Pokazuje rezultate 1 do 50 od 71

Tema: Kvaliteta jajnih stanica

Hybrid View

prethodna poruka prethodna poruka   sljedeća poruka sljedeća poruka
  1. #1
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    Citiraj Snekica prvotno napisa Vidi poruku
    njanja1, možeš napisati koje protokole si imala? I u kojoj klinici?
    njanja1 se liječila u AT ali niski AMH i visoki FSH, a i estradiol mi se čini nekako previsok:
    http://forum.roda.hr/threads/80413-p...10#post2420510

    Njanja, ne budi ljuta, ne znam tko ti je otvoreno govorio o tome da se treba ići isključivo na prirodnjake, doktor u HR ili u Austriji? Jesi išla po neko drugo mošljenje osim onog svog doktora u Austriji? Sad bar znaš što vam je činiti, vjerojatnost uspjeha prirodnjaka je negdje 5-10%, ali ako u prirodnjacima dobivaš jednak broj j.s. ili sličan kao u stimulaciji, čemu se onda stimulirati i tu ti je liječnik u pravu......... i dobro je da je tako iskren s tobom. Mnogo je žena ovdje ostvarilo trudnoću u prirodnjacima, neke s isto tako lošom hormonalnom slikom, s 34.godine još uvijek treba probati posebno ako imaš prirodne ovulacije......

    Ako Vam je moguće, idite u postupke u HR, iako je to s prirodnjacima vrlo teško jer ćete svaka 2 dana morati doći na folikulometrije....... ali je izvedivo i daleko jeftinije nego u AT, oko 500 EUR po postupku u HR. SRetno!

  2. #2
    spodoba avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    679

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    njanja1 se liječila u AT ali niski AMH i visoki FSH, a i estradiol mi se čini nekako previsok:
    http://forum.roda.hr/threads/80413-p...10#post2420510

    Njanja, ne budi ljuta, ne znam tko ti je otvoreno govorio o tome da se treba ići isključivo na prirodnjake, doktor u HR ili u Austriji? Jesi išla po neko drugo mošljenje osim onog svog doktora u Austriji? Sad bar znaš što vam je činiti, vjerojatnost uspjeha prirodnjaka je negdje 5-10%, ali ako u prirodnjacima dobivaš jednak broj j.s. ili sličan kao u stimulaciji, čemu se onda stimulirati i tu ti je liječnik u pravu......... i dobro je da je tako iskren s tobom. Mnogo je žena ovdje ostvarilo trudnoću u prirodnjacima, neke s isto tako lošom hormonalnom slikom, s 34.godine još uvijek treba probati posebno ako imaš prirodne ovulacije......

    Ako Vam je moguće, idite u postupke u HR, iako je to s prirodnjacima vrlo teško jer ćete svaka 2 dana morati doći na folikulometrije....... ali je izvedivo i daleko jeftinije nego u AT, oko 500 EUR po postupku u HR. SRetno!
    njanja..ja ne bi isla na ciste prirodnjake, mozda uz malo klomifena ili po jedan gonal/puregon dnevno. ako je stanica genetski u redu, mini stimulacija ti moze biti od pomoci glede sazrijevanja.
    znam da neki MPOvci zastupaju misljenje da za to nema potrebe ako su ovulacije redovite. no znam da sam u dobitnom postupku uz jedan gonal dnevno i estrofem do stoperica imala sluz koja se caklila kao na mjesecini. :D sto govori o dobroj razini estrogena i (valjda).

    pogledaj malo i temu http://forum.roda.hr/threads/67687-N...koli-rezultati
    ima tu dosta varijanti za one koji lose odgovaraju na stimulaciju.

    osim toga, ne bi isla u bilo kakav postupak bez prethodnog pregleda - dakle brojanje antralaca pred kraj ciklusa ili bolja jos oko 1-3dc. da li si cekirala AMH?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •