ja nisam vise pametna! sigurno ce te pomisliti: pa zasto, kad voli nek ide!
da, ali ne kad mi roditelji nikako nismo zadovoljni uvjetima!
zasto?

- trener koji ce ih na jesen preuzeti mi se nimalo nesvidja
- nedavno su nakon sto smo ga ostavili na treningu odlucili da ce umjesto treninga djeca navijati jer je odmah do bio turnir starije djece, nasa djeca su ostala bez nadzora trenera! kao drugi roditelji koji cuce vazda na treninzima su ih cuvali, ali za mene to nije opravdanje
- kad je vrijeme promjenjivo, neznamo jesmo li vanka ili u dvorani, jedno od drugog je udaljeno nekoliko kilometara, pa se vozamo
- nekad bude trening vanka po kisi!
- zimski trening se odrzava u dvorani koja prokisnjava
- cijeli klub je totalno neorganiziran i neodgovoran, samo gledaju pobrati clanarine, tako da ce se i ljeti trenirati
- vode ih na turnire preko vikenda preko granice, sa spavanjem, nema sanse da bi svoga pustila s njima. i hajde onda djetetu objasni da ne smije ici, a zavolio je taj nogomet nenormalno

u mjestu je to jedini klub, voziti ga u drugi grad nam nije opcija, iz nekoliko razloga
imamo jedino jos judo na koji ga ne mozemo nagovoriti

drugi roditelji su ili toliko nabrijani da su vazda sa djecom, i na treninzima i na turnirama, ili ih bas i nezanima situacija...

znaci najradije bi ga ispisala iako on jako voli te treninge, ali meni se to sve nikako ne svidja

da cujem vasa misljenja

ps: malac ima sedam godina i na jesen krece u skolu