airlinesom i imala sam do splita pojas. znam da sam se ljutila kako sam joj morala kupiti kartu s mjestom sjedenja, a bila je premala za njega. trazila sam pojas i dobila sam ga.

  27. #77
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Delta/KLM uvijek daje dodatni pojas za dijete koje je u rukama, tj. dijeli sjedalo s roditeljima. Za djecu koja imaju svoje sjedalo, nisam sigurna (no mislim da njima ni ne treba). Vidjela sam dodatni i na Croatijinim letovima za Amsterdam.

    Super da ste dobili krevetic, ma sto to bilo!

    Inace, Britax i Roemer su ista stvar, osim sto nisam ovdje uspjela naci nego jedan model Britaxa, uglavnom s losim recenzijama (pa smo kupili nesto drugo). Pretpostavljam da zato Roemerice mogu u avion, bas kao i Britax.

  28. #78
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    lufthansa nam je dala dodatni remen a Air Canada nema niš.Ili sam pomješala.sad više nisam sigurna, ali znam da me šokiralo kada su mi rekli-ma samo je ovako primite i to je to.nemamo pojaseve.
    čudno; mi smo i sa jednom i drugom kompanijom imali pojas bez problema.

  29. #79
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    Danci -onaj dodatni?baš se glupo izrazila.mi nismo dobili dodatni pojas.onaj koji se spoji sa tvojim.I trazila sam ga cak dva puta jer mi je bilo nejasno kako ga nemaju.
    i to je bila Air Canada.Lufthansa je imala.

  30. #80
    Osoblje foruma Danci_Krmed avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    T-dot
    Postovi
    2,294

    Početno

    Čudno kanađani su obično ziheraši. Da, skužila sam te onaj dodatan pojas koji se ulovi za običan pojas.

  31. #81
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Kaae, jesu Britax i Roemer ista kompanija, ali su modeli sedista prilicno razliciti.
    Ja sam za Lunu kupila britax marathon, to je kombinovano sediste, i mislim da ga ne bih kupila za novorodjence. Ona je tad imala 6 i po meseci, 10kg i ustajala je samostalno.
    Ovde su Britax ugl kombinovane, isofix (latch) sedista su isto drugacije izvedena.

  32. #82
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    da ti donesem jednu, a kaae?

  33. #83
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    Kaae, jesu Britax i Roemer ista kompanija, ali su modeli sedista prilicno razliciti.
    Ja sam za Lunu kupila britax marathon, to je kombinovano sediste, i mislim da ga ne bih kupila za novorodjence. Ona je tad imala 6 i po meseci, 10kg i ustajala je samostalno.
    Ovde su Britax ugl kombinovane, isofix (latch) sedista su isto drugacije izvedena.
    Da, bas to. S obzirom da je kod nas sve rijeseno tako da ce beba vrlo vjerojatno dosta zivjeti u autu, svakako smo htjeli jaje, a jaje postoji otprilike samo jedno (Britaxovo), s losim recenzijama, uglavnom vezanih uz pojaseve. Za marathon sam vidjela dobre recnezije, ali nisam to htjela za pocetak, to nam je jedna od varijanti za sljedecu.

  34. #84
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj leonisa prvotno napisa Vidi poruku
    da ti donesem jednu, a kaae?
    Daj zamisli sto bi me tek onda mucilo.

    Donesi mi pancetu, kulen i prsut.

  35. #85
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    To ti mogu i ja poslati :D

  36. #86
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    Citiraj anatom prvotno napisa Vidi poruku
    majke sa djecom se ukrcavaju i iskrcavaju prve bez obzira na kolica.100 posto.kolica ti uzmu kod ulaza u avion a kada sletis isto te tako cekaju.
    po mom iskustvu, i jedno i drtgo ovisi o kompaniji, i aerodromu. Al rekla bih da se majkama s djecom cesce ne daje prednost nego daje. I da u davanju prednosti prednjace ove nisko budjetne kompanije kojima se vise zuri da krenu na vrijeme, makar za letove po Europi.

  37. #87
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    Citiraj kli_kli prvotno napisa Vidi poruku
    To ti mogu i ja poslati :D
    Bas pravo, pravo, ono, preneseno preko granice? Ili second best, koji i mi povremeno ovdje kupujemo?

  38. #88
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    cure, da vas pitam, jel zna netko sta je sa zdravstvenim?

  39. #89
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Mi uvijek uplatimo putno i zdravstveno osiguranje. Možeš napraviti preko interneta. Srećom nam nikad nije trebalo, ali sam uvijek mirnija što ga imam. Nešto zdravstvenog ti je možda pokriveno i nekom kreditnom karticom (npr. Zaba to ima u nekoj lepezi), ali to je obično samo za nositelja kartice.

  40. #90
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    uopce mi nije palo na pamet do sada. pa sam pomislila sta da mi se klinci razbole. i kad idemo na skijanje platimo osiguranje, sta je s amerikom.

    znaci, to je obicno, isto kao i bilo koje europsko*

  41. #91
    Jadranka avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    6,061

    Početno

    nesto je skuplje za Ameriku, al to bi trebalo bit to. Jedino, ja sam u Kanadi sama placala pa su mi poslije refundirali, ali nije bila neka cifra.

  42. #92
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    Pri uplati će te pitati za koje države/kontinente pa ćeš izabrati Ameriku.

  43. #93
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    Meni je bassler najpovoljnije osiguranje. Mislim, najmanje platim, pogotovo ako je više članova obitelji zajedno na putu. No, nisam nikad trebala koristiti. Srećom.
    Ne bih se odlučila na duži put bez putnog zdravstvenog osiguranja.
    Znaju te u osiguravajućem društvu pitati i za osiguranje prtljage i još nešto dodaju, ali to nije potrebno. Prtljaga je dovoljno osigurana od avionske kompanije.

  44. #94
    anatom avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    1,315

    Početno

    meni je jako bitan podatak tko placa eventualne potrebe za doktorima.osiguranje ili ja sama (pa mi poslje refundiraju).
    bassler nam je radio komplikacije prije par godina.rekli su da oni placaju a ispalo je da ipak mi placamo.obican pregled u bolnici u Kanadi smo trebali platiti 1500 $.radilo se o obicnoj aftu u ustima kod ribice(samo mi to nismo znali izgledalo je strasno).nekako nevjerujem da bi nam vratili cca 7500 kn.

  45. #95
    Osoblje foruma Kaae avatar
    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    badgerella.com
    Postovi
    10,896

    Početno

    O osiguranju stvarno ne znam nista. Mislim da nitko od mojih nikad nije uplatio kad su dolazili u posjet jer je bilo suludo. A cijene su ovdje sulude i vjerojatno ih niti jedna nasa polica ne pokriva. Za prehlade i slicno ionako sve placas iz dzepa (to ni moje americko osiguranje ne pokriva), a onda te eventualno refundiraju kad se vratis, a za hitne slucajeve, tipa nesreca, ionako ne pitaju (dok ne bude gotovo pruzanje pomoci, a nakon toga boli glava).

  46. #96
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    Moja rodjaka je provela 3 meseca u USA kod muza koji je bio na J vizi. Od toga 2 meseca je imala nogu u onoj cizmi za imobilizaciju, ili kako se vec zove, jer je slomila nogu. Imala je delta generali osiguranje, zdravstveno. Ne znam da li je platila nesto pa refundirali, ili su odmah slali racune osiguranju.
    Kad smo mi dolazili, kupili smo zdravstveno za mesec dana, isto delta generali, jer smo (ispravno) predpostavili da necemo bas tako brzo da uspemo da dobavimo zdravstveno ovde.
    Nije bilo nesto skupo, ali se ne secam cifre. Nas je 5, mesec dana.

  47. #97
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    nekako je croatia ispalo najisplativije. sve maximum za nas 4 800kn.
    s tim da mislim da necemo prtljagu osiguravat i ne znam koliko nam treba ono za invalidnost i smrtni slucaj puj puj puj.
    bez toga je oko 500.

  48. #98
    Freja avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Sydney / Zagreb
    Postovi
    2,042

    Početno

    4800?!? To mi se čini jako puno. Mi nismo nikad platili više od 600 za četvoro (Australija mjesec dana). Uzmem najjeftiniju varijantu i zdravstvenog i putnog, eventualno srednju zdravstvenog. Allianz.
    E sad, ako nisu drastično dizali cijene.

  49. #99
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    ne ne ne za nas 4 (cetri) 800 (osamsto) kuna

  50. #100
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    preko allianza se za ameriku mora uzeti najskuplja varijanta zdravstvenog.
    i kad sam usporedila max croatia i max allianza, croatia je za 300kn jefinija.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •