Stranica 16 od 77 PrviPrvi ... 614151617182666 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 751 do 800 od 3831

Tema: Potpomognuta na VUK VRHOVCU

  1. #751
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Tinka_31 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke jel bi mogao netko možda pitati o tom ukidanju?
    Ja sam danas zvala, reko možda uspijemo obaviti makar konzultacije ovaj mjesec, ali ništa od toga, moram čekati kraj kolovoza kad se doktorica vrati i onda tek zvati, baš me to danas ubilo u pojam.
    zašto te nisu mogle naručiti za 7.mjesec? meni su rekli da dodjem 3 dc za vađenje hormona i pregled, a ako dr nije tamo tko će me pregledati?!

  2. #752

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    A ne znam. Ja nisam ni očekivala da idem u postupak sada nego samo da obavimo razgovor sa dr-icom i da vidim hoćemo li ići na IVF uopće, (budući su nas sa Petrove vratili kući da probamo još nekoliko inseminacija), ali sestra mi je rekla da doktorica ide na godišnji i da me nema gdje sada ubaciti

  3. #753

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    A ne znam. Ja nisam ni očekivala da idem u postupak sada nego samo da obavimo razgovor sa dr-icom i da vidim hoćemo li ići na IVF uopće, (budući su nas sa Petrove vratili kući da probamo još nekoliko inseminacija), ali sestra mi je rekla da doktorica ide na godišnji i da me nema gdje sada ubaciti
    Mislim ti ako si naručena vjerojatno će te ona i pregledati

  4. #754

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    MB21 ovisi kad dobijes jer ne vjerujem da ih nece biti cijeli 7 mjesec.Meni je samo rekla kad sam bila na konzultacijama da sad ovaj ciklus preskacemo jer su na godisnjem ,vec zadnji tj.u 8 mj.da kad dobijem nazovem.
    Mozda uspijes sve obaviti do godisnjeg sretno !

    Tinka ,sacekaj da se vrate sa godisnjeg onda su svi doktori super odmorni i nece biti negativnih iskustava.Mislim da nemas brige da ce ti dati da krenes u IVF jer i mene je pitala da biram,hocu inseminaciju ili odma na IVF.

  5. #755

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Mimi25 dragi mi je to čuti, jer kad su nas odbili u Petrovoj nisam sebi mogla doći...znači ovo će sada biti 8. godina borbe, sa jednom vanmaterničnom i odstranjenim desnim jajovodom i kaže nama tamo doktorica da ona nas ne bi u IVF jer to je preagresivno, a naši nalazi kao svi ok i ja uspjela ostati t od prve :O
    Pa nas dvije bi se onda možda mogle i vidjeti tamo, jer ja isto moram čekati da dobijem krajem 8. mjeseca i onda zovem

  6. #756

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj Tinka_31 prvotno napisa Vidi poruku
    Mimi25 dragi mi je to čuti, jer kad su nas odbili u Petrovoj nisam sebi mogla doći...znači ovo će sada biti 8. godina borbe, sa jednom vanmaterničnom i odstranjenim desnim jajovodom i kaže nama tamo doktorica da ona nas ne bi u IVF jer to je preagresivno, a naši nalazi kao svi ok i ja uspjela ostati t od prve :O
    Pa nas dvije bi se onda možda mogle i vidjeti tamo, jer ja isto moram čekati da dobijem krajem 8. mjeseca i onda zovem
    Da Tinka , ja idem isto krajem 8 pocetkom 9.og ,slicna situacija ko kod tebe,znaci 8 trudnoca i odstranjen desni jajovod.Nalazi ok sem Lac i trombofilije,ostajem trudna ali ne mogu zadrzati trudnocu i zato sam odlucila na samo jednu inseminaciju i ako ne uspije odma IVF.Meni je rekla da biram ,sa time da u sl.da bude vise jajnih stanica mogu mi punktirati odma za IVF ako sam ju dobro razumijela,a mislim da jesam. Nas dvije cemo se onda vidjati tamo javi kad se narucis.,a kad ces ici na konzultacije nemoj prije 11 h dolaziti jer ti nema smisla ,samo ces cekati dugo.

  7. #757

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Kad budemo išli na konzultacije kontam da odmah i mm odradi s-gram, mislim da bi to bilo dobro da doktorica zna na čemu je
    A ti već onda u 9. krećeš u postupak, jel da?

  8. #758
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj bubekica prvotno napisa Vidi poruku
    jako mi je zao zbog losih iskustava suborki...
    nadam se da su se neke ohrabrile i upisale u "knjigu zalbe" koju "reklamiraju" na vratima sestara - iako ako se dobro sjecam pise da se tamo upisuju pohvale...

    osobno s ekipom gore imam samo lijepa iskustva, ali za ovako nesto ne bih ostala duzna.
    takoder imam jako lijepo iskustvo sa doktoricom.... sve samo naj naj

  9. #759

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    Ja osobno ne znam tu doktoricu, svi nekad imamo loše dane, ali da bilo tko od nas na poslu se tako dere i vrijeđa klijenta ili pak poslodavca (jer na kraju krajeva za zdravstveno izdvajamo iz svojih plaća) mislim da bi se mogli nadati strogoj opomeni, kazni ili otkazu.

  10. #760
    123beba avatar
    Datum pristupanja
    May 2012
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,351

    Početno

    Pa meni se isto stalno mota po glavi da nema šanse da bi na svom poslu i pomislila na takav ispad... A osim toga, pa nisam joj ja kriva što je radila subotu. Tih mojih 10 min ju sigurno ne bi spasilo...
    No, ako opet bude kakvih ispada bar neću biti u šoku pa ću reagirati

  11. #761

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    83

    Početno

    Cure moze li nam koja nesto vise reci o tom zatvaranju odjela na vv? Trazila sam na netu ali nisam nista nasla o tome. Moram priznati da sam sad zabrinuta zbog toga.

  12. #762

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Citiraj Tinka_31 prvotno napisa Vidi poruku
    Kad budemo išli na konzultacije kontam da odmah i mm odradi s-gram, mislim da bi to bilo dobro da doktorica zna na čemu je
    A ti već onda u 9. krećeš u postupak, jel da?
    Da,ja sam tad vec u postupku.Cekam samo mengu i krecem 3 dc na pregled i po ljekove Mozes i ne moras s-gram jer ces cekat nalaze 20-ak dana,a kad udjes u sistem nalazi budu gotovi isti dan.Posto oni priznaju samo njihov i hormone,ako ces vadit to mozete isti dan oboje,nalazi isti dan kod doktorice...ovako ako ides prije moras cekat ko da nisi u postupku.

  13. #763
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    MB21 ovisi kad dobijes jer ne vjerujem da ih nece biti cijeli 7 mjesec.Meni je samo rekla kad sam bila na konzultacijama da sad ovaj ciklus preskacemo jer su na godisnjem ,vec zadnji tj.u 8 mj.da kad dobijem nazovem.
    Mozda uspijes sve obaviti do godisnjeg sretno !

    Tinka ,sacekaj da se vrate sa godisnjeg onda su svi doktori super odmorni i nece biti negativnih iskustava.Mislim da nemas brige da ce ti dati da krenes u IVF jer i mene je pitala da biram,hocu inseminaciju ili odma na IVF.

    Meni je rekla da nazovem 1 dc i naručim se za 3 dc, da bih došla na tašte izvaditi hormone i mm spermiogram, očekujem m 09.07. znači 11.07. bi mi bio 3 dc, a to je subota. i sad se brinem da ću proći kao Tinka jer dolazim subotom...
    Da li se uopće mogu vaditi hormoni subotom, jel tko radio to subotom od vas?

  14. #764

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Da,ja sam tad vec u postupku.Cekam samo mengu i krecem 3 dc na pregled i po ljekove Mozes i ne moras s-gram jer ces cekat nalaze 20-ak dana,a kad udjes u sistem nalazi budu gotovi isti dan.Posto oni priznaju samo njihov i hormone,ako ces vadit to mozete isti dan oboje,nalazi isti dan kod doktorice...ovako ako ides prije moras cekat ko da nisi u postupku.
    E odlično, to nisam znala... Hvala ti puno
    MB21 ja ne znam kako to ide kod njih, ali iskreno se nadam da ti neće praviti probleme

  15. #765
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Tinka_31 prvotno napisa Vidi poruku
    E odlično, to nisam znala... Hvala ti puno
    MB21 ja ne znam kako to ide kod njih, ali iskreno se nadam da ti neće praviti probleme
    Ja se iskreno nadam, jer nitko od nas tamo ne ide što bezveze nego što ima problem, pa se zaista nadam da neće biti većih problema nego što treba, bar na nepotrebnim stvarima

  16. #766

    Datum pristupanja
    Jun 2015
    Postovi
    40

    Početno

    Citiraj MB21 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja se iskreno nadam, jer nitko od nas tamo ne ide što bezveze nego što ima problem, pa se zaista nadam da neće biti većih problema nego što treba, bar na nepotrebnim stvarima
    Potpisujem u potpunosti

  17. #767

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Hm ? ne znam jel labos radi subotom ,nadam se da ce se javit netko od cura.
    Ja ti zelim srecu i nemoj se bojati ,meni osobno je pet puta objasnila da se subotom radi i ako dobijem cetvrtak,petak obavezno doci u subotu bez najave jer se ne javljaju na telefon..eto

  18. #768
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Hm ? ne znam jel labos radi subotom ,nadam se da ce se javit netko od cura.
    Ja ti zelim srecu i nemoj se bojati ,meni osobno je pet puta objasnila da se subotom radi i ako dobijem cetvrtak,petak obavezno doci u subotu bez najave jer se ne javljaju na telefon..eto
    hvala cure za info... vidjet ćemo, ako budem imala sreće bit će sve ok, taman i subotom ne moram uzimati slobodan dan na poslu jer ne radim subotom, samo aklo radi labos.. kada dobijem, već ću pitati sestre

  19. #769
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Citiraj MB21 prvotno napisa Vidi poruku
    hvala cure za info... vidjet ćemo, ako budem imala sreće bit će sve ok, taman i subotom ne moram uzimati slobodan dan na poslu jer ne radim subotom, samo aklo radi labos.. kada dobijem, već ću pitati sestre
    Nemoj se iznenadit ak ti sestre kažu (kad ih budeš zvala za narudžbu) da dođeš u petak 2dc!!

  20. #770
    Osoblje foruma Kadauna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    7,419

    Početno

    ha ha ha Šiškice - to zbog dr. Jukić koja ne voli baš raditi subotom?

    ja ću samo napisati da smo si dobrim dijelom same krive - ako nešto nije ok - progovorite - evo bubekica je napisala da postoji gore knjiga utisaka - i to je nešto.

    Ali dok svi šutimo i ovdje pokoja nešto natipka - od toga nikakve koristi.

    a to da zatvaraju VV - to je stara priča - vrti se već od 2009. i ranije - otkako smo mi u MPO-u.

    No sad, kad je Petrova otvorila svoja vrata s novim IVF laboratorijem i centrom - koji godišnje može odraditi i 1500 postupaka a odrađuje godišnje možda 500 - vjerujem da takve priče i tračevi postaju sve konkretniji. Ionako su razbucali davno taj VV - on nije više niti sjena onog VV-a od recimo 2009.

  21. #771
    Šiškica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,688

    Početno

    Istina , tjeraju doktora , po doktora !!! I vidi se što im je cilj!!

  22. #772
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ha ha ha Šiškice - to zbog dr. Jukić koja ne voli baš raditi subotom?

    ja ću samo napisati da smo si dobrim dijelom same krive - ako nešto nije ok - progovorite - evo bubekica je napisala da postoji gore knjiga utisaka - i to je nešto.

    Ali dok svi šutimo i ovdje pokoja nešto natipka - od toga nikakve koristi.

    a to da zatvaraju VV - to je stara priča - vrti se već od 2009. i ranije - otkako smo mi u MPO-u.

    No sad, kad je Petrova otvorila svoja vrata s novim IVF laboratorijem i centrom - koji godišnje može odraditi i 1500 postupaka a odrađuje godišnje možda 500 - vjerujem da takve priče i tračevi postaju sve konkretniji. Ionako su razbucali davno taj VV - on nije više niti sjena onog VV-a od recimo 2009.

    Pa ok, doći ću ja 2 dc ako treba i ako je to ok, jer kad sam do sada vadila hormone u Os uvijek piše u napomeni od 3dc do 5 dc. A što se tiče raspada VV i ukidanja, valjda ne bi uzimali više nas u postupke da se treba realizirati sada no ako i jeste tako nadam se da će nas uputiti onda u Petrovu, bez nekih komplkikacija....

  23. #773
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Cure da prijavim i ovdje.. Jucer bio transfer dvije mrvice(blastocista i morula).. Beta 13.07.

    Ljube555 sretno sutra!!

    Vidim da spominjete neugodna iskustva sa dr, ja ih nisam imala.. Bilo je dana kad se vidjelo da joj nije najbolji dan, ali prema meni je uvijek bila ok..

  24. #774
    marincezg avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2010
    Lokacija
    ZG- Sesvete
    Postovi
    382

    Početno

    Citiraj cvijetic555 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure moze li nam koja nesto vise reci o tom zatvaranju odjela na vv? Trazila sam na netu ali nisam nista nasla o tome. Moram priznati da sam sad zabrinuta zbog toga.
    najbolje da pitate sestre, one bi trebale znat
    a htjela bi jos samo nadodati da ako tko ima kakve ispade od strane dr.
    zapisite to u knjigu utisaka, nista vas ne kosta jer oni su tamo radi Vas drage moje...
    i bolje je doci na pregled 2 dc ako je to recimo subota nego 4 dc tako su meni govorili
    nadam se da sam nekom pomogla..

  25. #775
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Cure da prijavim i ovdje.. Jucer bio transfer dvije mrvice(blastocista i morula).. Beta 13.07.

    Ljube555 sretno sutra!!

    Vidim da spominjete neugodna iskustva sa dr, ja ih nisam imala.. Bilo je dana kad se vidjelo da joj nije najbolji dan, ali prema meni je uvijek bila ok..
    puno hjvala, draga!!!!! tebi takoder zelim svu srecu....

  26. #776

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Zdravka82 znaci bilesmo taj dan zajedno na vv!!!sretnooo

  27. #777
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Miuta821 izgleda da jesmo! Jesi taj dan imala FET? Razgovarala sam sa jednom plavom zenskicom koja je taj dan imala FET? Da nisi to ti?

  28. #778
    orhideja. avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2013
    Postovi
    368

    Početno

    Citiraj Kadauna prvotno napisa Vidi poruku
    ha ha ha Šiškice - to zbog dr. Jukić koja ne voli baš raditi subotom?

    .

    Nije da branim nekoga..samo da iznesem mišljenje o tom 2dc...
    dolazi se 2dc, samo zbog labosa, jer on ne radi subotom (dolaze valjda s 1 ili 3 kata vadit krv samo povremeno-i koliko sam shvatila samo one koji su u postupku)
    Ali ukoliko se napravite "blesavi" i dođete subotom 3dc (nisam mogla čekati pon 5dc-došla zbog protoklola za Fet) , izvadili su mi krv , ali dogovorili obradu nalaza za ponedjeljak (jer nam je nalaz bio potreban u idućem ciklusu (pa kao da ne zezaju sad njih u labosu ,jer ih je malo subotom)
    Nedavno sam bila gore, također je žena došla 3dc (sestre su mondale, da je mogla doći i u pon 5dc), ali ipak je odrađeno swe.

  29. #779

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Miuta821 izgleda da jesmo! Jesi taj dan imala FET? Razgovarala sam sa jednom plavom zenskicom koja je taj dan imala FET? Da nisi to ti?
    Ne nisam ta zena. ja isto sam pricala sa nijom.,ja sam bila sa naocalima majcu roz puno sam pricala ja u subotu idem na fet.

  30. #780
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    pozdrav, danas nije bilo transfera... transfer ce biti u subotu 5dan..

  31. #781
    zdravka82 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2012
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    257

    Početno

    Super ljube!! Sretno jos jednom!!

  32. #782
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj zdravka82 prvotno napisa Vidi poruku
    Super ljube!! Sretno jos jednom!!
    hvala,draga

  33. #783

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Zdravka i ljube sretno ,neka bude uspjesan.

    Cure ,jel koja od vas koristi heparin u postupku ?
    Ja sutra moram na komisiju i tako sam tuzna zbog toga, jer su velike sanse da me odbiju bez obzira na moju amnezu.
    Naravno da cu si ih sama kupovati ,ali zar to nije zalosno.Mislim placas zdravstveno,dopunsko i onda jos molis za lijek koji ti je potreban.
    Imam preporuku od 3 doktora,phd nalaz u kojem pise da sam izgubila bebu zbog ugruska i beba se se nije razvijalo...sta vise hoce ??
    Imam trombofiliju,hashimoto i lupus,di ces gore.Valjda sam im preskupa.
    Sve sam sredila sa bolnicom i samo sam trebala uputnicu donjet da naruce,ne.. valjda u Zg vrijede drugacija pravila.
    Moja seka ga je dobila bez ikakvih problema,od soc.gina uputnica i u bolnici ga dizala, i to jos clexan 40 ml koji je duplo skuplji od fragmina.

  34. #784
    mona22 avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    bjelovarsko-bilogorska
    Postovi
    480

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Zdravka i ljube sretno ,neka bude uspjesan.

    Cure ,jel koja od vas koristi heparin u postupku ?
    Ja sutra moram na komisiju i tako sam tuzna zbog toga, jer su velike sanse da me odbiju bez obzira na moju amnezu.
    Naravno da cu si ih sama kupovati ,ali zar to nije zalosno.Mislim placas zdravstveno,dopunsko i onda jos molis za lijek koji ti je potreban.
    Imam preporuku od 3 doktora,phd nalaz u kojem pise da sam izgubila bebu zbog ugruska i beba se se nije razvijalo...sta vise hoce ??
    Imam trombofiliju,hashimoto i lupus,di ces gore.Valjda sam im preskupa.
    Sve sam sredila sa bolnicom i samo sam trebala uputnicu donjet da naruce,ne.. valjda u Zg vrijede drugacija pravila.
    Moja seka ga je dobila bez ikakvih problema,od soc.gina uputnica i u bolnici ga dizala, i to jos clexan 40 ml koji je duplo skuplji od fragmina.
    ako si tek u postupku morat ćeš si kupovat heparin,jer ga odobravaju tek nakon što si trudna....ja koristim clexane koji sam u postupku morala kupovat i tek nakon potvrđene trudnoće sam ga dobila preko hzzo....zašto misliš da će te odbit

  35. #785

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Tako mi je rekla dr.J jer po novom ne daju ako nemas mutaciju Faktor V laiden ili II
    PaI i MTHFR po nekim novijim studijima navodno ne utjece na spontane.
    Jos mi nisu nita javili,rekli su mi na mail poslati.
    A vidjet cemo,ne mogu glavom kroz zid.

  36. #786
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    ima li tko od cura 7.7 na V.V (utorak)

  37. #787

    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Postovi
    48

    Početno

    Curke,odobren mi je heparin u ponedjeljak idem po uputnicu.

  38. #788

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj Mimi25 prvotno napisa Vidi poruku
    Curke,odobren mi je heparin u ponedjeljak idem po uputnicu.
    Super sretno

  39. #789
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Super sretno


    cure da li je kojoj odobren putni trošak do ZG, koje niste odande? I kako ste ga dobile?

    hvala Vam

  40. #790
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Citiraj MB21 prvotno napisa Vidi poruku
    cure da li je kojoj odobren putni trošak do ZG, koje niste odande? I kako ste ga dobile?

    hvala Vam
    draga, to ti daje tvoj soc.gin.

  41. #791
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj ljube555 prvotno napisa Vidi poruku
    draga, to ti daje tvoj soc.gin.
    Znam, ali kako da je izmolim da mi odobri?
    Jer svi pacijenti imaju pravo na putni trošak jedino u slučaju da u mjestu prebivališta nema mpo, tj. imamo putni trošako do prve sljedeće bolnice koja radi mpo...
    e sad, ja danas idem po uputnice za hormona za ZG, pa bih probala da je namolim da putni trošak... da li si ga Ljube ti dobila? U Vž ima mpo ili nema?

  42. #792
    laky avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    vječita lutalica......na samom jugu ,srcem u Slavoniji
    Postovi
    3,564

    Početno

    Citiraj laky prvotno napisa Vidi poruku
    ima li tko od cura 7.7 na V.V (utorak)
    ima li koga???

  43. #793

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    MB21... Probaj ju pitati ali nevjerujem da ce ti dati putni nalog bez da ti je mpo koji je u tvom gradu napisao npr. da ti oni nemogu pomoci te,da te, upucuje negdje dalje. Ili probaj s onim da ces negdje dalje prije doci na red za postupak nego u tvom gradu. Mislim da bi to najprije upalilo.
    Sretnooo

  44. #794
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj saan prvotno napisa Vidi poruku
    MB21... Probaj ju pitati ali nevjerujem da ce ti dati putni nalog bez da ti je mpo koji je u tvom gradu napisao npr. da ti oni nemogu pomoci te,da te, upucuje negdje dalje. Ili probaj s onim da ces negdje dalje prije doci na red za postupak nego u tvom gradu. Mislim da bi to najprije upalilo.
    Sretnooo


    da, i ja mislim da bi to MOŽDA jedino upalilo... Probat ću danas, mada nemam previše očekivanja.

    Hvala saan

  45. #795

    Datum pristupanja
    May 2013
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    351

    Početno

    Javi sta kaze, bas me zanima... Nazalost jako rijetko se pisu putni nalozi. Znam jednu koja je pravnica pa je izvadila sve zive zakone po kojima je doslovno natjerala da joj se sve napise i dobila je ali to je prekomplicirano za nas laike

  46. #796
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj saan prvotno napisa Vidi poruku
    Javi sta kaze, bas me zanima... Nazalost jako rijetko se pisu putni nalozi. Znam jednu koja je pravnica pa je izvadila sve zive zakone po kojima je doslovno natjerala da joj se sve napise i dobila je ali to je prekomplicirano za nas laike
    hoću... da ona ako odluči da neće da ima posla s tom, neće miu dati da joj ne znam koji članak iz zakona stavim pod nos. ima pravo, no evo nadam se da će htjeti....

  47. #797

    Datum pristupanja
    Mar 2015
    Postovi
    145

    Početno

    MB21, nema MPO u Varaždinu.
    Ja sam dobila putni nalog bez problema... zapravo nisam ga uopće ni tražila jer nisam znala. Sestra mi ga je sama dala i rekla da imam pravo na to i neka iskoristim.

  48. #798

    Datum pristupanja
    Jan 2015
    Lokacija
    bjelovar
    Postovi
    607

    Početno

    Citiraj MB21 prvotno napisa Vidi poruku
    cure da li je kojoj odobren putni trošak do ZG, koje niste odande? I kako ste ga dobile?

    hvala Vam
    Ja dobijem od gin soc.bez problema i u zg samo potvrde i to je to.

  49. #799
    MB21 avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2015
    Lokacija
    Osijek
    Postovi
    147

    Početno

    Citiraj miuta821 prvotno napisa Vidi poruku
    Ja dobijem od gin soc.bez problema i u zg samo potvrde i to je to.


    znači nemaš bližu bolnicu od Zg gdje ima mpo ili ima?

  50. #800
    ljube555 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2014
    Lokacija
    varazdin
    Postovi
    2,694

    Početno

    Ja nemam u varazdinu mpo i sestra mi sama pitala dal hocu putni nalog

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •