Muž mi je dobio vrlo jaku upalu gušterače i žuči krajem svibnja, završio u bolnici 37 dana, nakon smirivanja te prve upale, ponovno mu je u bolnici buknula akutna upala, sav žut, smršavio 15 kg. Žuč puna kamenaca.

Nakon mjesec dana u bolnici kad se upala malo smirila, operiran je laparoskopski (super da su uspjeli jer su mislili da će kod njega ipak ići klasičnim putem).Opearciaj super prošla, nije ga čak ni bolilo poslije operacije, operirao ga predstojnik kirurgije, vrsni stručnjak.

Doma je evo danas točno 2 tjedna, jede vrlo malo (strah ga je jesti jer misli da će opet dobit te bolove) i vrlo limitirane namirnice, puno manje od onog popisa koji je dobio. Znači on jede kuhanu rižu, tjesteninu, krumpir, juhu i meso na lešo (piletina, junetina) i nekad kompot od jabuka i puding. Pije čaj.
Popis je širi od toga al on je u grču, ima psihički strah da će sve opet krenut iznova.

Kad pojede hranu znači tu malo kaloričnu i male količine zadnjih par dana mi se žali da ima osjećaj težine koji nije osjećao prije toga. Jel to uobičajeno, kako da ga oslobodim tog straha.

Kako su dr. sumnjali da ima ono najgore na gušterači, to mu se usjeklo, pa sad mantra dal je sve ok s gušteračom. Meni se čini da bi njega neki UZV smirio, što kažete.Doživio je baš traumu i napatio se samo tako.

Može neki savjet.